Koja je svrha života?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cherry Max

Zainteresovan član
Poruka
163
Koja je svrha života na ovoj našoj planeti? Razmislite malo, po ceo dan šta radimo, mučimo se, da li u školi, na poslu ili bilo gde, svi zahtevaju nešto od vas, nemate vremena za sebe, a ni za druge, sve dok ne napunite 70. Šta će mi posle život? Da li je to svrha? :(
 
Cherry Max:
Koja je svrha života na ovoj našoj planeti? Razmislite malo, po ceo dan šta radimo, mučimo se, da li u školi, na poslu ili bilo gde, svi zahtevaju nešto od vas, nemate vremena za sebe, a ni za druge, sve dok ne napunite 70. Šta će mi posle život? Da li je to svrha? :(


Koliko god ti izgledalo danas teshko...imaj u vidu ( shto bi rekla Scarlet O' hara)..."sutra je novi dan"... :wink: :)
 
Cherry Max:
Kakva depresija, daj molim te! Dovoljno je da malo razmisliš o životu, o svojoj prošlosti, sadašnjosti i budućnosti i da se zapitaš šta je smisao života...

i sta mislis da ces dobiti time? ne zamaraj se glupostima, stvarno ces zapatiti depresiju..
i nemoj da mislis da si jedina koja o tome razmislja, svako od nas mora to da prodje, pre ili kasnije..
 
Cherry Max:
Koja je svrha života na ovoj našoj planeti? Razmislite malo, po ceo dan šta radimo, mučimo se, da li u školi, na poslu ili bilo gde, svi zahtevaju nešto od vas, nemate vremena za sebe, a ni za druge, sve dok ne napunite 70. Šta će mi posle život? Da li je to svrha? :(

ljubav, sex,fudbal,zurke.... i sve ono sto volis i zelis da radis ako ove stvari u tvom zivotu ne postoje onda on nema smisao
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top