Namestaj

djovanya

Početnik
Poruka
2
Da li neko moze da mi kaze gde mogu da nadjem dobar lezaj na razvlacenje, ali bas dobar za max 500 eur? Vidjala sam tu i tamo interesantne i lepe stvarcice, ali mi bas ne ulivaju poverenje u pogledu kvaliteta, a to mi je veoma vazno; sad opremam stan i posle to mi je sto mi je... Isto pitanje i za drvene (ili od one lepe jako debele iverice) police za knjige, trebaju mi isto bas dobre, treba tezak teret da nose godinama, a nisam bas raspolozena da me neko odere. Kakva su vasa iskustva?

p.s. za administratora: ako postoji adekvatniji podforum za ovu temu (ja ga nisam nasla), molim Vas, premestite je.
 
...e bash lepo....

...nego... meni treba kauch...onako jeftiniji, nekvalitetniji do 100E... poenta je da mi izdrzzi godinu-dve...
poshto zzivim u iznajmljenom stanu, ja bih zzelela da krevet na kojem spavam bacim i kupim novi.... ali, kako cu baciti gazdin krevet, ovaj koji kupim, moracu i da ostavim u ovom stanu... a ja ne planiram da ostajem ovde do kraja zzivota... eto... ako ima neko neku info.... stvarno bi bilo super... :)
 
Ne mogu da verujem. Jer i ja ovih dana tražim jeftin francuski krevet... isto tako da zamenim stari iz stana... Prosto da se zapita čovek šta se to desilo sa krevetima otkako je počelo proleće...
 
...pa zimi je mnogo dosadno - hladno ti je da izlazish napolje, mrzi te do prodavnice da odesh, a kamoli u grad ili neki izlazak.... ergo - ljudi se vishe jebu, federi pucaju, i na kraju ostajemo bez nameshtaja.... :)
 

Back
Top