Zaljubljivanje-kitoobmanjivanje

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste primetili da se pravi muskarci nikad ne zaljubljuju, jer zaljubljivanje smanjuje kvalitet seksa, mastovitost i pretvara muskarca u grintavog mlakonju.

E sad do kad se moze trljati po pic,ama a da se ne zaljubite ni u jednu, ili je to nemoguce?
 
marina-b:
E takvi muskarci mogu sebi da dozvole da se ne zaljube,jer mogu svaki dan drugoj da mazu guzu novcima.

Niste ni ti sinnke baš u krivu. Ako uzmemo najmoćnije i najbogatije muškarce na planeti (pjevači, sportaši, glumci, bla bla) imamo ljude koji apsolutno mogu birati kako će živjeti. Da su monogamija, ljubav, vjernost, nježnost i još svaštanešto najbolja stvar za čovjeka onda bi svi birali to... A ne bira gotovo nitko!!! Baš me zanima šta bi Jack Nicholson ili Robbie Williams rekli da im kažem ovo gore hahahaha. Samo bi me potapšali po ramenu i upoznali me za dve yebene p.čke u minicama, da bi se usro u gaće kad bi ih vidio. :shock: :shock: Ma ljubav je pojam koji su siromašni izmislili da bi došli do "onih" stvari :twisted:
 
Mozda ono sto se zove kao Alfa muzjak u zivotinjskom carstvu. I uvek ima dovoljno 'teta' koje su spremne da uskoce u jos vruc krevet. Takve tete i alfa, pa nek se druze u svom malom svetu. Nama ostalima ono sto se danas zove 'normalna' veza, ako uopste postoji.
Pa cak i mobilni vibriraju...
 

Back
Top