Kada se kupi nesto preko neta sa karticom, kako se osigurati ne-obnove naplate?

Ja sam to resio tako sto imam racun kod Reffiesen banke i preko weba kontrolisem racune. Imam osnovni viza racun i drugi koji je vezan za virtuon. Kad zatreba, preko weba prenesem koliko treba na virtuon sa glavne vize, platim i zavrsim posao.
To mogu da obavim 24/7 vremenu tako da nema problema

Mada, desavalo mi se da mi ostane malo vise duze vremena na virtuon, nakon nekih placanja, ali niko nikada nije skinuo ponovo ono sto je vec jednom naplatio.
 
Novi Sad ili nikad:
Da li je neko probao da kupuje sa Visa karticom Srbija domen/hosting na netfirms.com?

Jedni su od svetski vodecih prodavaca domena, kada sam pokusao da izvrsim kupovinu sa Visa Internet karticom Vojvodjanske Banke, vraca me na istu stranicu tj. izgleda da je neprihvata, tehn. sluzba Vojv. banke kaze da ne zna da li netfirms.com prihvata njihovu karticu ili ne, to je vec drugi sajt na kome sam probao, prakticno nemam koristi od 'cuvene' Srpske Visa kartice za placanje preko interneta.

Nema bas mnogo smisla da probam da kupim, cisto da vidim da li moze :)
Koristim Reiffeisen virtuon Visa karticu i kupujem dosta cesto preko neta, sto softver, sto domain names. Do sada jos nisam imao slucaj da mi je kartica odbijena (oko 3 godine)
Ne znam kako je organizovano preko Vojvodjanske banke ali u Reffeisen se virtuon za internet kartica dobija sa odredjenim datum isteka, tako da svaki puta dobijas novu karticu sa drugim brojem i datumom isteka. Znaci i teoretski i prakticno je vise nemoguce da neko ponovo naplati, jer stara kartica vise ne vazi.
 

Back
Top