Ribolov u Mongoliji

Megy 18

Zainteresovan član
Poruka
453
Da li je neko pecao u Mongoliji?


Videla sam na netu razne ponude putovanja ali ono sto meni treba nema ili ne znam da nadjem.Naime putovanje za Mongoliju koje je organizovala benzinska pumpa Leonardo iz Cacka je izgleda neponovljivo, jer gde sam god pokusala da se raspitam niko nema informacije. I
ETO MENE OVDE

Pitanje glasi:

DA LI IKO ISTA SLICNO PLANIRA DA ORGANIZUJE?
KOJI SU USLOVI DA SE PRIKLJUCI GRUPI?
KAD?
GDE?
KOJA LOVA?


Javite se


POZDRAV
 
Zamolicu salu na stranu!
i ako moze nesto vise informacija o toj turi.
Potpuno mi je nejasno odkud potreba za zezanjem na neku novootvorenu temu.
Konkretno me interesuje da li BIG S zna nesto o Mongoliji? A ako zna zasto ne kaze?
 
Video sam u oglasima u novinama Ribolov da neka agencija reklamira ture na Deltu Dunava,nedelju dana za 500 eura po osobi,mozda bi te to zanimalo,jes da nema tajmena od 30 kila i medveda na svakom koraku ali opet imas dosta krupne Dunavske ribe i solidno netaknutu prirodu!?
Pozdrav 8)
 
Lomnica_city:
Video sam u oglasima u novinama Ribolov da neka agencija reklamira ture na Deltu Dunava,nedelju dana za 500 eura po osobi,mozda bi te to zanimalo,jes da nema tajmena od 30 kila i medveda na svakom koraku ali opet imas dosta krupne Dunavske ribe i solidno netaknutu prirodu!?
Pozdrav 8)

jos ako i ti dodjes bice i krupnih SOMOVA :lol:
 
Nisi zainteresovana za deltu Dunava!?Mozda ti bi se vise isplatilo da odes malo na Jug,mozes naci neku agenciju koja bi te odvela u Asuan pa samo nadjes vodica i zapalis u lov Nilskog grgeca,mislim da je sad najbolje vreme za njega ako se dobro secam sta su pricali nedavno u emisiji Lov i ribolov!?
Pozdrav 8)
 
E ovako stoje stvari:ja bas i nisam zainteresovana za ribolov nego sam htela da platim putovanje u Mongoliju muzu na poklon za godisnjicu braka.
znam da za romanticne price u vecini muskih tema nema mesta.
Ali kako bi se oslobodila raznih poziva i sala na racun mog toboznjeg putovanja moram priznati da se zaista radi o poklon iznenadjenju. I ovom prilikom se zahvaljujem svim ljudima koji su mi bar malo pomogli a i onim drugim.....nepristojnim.... htela bih jos da vas zamolim da svi vi zamislite kako bi izgledalo kad dodjete kuci tog dana za godisnjicu da vas ceka vaucer sa uplacenim putovanjem.
 
Lomnica_city:
Nisi zainteresovana za deltu Dunava!?Mozda ti bi se vise isplatilo da odes malo na Jug,mozes naci neku agenciju koja bi te odvela u Asuan pa samo nadjes vodica i zapalis u lov Nilskog grgeca,mislim da je sad najbolje vreme za njega ako se dobro secam sta su pricali nedavno u emisiji Lov i ribolov!?
Pozdrav 8)
pomenutu emisiju sam slucajno gledala u prolazu naravno i zaista su ulovi odlicni,cak bi i ja da probam tu secernu trsku......i mislim da je ta ekipa bila tamo vise radi emisije nego zbog pecanja.
 
DonnieBrasco:
Leonardo je to sam organizovao kao i pecanje na Nilu isto kao i Memedovic pre njega prema tome treba da si sa tim ljudima da bi mogla da ides, a oglas ili tako nesto nisam procitao nigde.

Avatar ti je super.

Reci mi molim te gde mogu da se raspitam i kako doci do tog Memedovica ili Leonardo ekipe,zna li neko neki sajt....ili...tel?
Raspitujuci se do sad nista nisam saznala, znam jedino da ni jedna turisticka agencija o takvim putovanjima nema pojma.Znaci svi idu u sopstvenoj reziji.
 
Megy 18:
Avatar ti je super.

Reci mi molim te gde mogu da se raspitam i kako doci do tog Memedovica ili Leonardo ekipe,zna li neko neki sajt....ili...tel?
Raspitujuci se do sad nista nisam saznala, znam jedino da ni jedna turisticka agencija o takvim putovanjima nema pojma.Znaci svi idu u sopstvenoj reziji.

E tu ti stvarno nazalost ne mogu pomoci, najbolje da kontaktiras nekoga sa rts-a ako imas da vidis hoce li oni praviti jos neke ture ili da se raspitas za timove koji idu na pecanje po svetu, pre neku godinu je bio Sector-ov tim na Madagaskaru.
 
lud 100%:
Dođi u Slavoniju,za 1000eura možeš bit 365,a ne 14 dana,ribu moš lovit i dinamitom,samo daš kilu-dvije ribočuvaru.Naravno onih 1000 eura daješ meni za organizaciju,put,smještaj...


Alo bas si me do suza nasmejao za onaj deo o dinamitu.
Ocito nisi procitao sve moje postove pa cu ukratko da ti kazem za putovanje je zainteresovan moj muz a ne ja.
I cini mi se da svi ribolovci u tim emisijam poljube ribu i pazljivo vrate u vodu....
....a ti o dinamitu pricas kao o normali...hehehe....
Usvakom slucaju ti hvala na zanimljivim predlozima..........
 
iskreno,nisam ja ribolovac,nego moj kolega.on za većinu tih stvari tvrdi da to rade "profesionalni" ribolovci,a dinamit je malo opasan,jednom je tipu odneo i ruku.ali ako se ipak odlučiš,dogovorit ćemo se za cjenu(mogu malo spustit)
 

Back
Top