ko na ovo odg svaka mu cast

WAP i WML skripte...OVDE

Jedna napomena.
Da bi pristojno mogao da koristis ove skripte, moras da ih modifikujes... a da bi ih modifikovao potrebno je dosta znanja jer browseri za mob. ne prastaju kao ovi za komp i jedna mala greska je dovoljna da ti se stranica ne prikaze...
 
Codemaker i jeste vrh kompjuterasa-forumasa, covek se time bavi i sto se tice znanja ja mu skidam kapu.

Moje zanimanje je taksista kao sto pise u nick-u i nemam bas puno vremena za ono sto volim, a to je programiranje i dizajn.
Sajtove koje sam radio za druge su uglavnom obicni , sa jako malo programiranja, tako da u praksi nisam imao prilike da pokazem puno svog znanja posto svaki prosecan web dizajner moze to da odradi.

Spremam jedan svoj sajt koji ce biti neka vrsta berze nekretnina i koji ima jak program u pozadini koji obradjuje podatke i radi sa bazama pa kad to budem zavrsio mocicu da se pohvalim nekim stvarno ozbiljnijim projektom...
 
taksistaZR:
Spremam jedan svoj sajt koji ce biti neka vrsta berze nekretnina i koji ima jak program u pozadini koji obradjuje podatke i radi sa bazama pa kad to budem zavrsio mocicu da se pohvalim nekim stvarno ozbiljnijim projektom...
Bas me zanima taj projekat u vezi nekretnina..
Vec neko vreme me jedna firma iz Grcke gnjavi da postojeci program za nekretnine koji sam im uradio prosle godine, povezemo na internet i na internetu organizujemo neke vrste pregled i interakciju sa potencijalnim kupcima. Tu zele slike, tekst, forme itd,itd..
Posto nikako da nedjem vreme za pocetak projekta, sve ih nesto zamajavam.
Pogotovo sto stalno menjaju misljenje sta prikazati a sta ne i kako itd...
Nije mi problem da to uradim, vrsta projekta koje sam radio vec mnogo puta, sa raznim tematikama, ali ni sami ne znaju sta zapravo hoce.
Na kraju ce biti kako im predlozim a to ce malo da popriceka jer je program inace kompeksan i treba pazljivo odabrati sta staviti na internet od baza podataka a sta ne.
Zbog toga me zanima sta ces uraditi
 
codemaker:
Bas me zanima taj projekat u vezi nekretnina..
Vec neko vreme me jedna firma iz Grcke gnjavi da postojeci program za nekretnine koji sam im uradio prosle godine, povezemo na internet i na internetu organizujemo neke vrste pregled i interakciju sa potencijalnim kupcima. Tu zele slike, tekst, forme itd,itd..
Posto nikako da nedjem vreme za pocetak projekta, sve ih nesto zamajavam.
Pogotovo sto stalno menjaju misljenje sta prikazati a sta ne i kako itd...
Nije mi problem da to uradim, vrsta projekta koje sam radio vec mnogo puta, sa raznim tematikama, ali ni sami ne znaju sta zapravo hoce.
Na kraju ce biti kako im predlozim a to ce malo da popriceka jer je program inace kompeksan i treba pazljivo odabrati sta staviti na internet od baza podataka a sta ne.
Zbog toga me zanima sta ces uraditi
Najpametniji odgovor je bio u notepad-u posto ocigledno ne znas da se mobilni telefoni optimizuju za surfovanje www - servisima!
Ti si kao neki pametan, hahahahahahaha!!!!
 

Back
Top