Sokkoridor

Fency_Killer

Domaćin
Poruka
4.596
sinoc oko ponoci slucajno pogledah sta ima na Artu,kad gle cuda!Aleksandar Radivojevic i Nenad Bekvalac ponovo u akciji,i to sa Isidorom Bjelicom.ponovo posle duzeg vremena sam imao prilike da cujem Aleksandrove izvale kao sto je pozivanje atentata na Boska Jakovljevica,koriscenju ambalaze mineralne vode za samozadovoljavanje kod zena i jos mnostvo umnobolnih,bolesnih i pre svega pametnih stvari koje se ne mogu danas cuti na tv-u...pa jel gleda jos neko ovu bolestinu ili sam ja jedini?
 
super je shok koridor :) bas ima bolestina- da ti se zivot smuci i da se ismejes do suza... emisija najrazlicitija od svih drugih u srbiji :) cudi me da je nisu zabranili seljaci :) iako nisam filmoman, emisija ima preporuku!
inace tema je bila silovanje... nastavice se sledeci put valjda....
 
eh,poslednju epizodu nisam odgledao do kraja...malo me je zacudilo sto su pozvali Isidoru Bjelicu posto su je pre dosta pljuvali...dobra je bila fora kad je Aleksandar rekao da ce promeniti ime emisije u Sok Frket :lol:
 
Kad je poceo da se emituje Sok koridor bila sam odusevljena , ali kako je vreme odmicalo sve vise mi je isao na zivce! Danas bih Sasu tukla motkom, a kada sam videla Bjelicu....................................Ne bese mi dobro!
Puk'o je ali u onom najnegativnijem smislu.......
 
Ta Bjelica jos malo pa ce da ide po kucama, je l ima nesto gde ne gura nos? Mada je to tesko s obzirom na velicinu istog.

Emisija ide iz krajnosti u krajnost neke su me odusevile, neke su mi skroz besmislene a tako se krecu i njihovi komentari
 

Back
Top