Imam ljubavni problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

betibup

Gost
Imam ljubavni problem.Sviđa mi se dečko koji ima 16godina,a ja 12.Meni se on mnogo sviđa.Drugarica me pritiska da se smuvam,a ja do sad nisam imala dečka.Moja druga drugarica me savetuje obratno.Koju da poslušam?Šta da radim?Odgovorite! :?
 
mislim da si isuvishe mlada da bi imala toliko starijeg decka...
Slusaj,moja drugarica je sa 13 godina imala decka od 18 i sta je bilo?Smuvali su se,izljubili i kada je dobio misljenje svojih"drugova"ostavio je preko mobilnog i poricao sve sto je bilo.Pazi se
 
khm, ovaj, zeznuta je stvar to shto nikada nisi imala dechka, ali nemoj da se plashish. Moj prvi dechko je bio 9 godina stariji od mene i JA sam bila ta koja je NJEGA otkachila, tako da... :roll:
Ja mislim da to nije velika razlika i da mozhesh dobro da prodjesh s njim, ali ipak budi oprezna...
 
Yavanna:
khm, ovaj, zeznuta je stvar to shto nikada nisi imala dechka, ali nemoj da se plashish. Moj prvi dechko je bio 9 godina stariji od mene i JA sam bila ta koja je NJEGA otkachila, tako da... :roll:
Ja mislim da to nije velika razlika i da mozhesh dobro da prodjesh s njim, ali ipak budi oprezna...
To moras sama da odlucis!!! Ne dozvoli da te iko pritiska, ako to zelis, onda ne trebas da pitas..
 
britgirl:
Slusaj,moja drugarica je sa 13 godina imala decka od 18 i sta je bilo?Smuvali su se,izljubili i kada je dobio misljenje svojih"drugova"ostavio je preko mobilnog i poricao sve sto je bilo.Pazi se

Nije bio problem shto je on toliko stariji od nje, nego shto je toliko nezreliji... jadno je to ako ce drugovi da mu odredjuju s kim ce da bude.. Godine nemaju blage veze ni sa ljubavlju, ni sa vezama, itd..
 
nemoj ni jednu od njih dve da slusas... uradi ono sto ti zelis... ako ti se decko svidja, onda brzo na muvanje:)), a ako ti se ne dopada onda nemoj na silu nista, bezveze je...
pozdrav;)))
 
moj prvi decko je bio dve god stariji od mene tako da ne znam sta da ti kazem.ali imam druga koji je u slicnoj situaciji kao ti.on ima 16.smuvao bi se on sa tobom i bilo bi vam lepo samo sto verovatno ne bi voleo da te pokazuje osim ako ne izgledas starije
 
Boze pa ako joj se svidja sto se ne bi smuvala sa njim???Jest da je moj decko stariji samo 2 god ali ipak moja sestra ima decka starijeg 10 god i slazu se savrseno...on joj pomaze oko ucenja,svuda idu zajedno cak ga je i sa nasim roditeljima upoznao...sa svima se slaze savrseno...a pre njega nije imala decka....i njemu to ne smeta...pa ako ti se svidja navali sestro...ali kao sto je receno pazi se....ipak on je u tim godinama kad lako moze da te smuva i otkaci samo da bi ispao faca :!:
 
moze li ko da mi savetuje kako da pridjem devojci koja mi se svidja,dajte neku rec i kako da je smuvam...???? :) nerviram se svakog dana jer nemam devojku.....

Ma šta se nerviraš, nije to stvar za nerviranje...;)


Kažeš je ovako...MIslim zavisi od situacije...

Devojčice da li bi htela da me udostojiš da porazgovaram sa tobom i razmenimo koju...:dash:

Nemoj to...;)


Ako psihići kažu da treba ovako, ondak poslušaj...:D
Za mene ovo njihovo ne važi, ja sam spontan...;)

Mnogo stvari prođe kroz ženin um kada se upoznate. Evo nekoliko saveta kako da ostavite najbolji utisak i oborite je s nogu, možda i bukvalno.

