posto sam bezobrazan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
E fino, drugi list sam okrenuo. Maksimalno sam korektan prema curama, cestitam 8 mart, posaljem poruke, samo su se 2 setile da kazu hvala ostale su me tretirale ko poslednje *****. Korektan sam sve sve sve. I one me smatraju za budalu koju treba vuci za nos. Ne mogu cak ni na poruku tipa "kako si sta radis da odgovore", na telefon ne odgovaraju. Kao da sam uradio ko zna sta, kao da im ne prijavim ispite kad idem i ja da ih prijavim , kako da im ne ucinim kad god nesto pitaju.

Danas sam jednu takvu uvatio za sisu i popisdela je, i sada nesto kontam neka je bar cu znati sto je ljuta na mene. A tako cu i za ostalim. Ko ih sisa, bar cu im dati razlog da se ljute.
 
Aca_Banovani:
Posto sam sve svima cinio pa tako i devojkama a one ne mogu da se udostoje da mi odgovore na poruku "zdravo, kako si?" , posto su nesto ljute na mene....sada sam poceo da ih vatam za sise i dupeta i tako cu sa svakom. Danas sam dovatio prvu za sisu. I pobesnela je. Hvala bogu sada bar znam sto je ljuta.[/QUOTE]

Ma nije ljuta, folira se bre....bila je ljuta sto je nisi vatao za doope
 
Andrijana87:

Ko ih **** kad su *****.
A sve navodno vole fine i pristojne i pazljive mladice, a ovamo se jebu sa dripcima. Zapravo sve vole fine i pazljive ali za potrcke i da ih vuku za nos. Ni jedna nece sa finim i pazljivim u krevet. To su Srpkinje *******. Ako mogu da prema tebi budu skotovi bice. *****
 
Aca_Banovani:
Ko ih **** kad su *****.
A sve navodno vole fine i pristojne i pazljive mladice, a ovamo se jebu sa dripcima. Zapravo sve vole fine i pazljive ali za potrcke i da ih vuku za nos. Ni jedna nece sa finim i pazljivim u krevet. To su Srpkinje *******. Ako mogu da prema tebi budu skotovi bice. *****

Ajd sad, pa nisu sve takve!
:?
Ima i dobrih devojaka koje vole dobre momke...
 
Aca_Banovani:
sve nas vole za iskoriscavanje i vucaranje za nos idealno smo pogodni za konje za vucu :mad:


******* lakse konju bez samara

Vala nisu konji samo za vucu, mislim na zivotinje. ;)

A ti mora da si bio u drustvu samo '' serijskih devojaka '', znas serijska proizvodnja, sve na istu foru i tako se ponasaju i u tome se slazem sa tobom, jesu kuchke, ali opet kazem ima i DOBRIH riba koje ne vuku za nos, zajebavaju i ostale radnje. :D 8-)
 
sinmbad:
...valjda...
...od tog problema dva putića vode....
...ali ovo za ženskinje, bojim se da ima i istine jbg...
Yebi ga kad zivimo u takvom svetu, ima izuzetaka a mnogi uzimaju ono sto im prvo padne saka pa posle ribe fukse, vuku za nos i ostale operacije... ***** mu kad vas mrzi malo da se pomucite, a i nije sve tako crno... 8-)
 
Andrijana87:
Yebi ga kad zivimo u takvom svetu, ima izuzetaka a mnogi uzimaju ono sto im prvo padne saka pa posle ribe fukse, vuku za nos i ostale operacije... ***** mu kad vas mrzi malo da se pomucite, a i nije sve tako crno... 8-)
...ali dečko se stvarno trudi i ugađa im(tako je bar pisao) pa ga vuku za nos...
...a što se mene lično tiče,uvideo sam da su mi tanki nervi i nemam nameru da izigravam ničijeg klovna....
....tako da mi je sve to postalo tragikomično...
...a ljubav ako dođe dobro došla ako ne jbg ...
...idemo dalje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top