Bad Copy

u jeee...na ajsa....pih ko bi hteo da lici na njga :roll........mislim poshtyujem ga ja i sve to,ali da je gadfan gaadan je :roll:......a bad copy volem...Kurshlus je naj
 
saki8050:
u jeee...na ajsa....pih ko bi hteo da lici na njga :roll........mislim poshtyujem ga ja i sve to,ali da je gadfan gaadan je :roll:......a bad copy volem...Kurshlus je naj
Jes lik nije lep ali ima onu afro frizuru ko moj ortak pa on kad napravi kez(moj drug) bude isti on.
HeHeHe
Pa ima on i pesmu o bloku sedamdeset kako valjda neshto ima pticiji grip ili tako neshto. Izvredjo nam kineze zestoko.
 
Kakva vam je "Kapela" - Ajs ft Block Bussters? Ja kad sam čila pesmu - umrla sam od smeha! :lol:

Dobre su mi:
- "Profuknjača"
- "Zabaci domaćine"
- "Ništa od repovanja"
- "Refren jeben"
- "Profitabilni diskovi"
 
ma sve pesme su ok....odlicni su!I uopste mi nije krivo sto prozivaju sve pa i ns i spens..treba....sve osim BG-a je selendra... peace! one love...
 
tvoje pitanje je bilo u upuceni sweet jane(ako je bilo problema shto sam napisao bez sweet...)i uopshte ne znam otkud ti to da sam ja zhensko....to je bila je uobichajena rechenica izmedju jane-inog razgovora sa dunjom(nisam citirao jer me neshto mrzelo da predrazhujem 28000 postova)....tako da je ovo neka vrsta odgovora na to tvoje pitaje(koje sam ja citirao...)
a to za bad copy...jbt prosvetlila si me...da sam umro pre 5 minuta nebi to znao...

jbg ,vervatno tek sad ne razumesh....sve u svemu...to je to....
 

Back
Top