Troje u krevetu?

MalaBgd:
Vise bi tu bilo batina nego sexa :lol:
Cim neko zapocne neku zanimljivu temu vidim da traje i godinu dana. Ko zna sta se sve izdesavalo u medjuvremenu. Moje misljenje (a i iskustvo) je da to u opste nije losa ideja ALI samo za one parove koji su sigurni u sebe i koji nisu ljubomorni. Ja probah, i to vise puta (u cetvoro ili sestoro je STVARNO zanimljivije) i mislim da je to nevidjeno dobra zabava ako si okruzen pravim ljudima. Tu se radjaju i najbolja prijateljstva kada su istomisljenici na okupu. Jos ako je je i malo kreativnosti, stila i maste prisutno, ne zelis da prestane i jedva cekas kada ce se ponoviti...
 
MalaBgd:
Ali to nije sala,mogo stvari treba da se poklopi da bi sve funkcionisalo i ispalo kako treba...
Kad samo pomislim sta sve izgubim volju :?
Opusti se i videces da ce sve biti OK. Nigde ne pise da MORAS da uradis. Probaj, vidi kako ide, vidi kako je druga devojka raspolozena (OD VAS ZENA SVE ZAVISI). Muskarci su skoro UVEK za. To zapamti. Kao i da NE znaci NE. Ako ne ide ne forsiraj i NE radi nista zbog drugoga vec zato sto ti to zelis i sto hoces da probas. Zezaj se i opusti. ZAPAMTI. Tu nije rec o LJUBAVI. Cilj je da svrsis sto vise puta u toku jedne veceri i da se sto bolje zezas i zabavis i da ti bude LEPO...
 
gore neko pomenuo zapostavljanje jednog ako je trojka u pitanju .. .... preko puta kreveta fotelja i jedan je na cekanju dok mu se ne ukaze prilika ili se smisli kad da upadne .. .. inace obican seks je postao :cry: neznam gde nas ovo vodi ....cini mi se da vas ima malo sto niste probali sa ubacenim elementima .... a mozda je ovo i nacin da se izbegne cesce menjanje partnera ,,, kada se par njih uhoda ,,,onda i nastavi tako ,bar na malo duzi period od single
 
Srdj@n:
Kathrin:
veca01:
Cim postavljam ovako pitanje znaci imam zelju, :oops:
znaci volela bih da vidim vase misljenje o tome,
da li ste nekad pozeleli ili uradili to sa svojim deckom (devojkom) i sa jos jednom devojkom istovremeno? :twisted: :evil:
pa,recimo da i ja imam zelju sa mojim sadasnjim deckom i mojom prvom velikom ljubavi.....ahhhhhh,to bi bio dozivljaj! :wink: :cry: :) :shock:

Zanimljiva kombinacija,mada mislim tesko izvodljiva :D :wink: :arrow:
Znam zato sam i ocajna,ma vi ste me napalili sad na tu ideju,da je se necu lako otarasiti.....hocu,hocu,hocu..koliko sam luda jos cu to i decku da pomenem i bice veselo!
 
Kathrin:
Srdj@n:
Kathrin:
veca01:
Cim postavljam ovako pitanje znaci imam zelju, :oops:
znaci volela bih da vidim vase misljenje o tome,
da li ste nekad pozeleli ili uradili to sa svojim deckom (devojkom) i sa jos jednom devojkom istovremeno? :twisted: :evil:
pa,recimo da i ja imam zelju sa mojim sadasnjim deckom i mojom prvom velikom ljubavi.....ahhhhhh,to bi bio dozivljaj! :wink: :cry: :) :shock:

Zanimljiva kombinacija,mada mislim tesko izvodljiva :D :wink: :arrow:
Znam zato sam i ocajna,ma vi ste me napalili sad na tu ideju,da je se necu lako otarasiti.....hocu,hocu,hocu..koliko sam luda jos cu to i decku da pomenem i bice veselo!

Pomeni mu ali bez bivseg decka :wink:
Inace ces vrlo brzo biti slobodna da radis sta hoces :D :D :D
 
a,tu stvar postaje jos zamrsenija!
Ja necu sa nekim drugim deckom osim s mojim i tim"doticnim",a njegova filozofija je da ako cemo sa jos jednim deckom,onda mora i jos jedna devojka,a ja sam sebicna(znam) i necu s devojkom,ma i kad bih ga ubedila za 2 decka+ja,on ne bi hteo da cuje za "doticnog"u takoj nekoj kombinaciji,jer to nisu cista posla.....i tako......
 
Kathrin:
avesic:
ma nemoj samo da mu pomenes ...dovedi ga pred svrsen čin ....
ma daj,* bi!Ti ne bi?da ti dovedem decka koga sam obozavala 2 godine vecno poredila sa ostalim momcima,a ovamo se tebi zaklinjem da te volim(sto je 100%tacno),a da sam njega prebolela(sto je 100%netacno)?

Losa kombinacija,izbaci je i iz mastanja... :wink:
Bolje da mastas o 2 crnca nego o bivsem i sadasnjem.
Krv pada 100% :D :D :D
 
Kathrin:
a,tu stvar postaje jos zamrsenija!
Ja necu sa nekim drugim deckom osim s mojim i tim"doticnim",a njegova filozofija je da ako cemo sa jos jednim deckom,onda mora i jos jedna devojka,a ja sam sebicna(znam) i necu s devojkom,ma i kad bih ga ubedila za 2 decka+ja,on ne bi hteo da cuje za "doticnog"u takoj nekoj kombinaciji,jer to nisu cista posla.....i tako......

Morao bi da bude lud da bi pristao :D
Em gledas samo sebe,aj to i nekako,mozda ga privlaci da te sa jos nekim...
Ali da dovedes bivsu VELIKU ljubav,to je za momentalno izsutiravanje :D
Obaska sto bi objica bili ljubomorni i bilo bi im neprijatno :oops:
 
Ne znam sto te toliko tangira ta eventualna devojka :?: Ona bi trebala da bude kao i neki tip samo sredstvo za ispunjavanje vasih fantazija i zelja ...
Pa moze bilo gde da hoce da nadje kres kombinaciju, na faxu,poslu...
 
Srdj@n:
Ne znam sto te toliko tangira ta eventualna devojka :?: Ona bi trebala da bude kao i neki tip samo sredstvo za ispunjavanje vasih fantazija i zelja ...
Pa moze bilo gde da hoce da nadje kres kombinaciju, na faxu,poslu...
JA NEKAKO POLAZIM OD SEBE I AKO BI TO MENI ZNACILO(A DA MI NE ZNACI,NE BI NI POTENCIRALA TO SVE SA NJIH DVOJICOM),TAKO BI MI ISTO BILO I ZA DEVOJKU......NE ZNAM LJUBOMORNA SAM I NE BIH DA GA DELIM(MAKAR JA TO TAKO SHVATAM)....MOZDA IPAK DA SACEKAM,PA KAD BUDEM SOLO OSTVARIM TAKO NESTO...NE ZNAM.....SA NEKIM FORUMASEM MOZDA! :wink:
 

Back
Top