Шешељ има рак?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Како наводи данашња "Правда", изгледа да Шешељ болује од рака, али остје да се види да ли је доброћудан или малигни.


th_60780_Seselj_122_43lo.JPG


http://img18.imagevenue.com/img.php?image=61492_Seselj_122_152lo.JPG
 
Ja ne mogu da otovrim link, shto li?!
Na Ambasadi sam ostavila moja razmisljanja na temu nasih (zlih) proleca.
Ne znam da li da dodam i ovu, ili da se nadam da je laz, obmanja, slutnja,sumnja i da jednostavno nije tacno....Bilo je za ocekivati da ce ga snaci neka posledica strajka gladju, jer, ne treba zaboraviti da stres moze da izazove kancer, a postoji li veceg stresa od mesec dana gladovanaja i tpljenja svih posledica i fizickih i psihickih!
Nadam se da je lazna uzbuna, i da nam Hag nece isporuciti jos jednog mrtvog haskog zatocenika:(
 
На једној од тема запитао сам се зар није чудно да су сви главни републички актери ратних збивања у бившој СФРЈ помрли од рака - од Туђмана до Ругове...
А рак, тј. карцином може и да се изазове на разне начине...

Пре неколико дана била је једна вест која је одмах склоњена да се због лошег здравственог стања Шешеља суђење одлаже за децембар месец - али затим
су радикали изашли у јавност да се одлаже за јуни-јули.

Иначе и раније сам наводио да сви заточеници Хашког трибунала који могу
бити опасни по њих ИЗНОСЕЋИ ИСТИНУ - неће видети бела дана, и неће
преживети. Инквизиција је то. Побиће они лепо све оне који им сметају.
 
Ево, прекуцао сам текст вести:


ХАГ. Војислав Шешељ, лидер Српских радикалне странке, тешко је оболео после штрајка глађу, сазнаје "Правда".
Председник СРС започео је штрајк глађу 10.новембра 2006. године са захтевом за заштиту његових људских права, које је групо прекршио Хашки трибунал. После једномесечног
штрајка, Трибунал је усвојио Шешељеве захтеве.

- Иако се у прво време добро опорављао, недавно је утврђено да Војислав Шешељ има рак на јетри. Тек после лекарских претрага које ће бити обављене у понедељак, тачно ће се знати каква је природа његовог обољења. За сада, не зна се да ли је карцином малиган или бениган. У сваком случају, слигурно је штрајк глађу проузроковао настанак или развој ове болести - каже за "Правду" одлично обавештен извор. Он тврди да се Шешељ тренутно осећа добро с обзиром на околности у каквима се налази.

- Војислав Шешељ се храбро суочио са овим обољењем. ОДлучан је да учини све што може како би се што боље припремио за почетак суђења.

Так на статусној конференцији, која је планирана за уторак, биће објављени резултати лекарских прегледа, па ће се знати о каквој врсти рака се ради, каже наш саговорник.

Редакција "Правде" није успела у петак да ступи у конакт са члановима Шешељевог правног тима који се тренутно налази у Хагу.
 
eremita:
Ево, прекуцао сам текст вести:


ХАГ. Војислав Шешељ, лидер Српских радикалне странке, тешко је оболео после штрајка глађу, сазнаје "Правда".
Председник СРС започео је штрајк глађу 10.новембра 2006. године са захтевом за заштиту његових људских права, које је групо прекршио Хашки трибунал. После једномесечног
штрајка, Трибунал је усвојио Шешељеве захтеве.

- Иако се у прво време добро опорављао, недавно је утврђено да Војислав Шешељ има рак на јетри. Тек после лекарских претрага које ће бити обављене у понедељак, тачно ће се знати каква је природа његовог обољења. За сада, не зна се да ли је карцином малиган или бениган. У сваком случају, слигурно је штрајк глађу проузроковао настанак или развој ове болести - каже за "Правду" одлично обавештен извор. Он тврди да се Шешељ тренутно осећа добро с обзиром на околности у каквима се налази.

- Војислав Шешељ се храбро суочио са овим обољењем. ОДлучан је да учини све што може како би се што боље припремио за почетак суђења.

Так на статусној конференцији, која је планирана за уторак, биће објављени резултати лекарских прегледа, па ће се знати о каквој врсти рака се ради, каже наш саговорник.

Редакција "Правде" није успела у петак да ступи у конакт са члановима Шешељевог правног тима који се тренутно налази у Хагу.

eto. ako je tačno, uspeo je da naškodi sebi sopstvenom glupošću i glupiranjem :roll:.

ni prvi, ni poslednji.
 
jomini:
Medicinski gledano, kako štrajk glađu od 20-ak dana može izazvati rak? Mnogima je poznata Brojsova metoda suzbijanja raka upravo gladovanjem...

Тачно. Та метода гладовањем је веома добро позната баш као начин да се рак повуче, тј. да се човек излечи. Тако да мишљење да је гладовање изазвало
рак ми је потпуно невероватно и неприхватљиво.
 
eremita:
Ваши коментари су ми заиста више него цинични.......зато.....уживајте и даље......

dozvolite, cenjeni eremita, iz teksta direktno proizilazi da je navodni rak posledica šešeljevog štrajka gladju, odnosno, posta do smrti kako su njegov predizborni show nazvali srs topalovići.

ne vidim šta je tu cinično, samo sam konstatovao faktičko stanje.
 
*BILJA*:
Ja ne mogu da otovrim link, shto li?!
Na Ambasadi sam ostavila moja razmisljanja na temu nasih (zlih) proleca.
Ne znam da li da dodam i ovu, ili da se nadam da je laz, obmanja, slutnja,sumnja i da jednostavno nije tacno....Bilo je za ocekivati da ce ga snaci neka posledica strajka gladju, jer, ne treba zaboraviti da stres moze da izazove kancer, a postoji li veceg stresa od mesec dana gladovanaja i tpljenja svih posledica i fizickih i psihickih!
Nadam se da je lazna uzbuna, i da nam Hag nece isporuciti jos jednog mrtvog haskog zatocenika:(

A postoji li veci stres od zlobe i likovanja nad tudjom nesrecom?
 
eremita:
Тачно. Та метода гладовањем је веома добро позната баш као начин да се рак повуче, тј. да се човек излечи. Тако да мишљење да је гладовање изазвало
рак ми је потпуно невероватно и неприхватљиво.

pa bas i nije...
gladovanje za sobom povlaci gomilu promena u organizmu, od nestataka vitamina, do nedostatka proteina..samim tim organizam ne funkcionise kako treba....normalno, to ne znaci da on zbog toga ima tu bolest, ali svakako ne znaci da je gladovanje zdravo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top