:)

Lucky girl

Elita
Poruka
18.567
Iskreno mrzelo me je da pretrazujem,pa ako postoji tema,nek se lockuje....Zanima me,sta je za vas hedonizam,sta vam ta rec predstavlja,u cemu uzivate,sta vam prija....I molila bih da odgovori ne budu neka sprdnja......Hvala :mrgreen:
 
hedonizam je najuzhe filozofski pravac koji propagira uzhivanju u svemu lepom i dobrom u ovom zhivotu - bilo u materijalnom, bilo u duhovnom.

nisam hedonista. da jesam, ne bih bio ovde.
 
uh...
uzivanje u hrani....uzivanje u hrani sa ljudima koje volim....koriscenje svake prilike da krv prostruji telom dok se pokreces u ritmu muzike koju volis..sa ljudima koje volis...
samo cutati i slusati zvuke okoline dok se kao guster izlezavas na suncu...
svecice, aromaticna ulja, dobar piling, masaza..................
 
Ali sve mora da ima neku granicu, u vremenu ili u prostoru. :D Glupo je da celog zivota spavas obucen, nego ogranicis to na jedan dan, ili dva meseca ili na 5 godina, uglavnom ogranicis u vremenu.

A kad pojedes toliko krofni da ne mozes da dises glupo je da jedes i svakog sledeceg dana toliko da ne mozes da dises, ogranicis se u prostoru da neces da izadjes iz farmerki broj 25, kao sto sam se ja ogranicila, pa se tako prostorno ogranicis da se neces udebljati za veci broj pa onda neces narednih 15 dana jesti toliko da ne mozes da dises....
 
....da nije ono kad popiješ 6 litra koka kole a posle unutrašnji organi oće da izađu napolje....a ti onda krkneš još 2 litra fante...:lol:
 
e aj' promenite naziv ovoj temi ... mislim bzvz je da neko ulazi na temu, ako ga ne zanima ... ili da neko nece da udje na temu koja ima samo smajli, a mozda ga zanima ... (; samo sugestija (;

a kad to uradite/ili ne uradite/ brishite ovaj moj post ;p
 

Back
Top