SVAKO jutro SEKS?!!

veca01:
Da li vam se nekad desilo, da budete sa deckom koji cim otvori oci misli na seks :P
a takodje njegov "mali" je spreman istog trena!!!!!!! :wink:
ALI TO SE NE DOGADJA JEDNOM, DVAPUT vec svako jutro!!!???

Joooj... moj ex je bio takav... I to je pocinjalo da me nervira.... Ni ne stignem da se probudim, a on me vec spopada.... Nemam nista protiv zdravog apetita, ali pod uslovom da su obe strane zainteresovane!
Sto, i tebe to nervira?
 
Ih, bre devojke bas nemate nimalo razumevanja. Pa zar postoji bolji nacin za pocetak dana.
Pa zar prvo kafica i dorucak u krevet. Pa u medjuvremenu se izgubi volja za zivotom. Kad ako ne odmah, idu obaveze... skola, fax, posao... uvek se nadje nesto zbog cega kasnije vremena biti nece.
 
otvorio sam oči i vidio te kraj sebe...
ležala si na boku čvrsto sklopljenih očiju... disala si tiho, jedva čujno...
kosa rasuta po licu skriva te od sunčanog poziva...
neosečaš moju ruku koja ti dodiruje lice, sklanja ti kosu... čak ni moj poljubac kojim sam ti dotaknuo usnule usne...
spustio sam se niz tvoj vrat, nežno poljubio gola ramena, rukom kliznuo niz tvoj bok i spustio se na toplo bedro... možda si osetila tek taj poljubac... vlažne i tople usnice na nežnoj osjetljivoj koži svog boka...
otvorila si oči i u polu snu izvila telo, kao mačka koja se budi...
savila si nogu u kolenu, razmaknula ih i rukom dohvatila plavu bujnu kosu...
osetio sam tvoje prste, prvi dodir tog jutra... povukla si me i dovela između vrelih butina...
poljubio sam unutarnju stranu tvoje noge... malo iznad kolena... usnama se pomerio naviše, liznuo te ostavljajuci mokar trag i zatim došao do toplog itd...

...
...
...
...
...spustio sam se do tvojih zadihanih usta, poljubio ih i šapnuo ti na uho... "dobro jutro mazo moja"... nasmešila si se i rekla mi..."dobro jutro miko".

dan je tek počeo... 8)
 
Meni se tu ne radi o svakojutarnjem seksu. (koji je fantasticna stvar...)
Drugo je nesto... njemu to dodje kao zadovoljenje fizioloske potrebe... cesto je mozda jos pospan. A "on" se probudio, zivahan samo tako.
Na mome mestu je mogla biti i bilo koja druga riba, a da nema ni jedne, verovatno bi Desanka radila. Pa to mu onda dodje uvredljivo.
Mislim, postoji razlika izmedju jutarnjeg seksa i "jutarnjeg seksa"..
 
Cecily:
Meni se tu ne radi o svakojutarnjem seksu. (koji je fantasticna stvar...)
Drugo je nesto... njemu to dodje kao zadovoljenje fizioloske potrebe... cesto je mozda jos pospan. A "on" se probudio, zivahan samo tako.
Na mome mestu je mogla biti i bilo koja druga riba, a da nema ni jedne, verovatno bi Desanka radila. Pa to mu onda dodje uvredljivo.
Mislim, postoji razlika izmedju jutarnjeg seksa i "jutarnjeg seksa"..

Ma da verovatno je potrebno, prvo, svako jutro da objasni koliko te voli, jer ako te je voleo juce ne znaci da te voli i danas. Verovatno postoji i razlika i izmedjuVolim te i "Volim te". Pa glupo bi bilo da je zivot jednostavan, lep, i da radimo ono sto nam se dopada, lepse je prvo ubedjivati se 2 sata pa onda doci do istog nego uraditi ono sto iskreno zelis i pri cemu ce oboma biti mnogo lepo!
 
Cecily:
Meni se tu ne radi o svakojutarnjem seksu. (koji je fantasticna stvar...)
Drugo je nesto... njemu to dodje kao zadovoljenje fizioloske potrebe... cesto je mozda jos pospan. A "on" se probudio, zivahan samo tako.
Na mome mestu je mogla biti i bilo koja druga riba, a da nema ni jedne, verovatno bi Desanka radila. Pa to mu onda dodje uvredljivo.
Mislim, postoji razlika izmedju jutarnjeg seksa i "jutarnjeg seksa"..


Samo da razjasnimo da je jutarnja erekcija kod nas, muskaraca, normalna pojava koja sprecava da se upiskimo u krevet. Jutro je kriticno... u ostalom svi znate sta je prva stvar koju najcesce uradite svakog dana. 8) 8) 8)

Nisam ovo ja izmislio, vec to tvrde uceniji od mene.
 

Back
Top