~Pr0Č|TaJ 0\/0~

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maxa Grocka

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.381
Pu jeebem ti gde ide ovaj podforum..... :evil: Mole se svi SVEŽI članovi da ne otvaraju uzalud neke glupe teme!!!
Koristite čarobno dugmence u gornjem desnom uglu: PRETRAGA
Verovatno ćete naći teme slične onoj koju želite da otvorite
Kada sam ja došao,ovaj podfroum Video Igre je bio lepo popunjen...a sada sve odlazi u
RACKU i ništa nije u redu.... pedesetak tema sa 30 postova max.
Nemate ideje,ljudi !!!
Suočite se sa činjenicom !!!
Svaka čast izuzecima
Ova tema je više kao neko glupo dosadno obaveštenje nego neka teme za pisanje itd.
Moje jedino rešenje ( koje se odnosi na ovaj problem) je LOCKOVANjE
Markoca...uradi ono što najbolje znaš!




e da......želim da čujem vaše predloge
 
jeli, a da te pitam, a sto se ti toliko nerviras i ovo te pogadja. ima ko o tome brine i vodi racuna, a nema sanse neke stvari spreciti, uvek ce neko da se provuce i postavi temu pre nego sto procita upozorenja, obavestenja i ostalo, kao i za krekove, sve ti je to tako normalno i uvek ce tako biti, nevredi i nema razloga nervirati se oko toga.
 
Maxa Grocka:
Nego redabaser daj ti neko rešenje!!!

Само кулажа и све је ОК.
Што би кидао живце на такве ствари.
Нико од њих неће да ти дође на славу
А ако већ дође
ееееееееееееееее
онда је то друга ствар
онда га намажи и избаци напоље :lol:
 
Sto je prijavis da Djo treba da leti...
Jel zasluzio... ne pratim redovno ovaj podforum... Ako je prekrsio Pravila IGRE, nema problema, tu sam da zastitim i forum i nase drage posjetioce/gamere i naravno svog uvazenog mladog kolegu...

Ma, ne smije markocu niko da sikira...

A sto se tice teme... Hehehe.. markoca je tu da zavede red i mir, a kad god treba tu sam da pomognem...

zato decak no sikiriki... Sve je pod kontrolom...
 
nije da nesto zakeram, al i ona lepljiva razmena igrica je mnooogo nepregledna, isti ljudi po sto puta ostavljaju svoje kataloge, tek oni dugacki katalozi pa njih nekoliko na jednoj strani, pa ispadne strana 362 metra skrolovanja pa te zaboli prst.
Ne prebacujem nista ovime markoci, to je trebalo od pocetka srediti, sad je neizvodljivo ono razvrstati
Mislim da je najbolje resenje bilo nesto u fazonu svaki clan po jedan odgovor u kome se nalazi njegov katalog i onda ga samo modifikuje kad hoce da postavi novi.
Al nije samo to, ima tamo jos puuuno gluposti.
 
ja ne znam sta se nervira ovaj sto je otvorio temu ... sve mi to znamo ... iskreno ja sam stekao utisak da on pokusava da nam dokaze da je neki gejmer ... i tako to ... mozda i ne ..ali meni je takav utisak ostavljao ... i ne samo ovom temom vec i nekim postovima ....
pozz
 
Djo, koliko sam pratio, nije pravio nikakve probleme na forumu, bio je prozivan sa svih strana zbog njegove nepismenosti sto je on odgovarao na svoj nacin, sto moze da se lepo vidi...Nista nije radio kako ne valja, nikakva pravila nije krsio...Nigde se ne bune zbog njega kao ovde na igrama "kafana cadjavi gamer", tu ima postove gde ste prozivali i sl. i on treba da cuti?
p.s. sada kucam da vidim sta je jos govorio a njegovo ime ne postoji??? mozda su ga kickovali....
 
nasao sam ga i pise banovan korisnik...steta, zao mi je lika...
@markoca
brate stvarno mi je zao sto ti vodis ovaj deo foruma, najiskrenije....
Jos nesto, interesuje me markoca koliko imas godina?
 
Ljudi jel imate vi 10+ godina?! Banovali ste decka koji je zasmejavao ceo forum samo zato sto ste glupi da shvatite da vas trpa?! Ovo je SRAMOTA... Dok sam ga pratio nije pravio nikakve gluposti... tu i tamo otvori neku temu i malo se izzeza i to je to.. Vredjao nije, pretio nije, spamovao nije (jeste u izvesnoj dozi, dovoljnoj da se ne shvati kao spam nego cisto kao humor)... cime je zasluzio ban?!
 
mlakoca ti nisi normalan majke mi. Djo je rijetkost. Trebalo ga je pazit odje. Ja kad vidim da u nekoj poruci djo ostavio post, ozari mi se lice ;) Odbanuj ga i izvini mu se ! ! Momak je kraljone totalni, the prejak je. Doveo je nepismenost do savrsenstva. Mozes samo da ucis od njega, i to jos mnogo ....
 
Potpuno se slazem sa drugima, nema razloga za ban, nista nije nikome nazao uradio. Nije fer da popije ban.
Djo je crna rupa u ovom podforumu i sve nas privlaci svojom jakom gravitacijom nepismenosti i humora.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top