kad ljubav prestane

radeSFRJ:
..ljubav ne moze da prestane, pohotnost za qurcem, izgledom , promenom i parama moze.....znaci ljubavi nije ni bilo......jednostavno se neko ispraznio u njoj kada je bila u teranju i dobila to dete.....da li se neko slaze???? sada pati ona......ide na net ...trazi spas u drugima koji traze bas takve kao sto je ona....
8-)

Да ли си сигуран да ћеш таквим имиџом оставити утисак који желиш?

Можда да, некоме, на прву лопту....а иза грубих речи вири једна мека и повређена душица која такође пати....
 
Емотивна реакција те спречава да прочиташ оно што пише...
Ја рекох ''сам си се ПОЗВАО'' на тему, сам си дошао, сам си се убацио у ову причу, нисам те ја ни ''прозвала'', ни убацила у причу.
Само то сам рекла.
Ова тема те је нечим заинтригирала, нечим што је повезано за твоје искуство...
По бурним емоцијама и нападно ниподаштавајућем речнику видим да си нежна и повређена душа, ништа мање од ове Леане...
Ништа ружно ти нисам рекла и не знам каквом модераторском батином претиш и зашто?

Имиџ ти је исувише нападан да би био аутентичан!
 
Не разумем. Какве везе има што си мушко. Зар ти ико то пориче?

Питам шта сам ја то слагала?!
За шта из мојих постова тврдиш да је лаж?
 
Извини, ја тебе заиста не разумем.
Не треба да ме замишљаш....ја сам овде небитна...
Рекох само да си ти дошао на тему, представио се својим имиџом јаког и бруталног момка....нико те није позвао нити ''прозвао'', сам си се умешао у ову причу...
Рекох још да ти је имиџ превише нафуран да би био аутентичан, и да је слаб параван за твоје истинско ЈА које је лако видљиво свакоме ко није површни читалац.

Шта је од тога лаж?
 
shaddow:
Čekajte ljudi... na poslu sam... ne mogu da stignem sve da pročitam..... :)
Hoću i ja da se svađam. :) .... pardon, ne svađam, već konstruktivno razmenjujem argumente. :lol:

A- ha! Ufacen! Posecujes STRES, znaci! :) Onaj ko konstruktivno razmenjuje argumente ne dobije cir na zelucu, a takodje ne upada ni u depru - tako da, Shade, druze moj - toplo preporucujem! :):)
 
WithdrawnWater:
A- ha! Ufacen! Posecujes STRES, znaci! :) Onaj ko konstruktivno razmenjuje argumente ne dobije cir na zelucu, a takodje ne upada ni u depru - tako da, Shade, druze moj - toplo preporucujem! :):)
Ma Hellena i ja, kada počnemo sa "argumentovanom raspravom", bez tri strane ništa nismo uradili. :lol: :lol: :lol:

PS: Obožava me. :lol:
 
radeSFRJ:
..ljubav ne moze da prestane, pohotnost za qurcem, izgledom , promenom i parama moze.....znaci ljubavi nije ni bilo......jednostavno se neko ispraznio u njoj kada je bila u teranju i dobila to dete.....da li se neko slaze???? sada pati ona......ide na net ...trazi spas u drugima koji traze bas takve kao sto je ona....
8-)

Nedovoljno je dato informacija da bi se dala ovakva konstatacija.
Niti smo ih mi smuvali niti su nam se hvalili dok im je bilo lepo.
Obično drugima pipisujemo ono što je do nas samih.

Dakle - nek podvuče crtu šta je želela a šta dobila.
 
@leaana
Izvini sto sam za temu rekao da je besmislena mislim da sam prenaglio bez prethodnog razmisljanja o njoj(temi).

...I jos nesto, ako se secas osecaja koji te drzao dok si mislila da je u pitanju ljubav to ce ti pomoci da sada postanes sigurna u to kakav je odnos izmedju vas.
I onda, ako ti je stalo bori se kako znas i umes da ga odrzis pored sebe ali samo u slucaju da je ta teznja obostrana. Imate dete koje vas spaja...Radite za njegovu dobrotu. Svako dete oseca kada postoji napetost izmedju roditelja pa makar ona bila i dobro skrivena a to moze bitno uticati na njegovo, u ovom slucaju njeno, odrastanje.

Izvini jos jednom i zelim ti srecu !!!
 
...divim ti se kad si iznela svoje...vidis is sama koliko primitivnih muskaraca i to sa ooohhhooo mudima preko neta omalovazavaju.
slusaj,to ti je faza sazrevanja,ni ti nisi kao ni on zagrejan...ja znam sta bi,a ti ne slusaj druge...odgovor je u tvojim rukama,i zato napred i srecno!!!
 

Back
Top