Opomena za vodstvo DS-a !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vapor Glow

Obećava
Banovan
Poruka
59
Poruka za DS: vaš sam glasač od kada sam stekao pravo glasa, ali ako pristanete na ovu ucenu i pljunete svima nama u lice, više moj glas videti nećete. ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!

Razmislite dobro o ovakvim porukama i odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi i izdati svoje glasače. Ulazak u vladu u kojoj je Koštunica premijer,a Jočić ministar policije bio bi vaše političko samubistvo.
 
Vapor Glow:
Poruka za DS: vaš sam glasač od kada sam stekao pravo glasa, ali ako pristanete na ovu ucenu i pljunete svima nama u lice, više moj glas videti nećete. ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!

Razmislite dobro o ovakvim porukama i odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi i izdati svoje glasače. Ulazak u vladu u kojoj je Koštunica premijer,a Jočić ministar policije bio bi vaše političko samubistvo.
a da li bi ti mogao da mi modgovoris na jednostavno pitanje konkretnim odgovorom..dakle...sta je to kod Cede sto postujes i koje to njegove stavove popdrzavas i zasto :|
 
Ja ne razumem...sta god da od pojedinih ljudi trazim da mi konkretno pojasne ostanem bez ikakvog odgovora...Molim upucene u problematiku da mi objasne o cemu se radi>ili su mi pitanja nepristojna,ili su glupa,ili me ljudi ignorisu,ili su nevidljiva,ili ja gresim u sustini pa mi je komplikovano objasniti ili sve to zajedno.?Sta god da je voleo bi neko objasnjenje!Unapred zahvalan!Vas verni CITALAC! :confused: :-(
 
sergeronimo:
Ja ne razumem...sta god da od pojedinih ljudi trazim da mi konkretno pojasne ostanem bez ikakvog odgovora...Molim upucene u problematiku da mi objasne o cemu se radi>ili su mi pitanja nepristojna,ili su glupa,ili me ljudi ignorisu,ili su nevidljiva,ili ja gresim u sustini pa mi je komplikovano objasniti ili sve to zajedno.?Sta god da je voleo bi neko objasnjenje!Unapred zahvalan!Vas verni CITALAC! :confused: :-(

Ja nemam pojma ali sam se sazalio na tebe pa cisto da ti pokazem da je neko procitao tvoju poruku:)
 
Kostunica kao premijer nisam siguran, ali za Jocica kao plus na mestu ministra policije mislim da ipak nema sanse da pristanu. Bice gadno, ali mislim da su napravili gresku sto su odbili da daju g17 mesto ministra finansija i tako ih gurnu direktno u narucje dss.
 
sergeronimo:
Ja ne razumem...sta god da od pojedinih ljudi trazim da mi konkretno pojasne ostanem bez ikakvog odgovora...Molim upucene u problematiku da mi objasne o cemu se radi>ili su mi pitanja nepristojna,ili su glupa,ili me ljudi ignorisu,ili su nevidljiva,ili ja gresim u sustini pa mi je komplikovano objasniti ili sve to zajedno.?Sta god da je voleo bi neko objasnjenje!Unapred zahvalan!Vas verni CITALAC! :confused: :-(
Кад питаш погрешне људе! А и свађаш се са непознатим.И откуцао си мало порука да би могао тако нешто да закључиш.
 
sergeronimo:
Ja ne razumem...sta god da od pojedinih ljudi trazim da mi konkretno pojasne ostanem bez ikakvog odgovora...Molim upucene u problematiku da mi objasne o cemu se radi>ili su mi pitanja nepristojna,ili su glupa,ili me ljudi ignorisu,ili su nevidljiva,ili ja gresim u sustini pa mi je komplikovano objasniti ili sve to zajedno.?Sta god da je voleo bi neko objasnjenje!Unapred zahvalan!Vas verni CITALAC! :confused: :-(

e a ja kad god pitam nekog zasto glasa za srs uvek dobijem odgovor. samo bude zestoko glup.
vish' ti to...:?
 
Norma Kampl:
Слабашно је то нешто. Где је оно "Коштун-југенд", и томе слично? ;) :)

А где су МАЧКЕ.......па СОВЕ.......па прича о томе да је управо "Коштун-југенд" у ствари "убио премијера...јер је он Легијалиста "...........има тога пуна колица....... :roll: :roll: :roll:
 
Vapor Glow:
Poruka za DS: vaš sam glasač od kada sam stekao pravo glasa, ali ako pristanete na ovu ucenu i pljunete svima nama u lice, više moj glas videti nećete. ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!

Razmislite dobro o ovakvim porukama i odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi i izdati svoje glasače. Ulazak u vladu u kojoj je Koštunica premijer,a Jočić ministar policije bio bi vaše političko samubistvo.

Pošto DS+LDP+još neko nema 126 i to ne može bez DSS, onda je to neralno. Ali to treba gledati sa nekog drugog aspekta. Svi podržavaju Tadića i on dobija novi mandat, Koštunica u Vladi i karte su čiste, zna se koliko ima jednih i ko je sve na jednoj strani, a ko je na drugoj. Mnogo će biti kristalnije na sledećim parlamentarnima izborima.
A iz avatara kontam da nisi opšte glasač DS, tako da je ovo više reakcija neke druge stranke nego o kojoj diskutujemo 8-)
 
Vapor Glow:
Poruka za DS: vaš sam glasač od kada sam stekao pravo glasa, ali ako pristanete na ovu ucenu i pljunete svima nama u lice, više moj glas videti nećete. ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!

