ANIMA

Nema? Vrrrrrlo čudno !

Haurijev leteci zamak?
Grobnica za svice?
Princeza Mononoke?
Angel's Egg?
Izo?
Ghost in the Shell 1 i 2?
Pom Poko?
Whisper of the Heart?
Naussica?
Berserk?
Kiki's Delivery Service?
Evangelion?

To trenutno tražim. Nudim malo-tražim puno!!!
 
berserk - full seriesl
full metal alchemist - full series
full metal alchemist - film
FLCL - full series
Death Note - (full) [i dalje se emituje]
Afro Samurai - (full) series
Cowboy BeBep - Full series
Cowboy BeBop - film
Hellsing - full series
Trigun - u procesu skidanja
Ghost In the Shell - naravno

i josh puno toga... i dosta toga shto si i sam naveo

i nije na prodaju... bilo mi dosadno pa sam iskucao ovo.
savet... idi www.mininova.org ...skini utorrent i skidaj i uzivaj
 
E stvarno mi niste jasni sa tim filmovima...... al ajde ako ti treba ima jedan lik ovde na mrezi gomilu
mogu ti narezati naravno uz novcanu nadoknadu :)
 
InuYasha
Trigun
Get Backers
Akira
Star Ocean EX
Vandred
Rurouni Kenshin
Twelve Kingdoms
Shura No Toki
Hack Sign
Hellsing
Vampire Hunter D
Vampire Hunter D Bloodlust
Full Metal Alchemist
Basilisk
Bleach
Great Dangaioh
Tacticts
Melody Of Oblivion
Record Of Lodoss War
Witch Hunter Robin
Ninja Scroll
Escaflowne
Gungrave
Bio Hunter
Evangelion
Outlaw Star
Shaman King
Naruto.....
 
Pa i nisam ih stavio na prvo mesto...
Trenutno mi je Mijazaki majstor br.1 sa Spirited Awey i Totoroom, Porco Rosso itd, to može da se nađe na svakoj trafici u gradu.
 
Stepanko:
savet... idi www.mininova.org ...skini utorrent i skidaj i uzivaj

epa ja ne umem da ga instaliram. jesi li i ti imao problemili sam samo ja glup?[/QUOTE]

prvo idi na

http://www.utorrent.com/

na download sekciju

http://www.utorrent.com/download.php

onda... skini taj program. mali je, 160kb. Instalirash, otvorish.

onda odesh na recimo www.mininova.org

ukucash u search (lupam) death note 18.. izaberesh zeljeni fajl..
kliknesh...

http://www.mininova.org/tor/590310

dodje it ovako..

klikneh na download torrent..

program radi ostalo

nijanse cesh nauchiti vremenom
 
Prvo, Stepanko, nemoj da ti niko PRODAJE anime. To se mozda radi sa obicnim filmovima, ali kada je anime u pitanju, to se ne radi. To je neko nepisano pravilo medju ljubiteljima ove UMETNOSTI, a u cilju njenog sto brzeg sirenja. A ovi sto seru da mrze (ili ne vole) anime bilo bi bolje da prvo vide sta je to pa tek onda da donose ovakve zakljucke. Ju-Gi-Oh jeste anime, Pokemoni jesu anime i mnoga sranja jesu anime ali i Ceca, Jelena Karleusa, Britni Spirs i mnoge druge debilke se bave muzikom pa ja ne mogu da kazem da mrzim muziku ako sam cuo samo njih. I npr. End of Days jeste holivudski film, i to sraaanje film, pa ja ne mogu da kazem da ne volim holivudske filmove samo na osnovu ovog jednog. Da skratim: Ko ne zna sta je (ili "ne voli") anime, neka odgleda seriju Full Metal Alchemist, pa ako mu se to ne svidja, onda prihvatam da neko "ne voli" anime.
Cak i oni koji "mrze" Japance mogu da gledaju anime. Likovi nemaju kose oci i skoro sve bolje serije postoje sinhronizovane na engleski, tako da nema ni J od Japana (dobro, osim mozda negde japanskih imena).

Stepanko, ako si iz Nisa, mogu da ti narezem nekoliko diskova za dzabe (naravno, tvoje diskove :-) ). Ali samo ako si iz Nisa (a mislim da jesi)! Ne mogu da saljem poštom, malo sam lenj :-)

Imam 6 filmova koje ti trazis (koliko sam uspeo da primetim)
Haurijev leteci zamak (kako smesno zvuci na srpskom)
Grobnica za svice
Princeza Mononoke
Angel's Egg
Ghost in the Shell 1 i 2 (Nemam pojma dal ovo imam, mrzi me da gledam. Poznato mi je, mada mislim da nemam (a mozda i imam?). Ma imam valjda al je los kvalitet il tako nesto (mozda je i dobar, nemam pojma nisam gledao...) hihihi, ni sam sebi nisam jasan...
Whisper of the Heart
Naussica
Neke od ovih filmova imam na japanskom sa engleskim prevodom, kao i sinhronizovane na engleski. Ovi filmovi staju na oko 3 dvd-ja (samo Howl's moving castle zauzima 2 GB jer je DVD kvalitet)

Ako hoces, poslacu ti spisak svih anime serija i filmova koje imam, pa proberi nesto (uglavnom imam serije)... Mogu i ja da ti preporucim... pa da ti narežem... naravno, džabe...

Sad primetih ovaj detalj
Stepanko:
Nudim malo-tražim puno!!!
Da bih do kraja bio jasan, meni ne treba nista.
 
Kiki's Delivery Service i Grave of the fireflies upravo skidam, videćemo šta će da ispadne.
Mikol, upravu si ti za mnoge stvari... Vidiš, ovi što ne vole mange i anime - došli, rekli svoje i više ih nema da smetaju onima koje ova tema stvarno zanima. Zato ne moraš da nas braniš jer nema od koga. Ja ne bi pljuvao nešto što ne znam ali ja sam ja...
Pošto se geografski podudaramo, šta kažeš da ti i ja popijemo negde kafu pa da rešimo problem sa neka 5dvdja ?
Kad već pomenu prevod, šta kažeš kako je Metro film preveo Spirited Awey...Začarani grad !
Užas. :shock:
 
Jes da je Spirited away malo teško za bukvalno prevođenje, ali su mogli da budu malo kreativniji. Dobro da ga nisu preveli: Zločesti duhčići :-)
Zato ja ne gledam sinhronizovane filmove...

PS. Proveri pm (ako već nisi primetio)
 

Back
Top