alarm koji pali komp?

lerdi

Zainteresovan član
Poruka
121
trazim vec nedeljama alarm koji ce da mi upali komp u odredjeno vreme i pokrene neki program(npr.winamp sa odredjenom pesmom) ali nikako da ga pronadjem.daa li uopste postoji?imam alarme koji su tipa sleep...u zadato vreme moze da ugasi ili restartuje komp...a trebao bi mi za jutarnje budjenje...
 
http://www.box.net/public/bpp76n5xlz


Skini ovde program i imas resenje za paljenje i gasenje,program je za besplatan!


32321b.jpg
 
A za podesavanje programa koji ce se aktivirati pri ukljucivanju racunara mozes da podesis -

ides na RUN ukucaj komandu msconfig i u desnom uglu podesi programe koji ce da se ukljuce sa windowsom!

A to da ukljucis Win sa nekom odredjenom pesmom?Mozda je moguce ali tu ti ne mogu pomoci.Nacice se vec neko drugi!
 
Mozes da podesis u BIOS-u da ti se komp pali u odredjeno vreme
Ja isto to koristim kad treba da me probudi za pos'o
A za automatsko startovanje stavi sta hoces da ti se startuje (u tvom slucaju pesma) u STARTUP folder. On ti se nalazi u
Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup
Ne stavljaj winamp tu, samo pesmu stavi
Ni liste winampa ne treba stavljati jer onda sve pobrljavi
 
Oggy:
Instalirao sam ovo ***** na francuskom, program se zove SHUTDOWN ne start up.
Nisam uspeo da ga probam trazi .net frame da instaliram......
Pojasni kako radi, leba ti!
nasao sam malopre mnogo dobar alarm,pkoji ti pali komp u odredjeno vreme sa odredjenim programom i fajlom...ne gasim komp nikada...stalno mi je na hibernaciji...da ne bi mnogo lutali kao sto sam ja evo vam sajt www.dennisbabkin.com a program se zove wake up..program je free.probajte...........a lovacmoreplovac je postavio neku glupost...
 
samo da dodam da ploca na kojoj to treba da radi mora da podrzava RTC resume opciju, inace nista od zurke...
dakle, moze i bez softvera - rucno..

sad sam pogledao, ovaj wakeup "budi" komp i standby, ili iz hibernacije...

ono gore budi komp iz OFF stanja....
 
Pozdrav momci vidim da se tema rastegla.Moj odgovor je prost.Svako radi sta misli da je najbolje za njega.Program koji sam dao pali i gasi kom u odredjeno vreme ali kabl mora biti ukljucen u struju.Program je dobar a verzija je na francuskom(mozes naci i na engleskom) jer sam ja iz Francuske.Nije spam ili bilo sta drugo.A ti lerdi mozda si na pogresnom forumu,kad neko zeli da ti pomogne netreba da kritikujes,a ako znas odgovor na temu ,sta je onda postavljas?

U svakom slucaju nadam se da set nasli resenje koje ste trazili.

POZZ
 
LovacMoreplovac:
Pozdrav momci vidim da se tema rastegla.Moj odgovor je prost.Svako radi sta misli da je najbolje za njega.Program koji sam dao pali i gasi kom u odredjeno vreme ali kabl mora biti ukljucen u struju.Program je dobar a verzija je na francuskom(mozes naci i na engleskom) jer sam ja iz Francuske.Nije spam ili bilo sta drugo.A ti lerdi mozda si na pogresnom forumu,kad neko zeli da ti pomogne netreba da kritikujes,a ako znas odgovor na temu ,sta je onda postavljas?

U svakom slucaju nadam se da set nasli resenje koje ste trazili.

POZZ
mozda si ti na pogresnom foruumu sine...ako mozes nekom da pomognes to i uradi ako ne nemoj nista da kuckas........onaj tvoj program je pokusalo par ljudi da instalira ali trazi mislim net framework ,i to neki noviji od onih koji mi imamo a na private mi saljes neke gluposti.....nema potrebe.ako si stavio link za download ok.ali saljes mi neko gluposti.......
 

Back
Top