Демократе против Тадића

Ova novina Pravda "obećava"...
Kolumnisti su Brana Crnčević, Isidora Bjelica, Kosta Čavoški, Toholj, Drecun, Igor Mirovic..
Evo konkurencije Kuriru i Presu...
g030.gif
 
A zasto mislite da su sve to sto pise u tim novinama besmislice i lazi???
Meni u tom tekstu stvari deluju VEOMA logicno.
Ako DS pristane na taj famozni"sesti princip"o podeli odgovornosti po kome ne moze jedna stranka imati i predsednika i premijera onda je sasvim logicno zasto je Tadic spreman da ostavi Kostunicu na mestu premijera jer ako na to mesto dodje Djelic,sasvim je jasno da ce onda DS zbog tog "sestog principa"morati podrzati Kostunicu za mesto predsednika i Tadic ostaje bez fotelje.
Dakle stvari deluju sasvim logicno i ne verujem da su to ciste besmislice i lazi kao sto neki misle.
Ja sam inace uvek bio verni glasac DS-a ali jedno je sigurno,oni moji glas NIKAD VISE dobiti nece dok god Tadic bude bio na mestu predsednika stranke jer je ocigledno da je taj covek spreman da zarad svog licnog interesa i fotelje proda celu stranku i sve njene simpatizere.
On DEFINITIVNO ne zasluzuje mesto predsednika DS-a,kako zbog "kohabitacije"sa Kostunicom u protekle tri godine tako i zbog ovih najnovijih desavanja oko formiranja nove vlade.
Tadic jednostavno ne zasluzuje da bude naslednik Zorana Djindjica jer ga je prodao i tu funkciju predsednika DS-a mnogo vise zasluzuju i g.Petrovic i Sutanovac jer su mnogo odlucniji,energicniji i principijelniji ljudi od B.Tadica.
NIKAD VISE moj glas za DS-a dok god Tadic bude bio njen predsednik!!!!
On je obican maneken i ljigavac!!!
 
draganvl:
A zasto mislite da su sve to sto pise u tim novinama besmislice i lazi???
Meni u tom tekstu stvari deluju VEOMA logicno.
Ako DS pristane na taj famozni"sesti princip"o podeli odgovornosti po kome ne moze jedna stranka imati i predsednika i premijera onda je sasvim logicno zasto je Tadic spreman da ostavi Kostunicu na mestu premijera jer ako na to mesto dodje Djelic,sasvim je jasno da ce onda DS zbog tog "sestog principa"morati podrzati Kostunicu za mesto predsednika i Tadic ostaje bez fotelje.
Dakle stvari deluju sasvim logicno i ne verujem da su to ciste besmislice i lazi kao sto neki misle.
Ja sam inace uvek bio verni glasac DS-a ali jedno je sigurno,oni moji glas NIKAD VISE dobiti nece dok god Tadic bude bio na mestu predsednika stranke jer je ocigledno da je taj covek spreman da zarad svog licnog interesa i fotelje proda celu stranku i sve njene simpatizere.
On DEFINITIVNO ne zasluzuje mesto predsednika DS-a,kako zbog "kohabitacije"sa Kostunicom u protekle tri godine tako i zbog ovih najnovijih desavanja oko formiranja nove vlade.
Tadic jednostavno ne zasluzuje da bude naslednik Zorana Djindjica jer ga je prodao i tu funkciju predsednika DS-a mnogo vise zasluzuju i g.Petrovic i Sutanovac jer su mnogo odlucniji,energicniji i principijelniji ljudi od B.Tadica.
NIKAD VISE moj glas za DS-a dok god Tadic bude bio njen predsednik!!!!
On je obican maneken i ljigavac!!!
Slabo me zanimaju i demokrate i Tadic, samo bih da primetim: Secam se dok je Milosevic bio predsednik Srbije a ostalo na funkciji lidera SPS-a, svi smo graktali (mediji i pisani i elketronski) da je to nemoguce, da tako ne sme, da sebi mnogo dozvoljava...
Danas to cini Boris Tadic, i skoro nikome na pamet ne pada da ga prozovu, kamoli nateraju da se jedne od te dve funkcije lishi.
Cudna neka "demokratija" :roll:
 
Torrente-BG:
Ja se uvek pitao ko cita taj "Danas" .Drugar mi radi tamo i on se pita isto ;)

Ја читам понекад.
Кад хоћу да видим шта мисли непријатељ, а понекад да им се смејем или сеирим. Мада је ту "Пешчаник" ненадмашан. Сад га слушам и уживам у фанти 8-)
 
Jedno je sigurno,ako Tadic pusti Djelica "niz vodu"i dopusti Kostunici da opet bude premijer(mimo svih kritika ostalih funkcionera iz njegove stranke) samo da bi zadrzao svoju predsednicku fotelju onda nek bude siguran da ce mu se stranka raspasti katastrofalno i da ce izgubiti minimum polovinu svog birackog tela i jedva ce preci cenzus na narednim izborima,a svi glasovi DS-a i istinskih demokrata ce se preliti u LDP.
A nebih se ni iznenadio da u tom scenariju i najvise rukovodstvo DS-a i vecina podpredsednika stranke podnese ostavke na svoje funkcije u stranci i predju u LDP
 
...demokrate po pravilu:demokratija- to sam ja...ali takva je vecina stranaka cije se vodjstvo ne menja godinama...posle mene potop je sistem po kome se odrzavaju...da li se neko seca ijednog kongresa nekestranke koji je izbacio neko novo lice...uvek se vrti oko istih ljudi koji imaju iste ideje, koje smo, naravno, vec videli i ne pitajmo se onda zasto nema pomaka nabolje...mozda bi bilo dobro da malo poslusamo seljacku logiku-kad mu se krava izjalovi, on je zakolje...
 

Back
Top