Ne zelim LOG IN

radabaser

Zainteresovan član
Poruka
381
Mozda ova tema i nije za ovde al molim nekog da mi pomogne.
Uzeo sam novu graficku i instalirao drajvere i sad kad mi se pali komp treba da kliknem na svoj nalog da bih usao u windows, A TO ME UBIJA. nije fora sa accountima, sve sam probao, samo moj nalog, administrator i guest tamo stoje. Meni sve govori da je to zbog "MicrosoftNet framework" koji se instalira kad i drajveri.
kako da to sredim, el moze nesto iz registry da se uradi?
LJUDI POMAGAJTE, KO BOGA VAS MOLIM, POCUPAH SVU KOSU SA GLAVE.
 
radabaser:
Mozda ova tema i nije za ovde al molim nekog da mi pomogne.
Uzeo sam novu graficku i instalirao drajvere i sad kad mi se pali komp treba da kliknem na svoj nalog da bih usao u windows, A TO ME UBIJA. nije fora sa accountima, sve sam probao, samo moj nalog, administrator i guest tamo stoje. Meni sve govori da je to zbog "MicrosoftNet framework" koji se instalira kad i drajveri.
kako da to sredim, el moze nesto iz registry da se uradi?
LJUDI POMAGAJTE, KO BOGA VAS MOLIM, POCUPAH SVU KOSU SA GLAVE.

Imao slican problem
Resen je tako sto sam framework verziju 1.1 pregazio verzijom 2
I onda sam dobio novi problem...ne mogu da udjem u task manager, pa procesima pristupam iz programa wintools
 
Wild Boy:
Imao slican problem
Resen je tako sto sam framework verziju 1.1 pregazio verzijom 2
I onda sam dobio novi problem...ne mogu da udjem u task manager, pa procesima pristupam iz programa wintools

instalirao sam ranije kad sam sve pokusavao i patch sa 1.1 na 2.0 al je problem ostao, sve je potpuno isto, al ja nemam tih problema sa task managerom :confused:
ATI CONTROL PANEL nece da radi bez frameworka, u pz materinu, sve je povezano
A i kad skinem NetFramework problem i dalje ostaje
 
Start-Run i uneseš komandu control userpasswords2. Izabereš korisnika koji hoćeš da se automatski loguje, deselektuješ Users must enter a user name adn password to use this computer i pritisneš OK, a potom uneseš password.
 
bojan p:
Start-Run i uneseš komandu control userpasswords2. Izabereš korisnika koji hoćeš da se automatski loguje, deselektuješ Users must enter a user name adn password to use this computer i pritisneš OK, a potom uneseš password.

Jao brate hvala ti hvala hvala hvala hvala i bilion puta hvala, probao sam i uspelo je, srecan sam ko kuce u liftu :D

Kako se rucno dolazi do tog prozora gde se to menja a da se ne kuca u RUN, hocu da vidim gde je?
 
CONTROL je control panel, sad sam probao, al u njemu nema nigde userpasswords2
USERPASSWORDS (znaci bez dvojke na kraju) kad ukucas pored CONTROL u run on ti otvori User accounts u control panelu, al gde je aplikacija koju treba da dobijes kad ukucas "control userpasswords2", ona se isto nalazi u control panelu ali se ne vidi da moze dva puta da se klikne na nju pa da se startuje, el to neka hidden aplikacija?
 
Userpasswords2 je parametar na osnovu kojeg control aplikacija prikaže prozor koji si imao prilike da vidiš. Ako hoćeš da taj prozor aktiviraš dvostrukim klikom, napravi prečicu u koju ćeš uneti komandu kompletnu komandu. Posle toga samo dvostruki klik i... prozror se otvori.
 
@bojan p
thx bro

@maksvel
za sta je tas ASPI.NET nalog? skinuo sam ga iz racunara, sad vise ne trazi da kliknem na login-u, al bih voleo da znam sta sam skinuo tj. cemu je bio taj nalog, u njega nije bilo moguce uci pri logovanju, sto znaci da je imao neku drugu funkciju. el mozes da mi kazes koju???
 
ASP.NET ili aspnet_ws korisnik pokreće radni proces koji koristi IIS i koji omogućava da se asp.net koristi na lokalnom web serveru. Nisi morao da ga brišeš, pošto je ovo njegova jedina namena.
 

Back
Top