Razmislite dobro o ovakvim porukama i odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi i izdati svoje glasače. Ulazak u vladu u kojoj je Koštunica premijer,a Jočić ministar policije bio bi vaše političko samubistvo.
joj,boli me stomak od smijeha.
poet ce truli dos da se formira,..
a simpa mi ovaj ldp-ds glasac i recenica:"odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi"
zivjela srs!
 
filatelista:
A iz avatara kontam da nisi opšte glasač DS, tako da je ovo više reakcija neke druge stranke nego o kojoj diskutujemo 8-)
Iz moga avatera i nika teško bi mogao da zamisliš da sam muško, pa ipak jesam. Pa i da sam političan, ne bi mogao baš nikako. A jesam. I imam vrlo konzervativne političke stavove, što ne znači da nisam demokrata. Konzervativizam je najplodnije tlo za procvat demokratskih principa. Naravno SRS i DSS nisu konzervativne stranke, ma nije to ni Veljina NS, a o Palmi i da ne govorimo. To su nacionalsocijalističke stranke, organizacije koje karakteriše nepotizam i još po nešto.
Dakle, niti branim momka sa LDP avaterom, ali me ne čudi, ni najmanje činjenica da je preko 200.000 ljudi gurnuto u radikaliyaciju politickih stavova upravo ceneci opasnost od ludaka poput Velje Drumarinskog, Palme Arkanovskog, Voje Broza-Košrunice, haškog Voje i lokalnog Grobara Nikolića.
Nastavi li se kako je krenulo, Bože moj, i 6. princip. Lepo se setiše. U holivudu ''peti element'', kod nas ''šesti princip'', :lol: :lol: :lol: :shock: :confused:
Cenim da su vecina ovde prisutnih branilaca lika i dela dr Voje Broza Koštičavog, u stvari anarhiosti i da se izdaju za dSSovce, SrSovce, SSjovce i slicne SSovce, ne bi li realizovali poznatu anarhističku floskulu: što gore to bolje!
Samo, izgubili su iz vida da je anarhiyam posle Španije eskalirao u teroriyam ili se udružio sa komunizmom, koji je za obne koji to još ne znaju PROPAO pre 20 godina definitivno.
 
Mit dunavskih rusalki:
Iz moga avatera i nika teško bi mogao da zamisliš da sam muško, pa ipak jesam. Pa i da sam političan, ne bi mogao baš nikako. A jesam. I imam vrlo konzervativne političke stavove, što ne znači da nisam demokrata. Konzervativizam je najplodnije tlo za procvat demokratskih principa. Naravno SRS i DSS nisu konzervativne stranke, ma nije to ni Veljina NS, a o Palmi i da ne govorimo. To su nacionalsocijalističke stranke, organizacije koje karakteriše nepotizam i još po nešto.
Dakle, niti branim momka sa LDP avaterom, ali me ne čudi, ni najmanje činjenica da je preko 200.000 ljudi gurnuto u radikaliyaciju politickih stavova upravo ceneci opasnost od ludaka poput Velje Drumarinskog, Palme Arkanovskog, Voje Broza-Košrunice, haškog Voje i lokalnog Grobara Nikolića.
Nastavi li se kako je krenulo, Bože moj, i 6. princip. Lepo se setiše. U holivudu ''peti element'', kod nas ''šesti princip'', :lol: :lol: :lol: :shock: :confused:
Cenim da su vecina ovde prisutnih branilaca lika i dela dr Voje Broza Koštičavog, u stvari anarhiosti i da se izdaju za dSSovce, SrSovce, SSjovce i slicne SSovce, ne bi li realizovali poznatu anarhističku floskulu: što gore to bolje!
Samo, izgubili su iz vida da je anarhiyam posle Španije eskalirao u teroriyam ili se udružio sa komunizmom, koji je za obne koji to još ne znaju PROPAO pre 20 godina definitivno.

Da li je moguće da si toliko redova iskucao, a da ništa pametno nisi složio. Ti se baviš nekim dečim zajebancijama, poput 'Palma Arkanovski', 'Grobar Nikolić' i sl.
Baci tastaturu kroz prozor i poštedi računar onanije!
 
Vapor Glow:
Poruka za DS: vaš sam glasač od kada sam stekao pravo glasa, ali ako pristanete na ovu ucenu i pljunete svima nama u lice, više moj glas videti nećete. ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!

Razmislite dobro o ovakvim porukama i odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi i izdati svoje glasače. Ulazak u vladu u kojoj je Koštunica premijer,a Jočić ministar policije bio bi vaše političko samubistvo.

shto si bre izdao LDP...
 
Vapor Glow:
Poruka za DS: vaš sam glasač od kada sam stekao pravo glasa, ali ako pristanete na ovu ucenu i pljunete svima nama u lice, više moj glas videti nećete. ILI ĐELIĆ ILI NOVI IZBORI!

Razmislite dobro o ovakvim porukama i odlučite da li ćete se pokoriti Koštuničinoj bandi i izdati svoje glasače. Ulazak u vladu u kojoj je Koštunica premijer,a Jočić ministar policije bio bi vaše političko samubistvo.


NOVA IDEJA:

Uzeti neki nezauzet nick, staviti Š sliku i na temi o "radikalskom petom oktobru" proceniti kojim ulicama bi trebalo prodefilovati i odbraniti srpstvo.

Mislim, postavka, komentari...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top