Priđite samouvereno
Njen mozak brzo odmerava vašu visinu i simetriju vašeg lica istog trenutka kada se sretnete. Tada je ubedite da ste karakterni. Priđite samouvereno. Nemojte se pretvarati da ste naleteli na nju. “Muškarci imaju običaj da razgovaraju jedni s drugima iz uglova iz kojih se može izbeći sukob. Ali žene se suočavaju jedne s drugima i održavaju kontakt očima”, kaže antropolog dr Helen Fišer sa Ratgers Univerziteta i autor knjige “Why We Love”.

Govor ruku

Dobro rukovanje nije prečica do njenog kreveta, ali vas loše može prokleti. Ruke su prepune taktilnih nerava i ljudi sa slabim, trapavim rukovanjem se doživljavaju kao stidljivi i neurotični, prema jednoj nedavnoj studiji sa Univerziteta Alabame. Prema tome, držite vaše piće u levoj ruci i pružite joj čvrst, ali ne i stisak koji lomi kosti. Obratite, takođe, pažnju i na njen stisak: u istoj studiji se kaže da žene koje se rukuju čvršće imaju tendenciju da budu i sklonije avanturama, piše Men's Health.

Glas osvaja
Žene više vole muškarce sa dubljim glasom, prema jednoj skorijoj studiji škotskih istra­ži­vača. To sugeriše visok nivo testosterona, znak snage i reproduktivne nadmoći. Gurajte vazduh vašom dijafragmom, a ne vašim grlom. Ovo produžava put kojim se vazduh kreće prema glasnim žicama. “To je kao ugrađeni bas zvučnik”, kaže glasovni trener Džoan Džoela.

KomplimentiRecite nešto što će izvući detalje o njoj. “Tvoji prijatelji deluju fino, kako si ih upo­znala?”, istovremeno je i kompliment i prozor ka njenoj prošlosti. Izgra­đivanje veze će oslobo­diti dopamin, pojačivač raspoloženja u mozgu. "Pokažite vaše interesovanje sa verbalnim slaganjem (aha, nastavi)", objašnjava dr Aleks Pentland, profesor sa MIT-a, koji je razvio softver koji prepoznaje da li postoje iskrice između onih koji su se tek upoznali.

Priča je presudna
Svi mi znamo da postavljamo mnogo pitanja i još više da ih izbegavamo. Ali, nemojte se predati lako. “Žene slu­šaju veoma pažljivo tražeći znake statusa i dobrostanja”, kaže Fišer. Zadržite za sebe sve nagoveštaje finansijskog i ličnog uspeha, ali dozvolite njenoj radozna­lo­sti da izvuče neke deta­lje. Još jedan ključni savet za razgovor: pri­čaj­te u istom ritmu kao i ona i smatraće vas inte­li­gentnim, ljubaznim, pouzdanim i ambicioz­nim, pokazala je studija sa Univerziteta Meriland.

Govor tela I Rodni ga je jednom probo, probaj ovo da izbegneš...:hahaha::hahaha::rotf::rotf:
Privlačnost prouzrokuje to da parovi oponašaju telesni jezik jedno drugog. "Ali nemojte biti isuviše nestrpljivi da se povežete. Ostanite opušteni i prepustite joj da ona odredi ton", kaže Liza Klampet, osnivač Matchmaking Instituta. Nasrtljivost prouzro­kuje nervozu i oslobađa hormone stresa u nje­nom mozgu. “Jednom kada vam dotakne rame ili kravatu, odgovorite na to kroz minut ili dva”, kaže Fišer. Dodirnite njenu unutrašnju podlakticu, zonu bogatu nervima i to će proizvesti iskrice.

Ako ste ostavili dobar prvi utisak, ona će se možda pitati kakvi ste u krevetu. “Svesno ili ne”, kaže Fišer, “ona traži znake da ste vi strpljivi i osećajni na način koji će njenom telu pružiti zadovoljstvo”. Prema tome, obraćajte joj se kroz izbor muzike sa džuboksa. Naručite bocu vina. Pokažite rafinirani ukus u ovim oblastima i ona će pretpostaviti da imate i dru­ge, vredne istra­ži­vanja - u njenom stanu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top