Koj fixni telefon?

Siemens Gigaset !
Koji god modela da izabereš, odlični su. Serije S, E ili C.
Baterija traje i do 4 dana, domet je do 1 km, svi imaju identifikaciju poziva, u imeniku može da stane i do 300 brojeva, većina ima i alarm clock..
Ja imam Siemens Gigaset SL 560.Vrlo sam zadovoljna!
Pozz
 
Koji to Siemens ima dometa 1 km ? Jer ima punjac za drugu lokaciju ?

Moze da ima samo do 300m i siemens ne pravi telefone velikog dometa.

Takodje za modele koje ste naveli u njihovoj specifikaciji pise :
Range indoor up to 50m
Range outdoor up to 300m

Takodje kvalitet Siemensa na nasem trzistu je "Katastrofa"

Na svim Semensima kod nas pise da su za zemlje van Evropske Unije i sa onim Simensima u Nemackoj imaju isti samo izgled spolja.

U svakom slucaju danasnji Simens traje kratko, predvidjen je samo za kucnu upotrebu, nema domet i ne moze da zavrsi posao kako treba.

Takodje pravi telelefoni za tu namenu mogu se naci u okviru cena koje Siemens nudi za obicne bezicne telefone.

Slazem se da je Siemens dobar kucni telefon ako volite da na fiksnom imate : identifikaciju poziva, u imenik 300 brojeva, alarm clock.....

Mada vecini ludi prija pravi klasicni bezicni telefon koji je veliki i lak za upotrebu.
Ubedljivo naj bolji bezicni telefoni su oni Panasonici iz 2000 godine koji i dan danas super rade, ovi danasnji novi Panasonic su krs, koliko i Siemens - traje godinu dana pa u kantu - toliko i kostaju.


Ja sam serviser bezicnih telefona i sve ovo vam govrim iz iskustva u servisiranju i radu sa korisnicima.


Siemens Gigaset !
Koji god modela da izabereš, odlični su. Serije S, E ili C.
Baterija traje i do 4 dana, domet je do 1 km, svi imaju identifikaciju poziva, u imeniku može da stane i do 300 brojeva, većina ima i alarm clock..
Ja imam Siemens Gigaset SL 560.Vrlo sam zadovoljna!
Pozz
 
Siemens Gigaset !
Koji god modela da izabereš, odlični su. Serije S, E ili C.
Baterija traje i do 4 dana, domet je do 1 km, svi imaju identifikaciju poziva, u imeniku može da stane i do 300 brojeva, većina ima i alarm clock..
Ja imam Siemens Gigaset SL 560.Vrlo sam zadovoljna!
Pozz

Potpuna glupost, molim ljude da ne obracaju paznju na ovaj post...Znachi, ok, potpuno laichki i subjektivno si rekla da su odlichni, ali to je tachno. Ono shto nije tachno je da imaju domet 1km. Nemaju ni blizu. 300m na otvorenom i 50m u zatvorenom prostoru. Ako se ukljuchi Eco-dect opcija (od S450 modela nadalje je svi imaju), domet se duplo smanjuje, ali duze traje baterija i manje zrachi, shto i nije neshto specijalno bitno.

Konkretno, mi u kuci imamo S450, SL560 i ME7158 uzesmo danas. O Siemensu sve najbolje, za ovu Motorolu nemam pojma josh, ali ni jedni ni drugi nemaju veze s vezom sa 1km. Senao i ne gledaj drugo.
 
Takodje kvalitet Siemensa na nasem trzistu je "Katastrofa"

Na svim Semensima kod nas pise da su za zemlje van Evropske Unije i sa onim Simensima u Nemackoj imaju isti samo izgled spolja.

U svakom slucaju danasnji Simens traje kratko, predvidjen je samo za kucnu upotrebu, nema domet i ne moze da zavrsi posao kako treba.

Traje godinu dana pa u kantu - toliko i kostaju.

Kao prvo, od pre dve godine postoje samo dve fabrike fiksnih telefona by Siemens i obe se nalaze unutar Nemachke, kao drugo, konstatacija o kvalitetu je u najmanju ruku smeshna. Osecam da si bash poznavalac svog polja nauke, kao i 90% servisera u ovoj zemlji :)
 
Kao prvo, od pre dve godine postoje samo dve fabrike fiksnih telefona by Siemens i obe se nalaze unutar Nemachke, kao drugo, konstatacija o kvalitetu je u najmanju ruku smeshna. Osecam da si bash poznavalac svog polja nauke, kao i 90% servisera u ovoj zemlji :)

Mislis fabrike za sklapanje telefona a ne i za pravljenje ? :D

Sto bi oni bacali pare na skupe Nemce koji imaju plate .... a Siemens kod nas ...jedva 40 Eura ? Delovi Kina a sklapanje u Nemackoj .....

Konstatacija u 1 je ozbiljna !

Svi telefoni na nasem trzistu su 100% original Siemens, ali na 99% onih koji se prodaju kod nas pise da NISU ZA KORISCENJE U EVROPSKOJ UNIJI,
a isti takvi modeli u NEMACKOJ - na njima pise - for EU upotrebu.

Drugim recima - mi smo KRS trziste i za nas Siemens ima isto takvu robu po kvalitetu i ceni.

Ko ne veruje, neka najde jedan Siemens for EU - i jedan Not for Eu pa neka otvori i neka vidi... spolja je sve isto, ali unutra....
 

Back
Top