vojska srbije danas

.........na ovim prostorima( balakan) ...mislim da vise nece biti rata .....vise se nikom ne ratuje ..osim toga nema se vise love..tak da svo oruzje treba prodati u Afriku......nek se tamo mlate izmedju sebe.....
 
bem li ga , ne mora da znaci da ce mo mi da ratujemo;Veruj mi bice, balkan NIKAD u svojoj istoriji nije bio stabilan i nikada nece biti a ne znam da li si cuo da su se mudzahedini sada uvukli na kosovo a da je KFOR dobio naredjenje da ih ne dira ... malo ce nas malo ce makedonce, mozda mlo i crnogorce, pa kome pukne ...
 
Pa u ovoj situaciji nemamo sanse.A za 20 god neces imati koga da oslobodjas dole.Tako da ako ga sad ne odbranimo politicki(sanse se mere u promilima) nikad vise i necemo.A i ako ga odbranimo politicki to znaci samo formalno ostajanje u granicama bez ikakvog politickog uticaja.Znaci sve u svemu nema nista od toga.
 
kada na vreme nismo krknuli brdo love nekom senatoru u americkom kongresu...ko nam je sada kriv.sada jedino mozes da svim politickim i financijskim sredstvima podrzavas ljude koji su ostali dole.ali vojno ne u neko skorije vreme
 
Nije u pitanju da li imamo vojsku,IMAMO MOTIV,TO JE NAJVAZNIJE!
Mada ja sam mozda jedan od retkih entuzijasta koji se uzda u nas pregovaracki tim i u zdrav razum ovih svetskih baraba.Jednostavno neprihvatljivo mi je da Kosovo bude nezavisno
 
ako ode kosovo u gruziji ce buknuti rat, jer ce rusi pripojiti abhaziju i osetiju.mislim da busu ne treba jos jedan rat.bolje da se kosovo sto pre resi jer ako doceka hilari za predsednika otici ce u paketu sa vojvodinom i raskom oblascu.
 
mislim da od vojne intervencije za kosovo tesko moze biti nesto.
kao sto je vec receno, mi nemamo para za to. opreme fala bogu imamo, i kolko tolko ljudi spremnih na to. ali nemamo kinte za to, ako i budemo imali onda opet necemo leba imati da jedemo.
ako 98 nije vojno intervenisano kolko je trebalo, sada je gotovo zasigurno. zapad ce ga oteti kolko ja vidim. siptari ce divljati dole kolko hoce, a nama ako pukne film, debelo cemo to platiti
 

Back
Top