kad ljubav prestane

leaana:
zajedno smo 7 god.imamo cerkicu 3 god. Mnogo smo se promenili oboje,ali u razlicitim pravcima.Nisam vise siguna da je to ljubav-sta dalje? :?:
Kakav je njegov komentar?

Mislim valjda ste razgovarali o tome?
A ako zaista ne ide ...
imala si 7 lepih godina + imaš ćerku + ispred tebe je sledećih xx godina
 
leaana:
zajedno smo 7 god.imamo cerkicu 3 god. Mnogo smo se promenili oboje,ali u razlicitim pravcima.Nisam vise siguna da je to ljubav-sta dalje? :?:

Slicnno kod mene, 9 godina, isto cerkica 3 god plus sin 1 god...Ja, za razliku od tebe jesam sigurna da ljubavi vise nema...Mnogo toga se izdesavalo i emocije su prosto nestale...Jbg..probaj da zaviris u svaki kutak svog srca i da pronadjes osecanja...Ako ih ima, bori se...Upali ste u kolotecinu, ako smatras da vredi, glavu gore i vuci...
 
Kada sam procitala tvoju temu meni se javila na telefon jedna prica...
ti si dosla na forum i pocela da otvaras dusu strancima... bila si ocajna i svaki stranac je bio tvoj prijatelj jer si se hvatala za slamku

cekala si srodnu dusu

a onda je naisao onaj sa identicnim problemom i vi ste uspostavili divnu komunikaciju, bila si potpuno opijena mislima... kako to da osetis takvu bliskost sa potpunim strancem. Da li je moguce da ima tamo neko ko je isti kao ti... savrseno ste se razumeli. Vise nisi bila sama na svetu...

I onda si posle dugo lomljenja odlucila da upoznas uzivo tog coveka, svog soulmate-a... i znas sta?
Na susretu sa njim si ustanovila da je to tvoj muz... glavom i bradom.

Eh... onda ste se osecali jako smesno i glupo sto ste se strancima obracali za pomoc umesto da lepo i iskreno razgovarate o stvarima koje vas muce.

nema na cemu
 
Obavezno procitaj

Ovo je priča o kralju Tralju, slavnom vladaru šume Zelenice i livada kraj reke Tečice. Kralj Tralj, taj junak naše pričice, bejaše muž kraljice Traljice. Kraljica Traljica (ah, ženske ćudi!) imaše običaj muža da kudi: što jako kašikom kad jede lupa, što neće subotom da se kupa! Stalno ga nešto grdi il' kuka - od toga kralju pripade muka. Sede u kraljevske-traljevske čeze, na livadu se cvetnu odveze. Kad tamo, gle - princeze Lepeze! Lepa i blaga, na licu seta, međ' šarenim se cvećem šeta. Sve pesme krasne pevati ume, u govor cveća se razume. Kralj njojzi reče: "Dobro vam veče!" A sebi: "Srce mi ovde osta, kraljice Traljice već mi je dosta! Zašto bih više trpeo tugu, uzeću sebi kraljicu drugu. Blaga je, nikad me grditi neće. O, kakve radosti, o, kakve sreće!"

Kralju je lako ispunit' želje, te nasta svadbeno veselje. Zavole novu kraljicu slepo, puna tri dana živeše lepo! A onda reče Lepeza dama: "Tako sam tužna, tako sam sama, kad sa mnom nije moja mama." "Poslaću glasnika" - kralj reče - "pa neka ovo isto veče, pre no što sunce za brdo pođe, gospođa mama kod nas dođe!" Gospođa mama, stroga i gruba, odmah mu izbi dva i po zuba. Eh, da je znao koliko juče, da njena mama kraljeve tuče, ne bi je zvao, ne bi je zvao, al' sad je gotovo - jao! jao! Lepeza dama mamicu voli, a kralja mamina batina boli. Umesto nežne ljubavi prave, ostaše samo modrice plave. Ništa ga više za nju ne veže, kralj Tralj se spakova i - pobeže!

Da rane blaži, kraljicu traži (al' gleda dame bez stroge mame!) Pa srete tu blizu markizu Lizu, prelepo luče što šeta kuče. Mama joj živi u dalekom gradu, odmah kralj Tralj zaprosi mladu. Zavole novu kraljicu slepo, puna tri dana živeše lepo!



A onda bajna Liza zaplače: "Mog'o bi kuče voleti jače! Srce se moje cepa od bola kada ga gledam ispod stola. Zar kuče slavne kraljice Lize pod stolom bedne koske da grize! Nek' jede s nama na čelu stola, daruj mu odmah carstva pola!" Pa uze kuče u svilen-krilo, to kralju ne bi nikako milo.

