VENECIJA

NIJE VALJDA!? SAD SAM SE RAZOCARALA ! :cry: ISLA SAM PROSLE GODINE I BILO JE PREDIVNO !!! ZATO SAM OBECALA SEBI DA MORAM OTICI OPET !!!! NADAM SE DA NECU POKVARITI PRVI UTISAK... :roll:
 
Bila sam nekoliko puta u Veneciji, i pre par godina i sad skoro i uvek mi je bilo lepo . Poslednji put sam htela da proverim utisak iz mladjih dana i verujte jos mi je lepsa i interesantnija.
 
venecija je super, cudi me da su te toliko zavrnuli za gondolu,
:?:
verona je isto super,
medjutim ako imate priliku da se spustite u rim
to je tek velicanstveno, da ne kazem bozanstveno.
u bari i na onu obalu ne idite ni dzabe,

:x

sretno
 
venecija je super, cudi me da su te toliko zavrnuli za gondolu,
:?:
verona je isto super,
medjutim ako imate priliku da se spustite u rim
to je tek velicanstveno, da ne kazem bozanstveno.
u bari i na onu obalu ne idite ni dzabe,

:x

sretno
 
venecija je prelepa!!!voznja gondolom kroz veneciju je nesto sto niko ko poseti ovaj grad ne sme popustiti!!!osecaj je fenomenalan!kada vec posetite veneciju produzite do firence,necete se pokajati!!!obavezno posetite park iza palate piti! :wink:
 
zdravo . ma imas pravo za veneciju supeer je mnogo intersantan grad . blizu sam u trstu sam ali mi nije daleko ni problem da odem tamo kada hocu . zabari imaju pravo kada kazu ako nisi bio u rimu firenci i veneciji onda nisi bio u italiji tosu ta tri grada koji mislim ne samo u italiji nego i sire najposeceniji turistima . venezija je predivna.pozdrav ,. cao.
 
Venecija je super.Isplati se u decembru ili januaru otiči tamo jer je tada jeftino spavati u hotelu.hotel** ili *** košta cca 60-90 eura na dan sa doručkom i u centru.Isto se isplati sa vozom iz Monfalcona.Avto pustiš na parkingu 50 metara od stanice koji je gratis.Platiš kartu 8 eura i povede te voz do centra Venecije.U Trstu je več problem besplatni parking pa zato iz Monfalcona.Voz ide svaki sat.
CIAO
 
Bila sam u Veneciji i bilo je super ali sam vise odusevljena Firencom, mada ne bih mogla da zivim ni u jednom od tih gradova, oni su mi nekako samo za "kraci" boravak - onoliko koliko ti je potrebno da obidjes sve sto je bitno...
 
Klio:
vlax:
Ina:
Mene za Veneciju veze samo 90 evra koju su mi uzeli za gondolu i to na prevaru...idi u Bolonju ili Milano, tamo je strava

Meni je najlepsa bila Verona-neponovljivo!!!-ako neko hoce da mu posaljem neku od slika Verone nek ostavi mail.

Izvinjavam se Katici, greska. Zamolila bih vlaxa da mi posalje slike. Hvala
Cao..dugo me nije bilo...izvinjavam se red star sto joj(mu) nisam poslao slike jos uvek ali tek sam sad video poruke,poslacu i njemu i Kliu za neki dan dok pronadjem diskove sa skeniranim slikama.
 
......To je bila gondola, tamni simbol nekad silne zivotne radosti ovog grada koji je nekad doneo zakon da se gondole mogu bojiti samo crnom bojom jer bi se inache njihovi vlasnici upropastili nadmecuci se u raskoshi ukrashavanja.
Prostorija je bila ispunjena ruzichastim svetlom predvecherja kakvog ima samo u Veneciji.Voda je bila plava i mirna, ali je dizala i spushtala nizove gondola kad bi neki vaporeto prispeo i pristao pred San Zakarijem.
Prve sijalice zasvetleshe belo i izgubljeno u svom tom rumenilu i plavetnilu sve do narandzastih signalnih svetala koja oznachavaju plicake shto su se kao neki svetleci djerdan obavili oko vrata San Djordjo Madjore.Ovde nema nichega shto bi choveka moglo da samelje.Sve je tako strano i charobno.
 

Back
Top