Hipermarketi ili .......

nactu

Primećen član
Poruka
956
Zasto su svi hipermarketi locirani na N.Bgd-u?Rodic,Tempo,Metro,Merkator...
Naravno postoji i ona pancevacki most kombinacija sa malim parkingom i ako idete sa B.Brda kombinacija jahanje tri dana do zeljenog cilja.
Na brdu se otvara idea umesto belja ,(domorodci znaju gde je),a sto one livade u Zarkovu i ispod Petlovog brda zvrje prazne.Da li iko od vas zan sto Omv seat i bmw mogu da se lociraju na Cukarici,a obican tempo ili Rodic ne moze?
 
jaooo ne staj mi na muku:(
raduje me idea..ali ne ispred moje kuće.
do sada sam se krvila sa ovima iz šećerane, da isparkiram auto iz dvorišta:roll:
krenem po kancelarijama, belju....i svi kao nemaju pojma, i onda dotrčava neko naravno odande...
šta ću sad crna ja kada me zatrpaju pomahnitali kupci???
niko nas nij epitao jel nama odgovara da nam pored kuće svane takva radnja?
strašno, strašno...
idem u opštinu sutra..da tražim stubiće.
uvatiću sve koje znam po opštini...pretiću im zatrpavanjem u dvorštu ..
sa ostaima- koji nisu bili lojalni:mrgreen:
 
Eh, pile moje... to ti je stvar tradicije, razumes?
Eto, recimo, po cemu ste vi cuveni? Pa, po tome sto izlazite na Ibarsku magistralu! Dakle, sasvim je normalno da tu budu otvoreni saloni u kojima bismo kupovali automobile koje cemo polupati na istom tom putu.
A gde je magistrala, tu su i kafane... Vi imate kafane, sta ce vam hipermarket?
S druge strane, ovde su ziveli trgovci... svinjski i ini. Tako po tradiciji otvaramo hipermarkete...
Evo, pajamaca ce da ti posvedoci da sam u pravu. Ona je vrlo objektivna glede lokalpatriotizma.
 
Same to me!!!
I sad ti meni objasni na sta ce da lici Z.P. kad doticnu ide-u otvore,a onol* ke poljane dole na cukarickoj u zarkovu pa sve do orlovace zvrje prazne!!
I pitaj molim te one u opstini ko im je uopste izdao dozvolu da pored skole za decu sa posebnim potrebama otvaraju trgovinski centar!!
Poludela sam nacisto,a bila sam cool lik!!
 
jes,
mada..nemamo baš ni neke kafane.
a i te salone automobila su raštrkali po celom predgrađu.
mislim da na padini ima koliko hoćeš.
zapanjilo me pre neki dan saznanje da je od c marketa cvetni trg osvanuo auto salon:?
užas.
mada mene ne sekira što su te radnje preko mosta.
nekako mi to ok.
ma nemate pojam koliko m esekira ova nova idea.
zamislite da bude onakva navala kao n aposlednjem otvaranju?
pa kada krenu da nam zapišavaju ograde, dvorišta...
već mi se javlja da ću sa tandzarom na terasi da dzedzim.
a boga mi..i kod nadležnih...
 
Julian_Duranona:
Eh, pile moje... to ti je stvar tradicije, razumes?
Eto, recimo, po cemu ste vi cuveni? Pa, po tome sto izlazite na Ibarsku magistralu! Dakle, sasvim je normalno da tu budu otvoreni saloni u kojima bismo kupovali automobile koje cemo polupati na istom tom putu.
A gde je magistrala, tu su i kafane... Vi imate kafane, sta ce vam hipermarket?
S druge strane, ovde su ziveli trgovci... svinjski i ini. Tako po tradiciji otvaramo hipermarkete...
Evo, pajamaca ce da ti posvedoci da sam u pravu. Ona je vrlo objektivna glede lokalpatriotizma.


Sta bih ja bez tebe, ceo bi mi zivot pros*o u neznanju!:wink:
(moZda bi mi mogao pomoci da nadjem i apostrof na tastaturi?)
 
nactu:
Zasto su svi hipermarketi locirani na N.Bgd-u?Rodic,Tempo,Metro,Merkator...
Naravno postoji i ona pancevacki most kombinacija sa malim parkingom i ako idete sa B.Brda kombinacija jahanje tri dana do zeljenog cilja.
Na brdu se otvara idea umesto belja ,(domorodci znaju gde je),a sto one livade u Zarkovu i ispod Petlovog brda zvrje prazne.Da li iko od vas zan sto Omv seat i bmw mogu da se lociraju na Cukarici,a obican tempo ili Rodic ne moze?



Jao jao jao jao komsinice svakoga dana se pitam isto...Onolike njive duz ibarske a ja idem u austrougarsku po mleko ...Ludim!!! :evil:

Svaki dan se pitam ima li neko bre oci , ili im ovaj deo srbije sa ove strane save nije bitan???

Da ne ocekuju neko odcepljenje kad sve lociraju na grozomornom Novom Bgd...EEEEEjj cak mi je i fakultet tamo !!!!! :evil: :evil: :evil:
 
Tek sad vidim ...IDEA od belja ??? Koja glupa IDEJA!!!
Zar ta radnjica odgovara Idei , nije hangar , a koliko sam videla oni samo veliko prave.

I drugo IDEA dere sa cenama ...
Ni blizu nisu tempu i ostalim ....Sta ce nam onda???

He he bas ispred vase kuce zene moje !!!
Upotrebice Maca drurare iz tasne vidim ja !!!!