Pa sede kralj Tralj na magarca i krenu žurno kod mudrog starca. Na vrhu planine starac živi, mudrosti njegovoj svak' se divi. "Moli se, starče, za me bogu, da dobru kraljicu naći mogu!" A starac sedi i uzdiše, ćuti i prstom po pesku piše: "Bog ti je, kralju, darov'o dane, da vidiš svoje, ne tuđe mane. Da menjaš sebe, ne kraljice, onda ćeš sreći videti lice. Noć i dan skupa ceo dan čine - čoveka mane i vrline. Da svoje mane ispravljaš žuri, na kraljičine slabosti žmuri. Pokaži više dobre volje, srce će kraljice postati bolje. Više joj pruži, traži joj manje - eto za ljubav leka i banje. Kraljica Traljica verno te čeka, tuži i posti. Vrati se, kralju, reč pravu reci: Oprosti! Oprosti!"

U dvoru kralja Tralja i kraljice Traljice muzika svira, uz reč "oprosti" vrati se radost sloge i mira. Kralj Tralj sad, doduše, kad jede manje kašikom lupa, subote svake u kraljevskoj kadi vredno se kupa. Kraljica Traljica sad spozna što nekad i ne nasluti, koliko lepši život se živi kada se ćuti. Po reči mudrog starca se živi, šta god se desi - svak' sebe krivi! Svak' misli da je od drugog gori, svak' sebe, a ne drugoga, kori. Vrati se, tako, u dom kralja Tralja lepota mira, prođete l' pored, čućete kako muzika svira.
 
Prisetite se zajedno samog pocetka veze, zaljubljivanja, svakog lepog trenutka, sta ste sve zajedno proziveli... Seti se sta te je privuklo na njemu, zavedi ga opet... Probaj sve pa ako ni onda ne bude bolje...bar ce ti biti lakse, znaces da si dala sve od sebe.
 
radeSFRJ:
..ljubav je prestala ...imate dete......vidim ides na internet....nemas snage dusevne da ocuvas to dete i prepustas ga naravno ocevoj ljubavi.....znaci kao sto negde vec videh naslov ostaje ti jedino jos jedno:
od kite do kite

sta ti lupas molim te???
ide na internet??? bludnica!!! odmah na lomacu!!!
 
ljubav je prestala ...imate dete......vidim ides na internet....nemas snage dusevne da ocuvas to dete i prepustas ga naravno ocevoj ljubavi.....znaci kao sto negde vec videh naslov ostaje ti jedino jos jedno:
od kite do kite

Како имаш образа да помињеш туђе дете у контексту такве идиотске реченице?
Заиста безбразно и безобзирно...
 
maksily:
E rade stvarno si preterao. Ako vec nemas sta pametno da kazes, a kako bi bilo da budes bez komentara...stvarno nemam reci. Jesi probao mozda da promenis forum?!

a sto da promeni forum?

posto posle svih komentara njemu upucenih ne shvata sta je pogresno u njegovom stavu, bolje glavu da zameni!
 
dive:
a sto da promeni forum?

posto posle svih komentara njemu upucenih ne shvata sta je pogresno u njegovom stavu, bolje glavu da zameni!

Eh, da mi je njegova glava bar dva dana,da se odmorim ko covek :lol:
Draga leaana,mislim da nema braka u kome se to ne desava. Tj. ako je ljubav postojala,ona je tu,samo skrivena,zaspala,treba je probuditi. Ali ako je nije ni bilo...ako je sve bilo samo zaljubljenost....Onda ne znam. :roll:
Mislim,bolje se potrudite oko toga,bolje je za sve,jer u svakom sledecem prica ce se ponavljati. Koliko ce ljubav u braku trajati zavisi od vas samih i toga koliko cete je negovati.
 
radeSFRJ:
..ljubav ne moze da prestane, pohotnost za qurcem, izgledom , promenom i parama moze.....znaci ljubavi nije ni bilo......jednostavno se neko ispraznio u njoj kada je bila u teranju i dobila to dete.....da li se neko slaze???? sada pati ona......ide na net ...trazi spas u drugima koji traze bas takve kao sto je ona....
8-)

A ti si neki strucnjak za emocije, sta? Kako to, ljubav ne moze da prestane? I sa kojim, majke ti, pravom nekom lepis etikete: Trazi spas u drugima...Mislim, ne se.ri.
 
radeSFRJ:
..ljubav ne moze da prestane, pohotnost za qurcem, izgledom , promenom i parama moze.....znaci ljubavi nije ni bilo......jednostavno se neko ispraznio u njoj kada je bila u teranju i dobila to dete.....da li se neko slaze???? sada pati ona......ide na net ...trazi spas u drugima koji traze bas takve kao sto je ona....
8-)
Teranje?! Pa nije zivotinja! Ako ne mozes da pomognes, nemoj ni odmagati!
 
radeSFRJ:
..ljubav ne moze da prestane, pohotnost za qurcem, izgledom , promenom i parama moze.....znaci ljubavi nije ni bilo......jednostavno se neko ispraznio u njoj kada je bila u teranju i dobila to dete.....da li se neko slaze???? sada pati ona......ide na net ...trazi spas u drugima koji traze bas takve kao sto je ona....
8-)
-pametnjakovicu,nisam trazila analizu licnosti(mada ne bi mogao ni sebe da definises od toliko OGORCENOSTI) vec neciji dobronamerni savet,misljenje! :-P
 

Back
Top