UPOMOC!!!!!!!!

zekati

Početnik
Poruka
17
Imam procesor Intel Celeron 4A,2233MHz,maticna ploca Gigabyte GA-8PE800.sist.mem.256MB.graficka je Radeon 9200SE/128MB/RV280/.har disk Maxtor 6E04OlO.Driver za graficku je ATI2dvag.Sad kad sam sve to napisala odnosno lepo prepisala,moram da priznam da mi ove brojke i slova ama bas nista ne znace,ali mi je potrebna pomoc.Moj muz igra sve najnovije i najzahtevnije igrice,citaj pucacine,a kad ja hocu da odigram npr.Petra Pana,Monsterse.. i tako te igrice nece,igrica se instalira krene,bude zatamljen ekran jedno dve tri sekunde i tu je kraj/krekujem/...Odnela sam kod druga koji ima duplo slabiji racunar i sve funkcionise.Pomagajte i ja bih da se igram,ali ko mi bude pomagao neka bude sto opsirniji jel ja se bas i ne razumem previse u ove stvari.Hvala.
 
Morate da iskrekujete igricu a to se radi tako sto na cd-u nadjete fasciklu crack i udjete tu se nalayi jedna ikona koju morate prebaciti na mesto gde je igra instaliurana odnosno na mesto gde igrate igru
 
E ovako.To sto je onaj gore spomenuo nema veze jer igra ne moze da se pokrene a da se pre toga ne krekuje.Problem mozda lezi u tome jeste da te stare decije igre kako da ih nazovem su programirane u nekom Drugom OS-u nego sto vi imape.Pogledajte u Read me fajlu sta pise pod kojim operativnim sistemima radi ta igra i uporedite sa vasim!!
 
zekati:
Sve sam to radila,ali na mom racunaru nece -dok na drugima se igra bez problema,i ako su sve komponente duplo slabije kod drugih.Unapred zahvalna sto se bavite mojim problemom.
Onda je problem XP, mozda nije profesional a i ako jeste nekad ne podrzava stare igre ako su to stare igre nadji drugu verziju.
 

Back
Top