Zovite me zene kad bude otvaranje da dodjem da donesem neki transparent i da napravimo mali kontra miting...Cisto da im malo pomrsimo konce ...
 
e, da kontra miting;)
nije belje mala radnja uopšte, ogroman je to prostor nego su ga iscepkali pre 15 godina..
ima ispod ogroooman magacin, ima i parking ali bojim se ne dovoljno veliki....
ne znam je uzimaju i gornje kancelarije..ogroman je to prostor;)
jel se zna kada je otvaranje.
ne ide mi guglanje te informacije.
 
Sto za kretene , leba ti ...sta tu ima kretenski???
Bas je glupo kad sve imas u kuci i ne trcis svaki cas u prodavnicu , ili sto ne idem svako jutro da kupim nesto nego spavam duze jer znam da sam sa punim friziderom, ili sto ustedim malo kad kupim tamo ???

Sta je tu konkretno glupo , pitam se ja ????
 
nemam porodicu pa mi je kretenski da vučem kao za vojsku.........uostalom što više imaš hrane-više i ždereš, to pod 1...sad mi se dopalo da nabrajam
2. bolje sveže meso nego smrznuto.....
3.izgubiš 2 sata u šetanju po alejama malo ovog-malo onog..............zaboraviš uvek nešto a pukneš..eo recimo ja samac..pa oko 4 do 5 soma.......računaj dvaput
3. svaki dan moraš da kupiš hleb, mleko, nećeš da piješ stalno isti sok...pripije ti se nešto i prijede nešto drugo.....znači da ideš do prodavnice....
4. kvalitetnija se kupuje kada kupuješ pomalo
5. voće i povrće u hipermarketima nisu sveži, isto važi i mnogu drugu robu
6 sumnjiva higijena..................
7. pukneš za benzin...kome je malo dalje ...tako da to anulira malu razliku u ceni...čipsa npr.
8. vreme je novac

jedina prednost:
ima da se kupi flash memo od 2GB za 1.300 dinara....... : ))
 
7320.jpg

JUUURRRRRRRIIIIIIIIIŠŠŠŠŠŠŠ JUUUUUUUUNAAAAAAACIIIIIIIIII !!!!!


izvor:
http://www.srbovanje.com/modules/myalbum/photo.php?lid=7320
 
E zara je nasa ..imate merkator i immo i tempo i metro i rodic , zara je NASA!!!

Da podsetimo imate i kineze i buvljak i grcku pijacu i piramidu ...pa dokle bre ljudi ???
Sad vam grade i delta city !!!

A sta mi ovde imamo ???
Auto salone i pumpe !!!

Tezak je zivot nas brdjana !!!
 
moonja:
prvi metro i tempo nisu bili na nbg,super što su i tamo otvorili ......nema više gužve i proširili taman parking, milina............mada... kupovina na veliko je, iskreno, za kretene, ja im se pridružujem sve ređe...gfm
Po celoj Evropi npr. skoro svi kupuju u hiper marketima.Cak i oni s velikim platama! Zasto - pa jednostavno - mnoooogo je jeftinije!
 
Am, ja ti dodjem nesto kao zemunska novobeogradjanka u dusi (sto bas nekako ne ide),bez obzira sto sam trenutno locirana na trecem kraju grada, te mi sasvim logicno da se ti veliki marketi otvaraju na toj lokaciji...Ne znam, mirka kuka na ideu, ja najvise pazarim tamo...i u rodicu...nekako prva ljubav zaborava nema, te sam emotivno vezana za prvi market te i tak'e velicine u nasemu gradu....
 
gošcice.......znaš ti gde je njima prva prodavnica........na 35 km od kuće........dva puta sam u tempu pojeo ceo hleb dok sam čekao u redu, ostao samo okrajak u kesi da mogu da mi naplate.....ogladneo sam, pekara mi ispred kuće, a ja jeo u redu od 30 metara. pojeo bih celu korpu da je potrajalo, što od gladi što od dosade.......što se tiče jeftinijih cena...pa ok. nešto jeste..a i na kartice i minuse na šta naš narod računa...... za velike porodice je ok......

onda, zar nije lepo da ti ujutru mesar kaže "dobro jutro, komšija..........sačuvao sam za vas najbolje meso za čorbu".......ili te vidi i već zna kupuješ.....sirac i jajca sveži....a i leba ne jedeš u redu.......
opet kažem, kad preračunaš odmah kintu koju pukneš.........pa i na odloženo i karticu...jednom moraš da platiš......ispati se samo ako je baš brojna porodica ili je onaj na kome je nabavka sprečen da izlazi iz kuće...........
 
@moonja-- pa ko ti je kriv sto si samac ;) i ja kad sam sama ne idem dalje od dragstora


ma Rodic je zakon! Iscimamo se jednom mesecno...pa svi uzmu sta nam treba..i sta nam ne treba :lol: i sta ce 'mozda da zatreba' :lol:

btw, Zara ima najocajniju garderobu, sve sto se ne proda u Evropi dodje kod nas, mi im dodjemo kao "second hand " trziste :lol:
 
Ali bez obzira sto volim da imam velike hipermarkete u relativnoj blizini - volim da prave parkove i igralista a ne da ruse parkove radi nekakvih kutija od zgrada - eto aktuelno se Zvezdarci bore za svoj parkic: oni ga zaposeli i ne daju investitorima d arade, a ovi dobili dozvolu i oce da iscupaju park - kakav uzas: sta ce nam deca disati i gde ce rasti o tome niko ne misli, ni kad pravi hipermarkete (koji treba da su izmesteni iz grada i stambenih cetvrti a tu da bre budu PARKOVI i IGRALISTA da nam deca piche basket i fudbal, a ne da sede pred kompjuterima 12 sati dnevno!!!!!). UZas.
 

Back
Top