KOVILJKA STANKOVIC vol 3.

Maslachak:
...chuj...
...a shto nisi sva svoja zapazzanja izneo u jednoj temi, pa da na kraju lepo prochitam pa da se pronadjem...
...veruj, niko ti ne bi zamerio....
Sem mozda na predugackom tekstu...;)
Teme su ti OK,ali ne vidim poentu...zasto bi komentarisali nesto sto je tako pa je tako,iritira,boli i smeta ali jbg ne mozes to promeniti!
 
Maslachak:
...chuj...
...a shto nisi sva svoja zapazzanja izneo u jednoj temi, pa da na kraju lepo prochitam pa da se pronadjem...
...veruj, niko ti ne bi zamerio....

a ko jos majke ti cita duge teme?? :) :)

Lusy Lusy:
Teme su ti OK,ali ne vidim poentu...zasto bi komentarisali nesto sto je tako pa je tako,iritira,boli i smeta ali jbg ne mozes to promeniti!

ma neeee...moje pisanije nema pretenziju da promeni svet vec da se zabavimo,dopisujemo,da vi iznesete neka svoja zapazanja jer su musko zenski odnosi uvek zanimljiva tema....
kome se ne svidja ne mora da cita,meni je prosto infatilno da muski samo pisu koliki im je vrsnjak a devojke koliko im treba da svrse i sa koliko su se njih opcelile....
ma neeee.....vidis meni ove teme uopste nisu frustriajuce,ja ih pisem onako iz zajebancije,pomalo ogovarajuci zenski svet :) ali ok, da bi promenili ambijent stavljacu vise smajlija :) :)
 
Zar nisu takve sve devojke??? :confused: :confused: :confused: Xe xe xe,salim se malo,jbg,To je njihov problem,tvoje je da probas da budes sa njima (ako zelis),pa ako uspes-vidi sta ti je ciniti,ako ne uspes onda teras dalje-a one neka vide sta im je ciniti!!! 8)
-HUGH HEFNER:
jos jedna zanimljiva kategorija devojaka

"DEVOJKE DUSEVNE SILEDZIJE"
to su ribe koje u svojoj nesigurnosti ne znaju sta hoce...u njima vecito gori plamen unutrasnje naopetosti pa ako pridjes previse blizu mozes se zesce opeci...one bi htele-i ne bi htele,one su mislile-i nisu mislile,one osecaju-i ne osecaju...
glume velike emotivce a u svojoj biti su sebicne i misle samo na sebe...bezosecajne...uzivaju u svojim monodramama..sadisti-mazohisti..komlikovane...najcesce strogo vaspitane(tata vojno lice) ili pate od komleksa vise vrednosti..zameraju sve i svasta i niko nije dovoljno dobar...majstorke poze,omijena fraza-"bila sam samo sa jednim pre tebe,i to sam mu slucajno sela na k...!".....
i tako se jednog dana probude i skontaju da im je 30 i neka a da nisu nasle aranzman za ceo zivot,a kad pogledaju nazad uzasnu se svih zadovoljstava koja su propustile...onda postanu borci za prava zena... :)


to be contenued
 

Back
Top