uradi sam

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
e ima li neki chasopis da izlazi na ovu temu?...e u sushtini sam video da posetjuju ljudi ovaj podforum i da iskoristim...zna li neko bilo kakav link do nekog sajta koji se bavi uradi sam hhhm tematikom...uh
 
razmishljam se al ne bih da troshim pare na takvu glupost...pa kao mozhda bi se istripovao da sam pravim neke police il da vidim neshto shto mi se svidja...e bre kako te nije sramota reci ko si...malochas sam pitao jagodicu dal je ona...mozhda se i uvredi ja bih se uvredio...

elem danas sam pazario chasopis zove se "majstor za ideje"...i odma da vam kazhem da je shit!...ok ima ideja al podrazumeva se da imash punu garazhu alata vrednog vishe iljada evra da bi izveo neshto od predlozhenog...kapiram da su ciljna grupa penzionisani direktori sa nekim vikendicama...
pa mislim koliko toga mozhe populacija krstarice retji na temu shtampe...ne mnogo siguran sam...
 
http://www.doityourself.com/
http://www.kitguy.com/cat_furniture.asp
http://www.diynetwork.com/diy/la_furniture/article/0,2041,DIY_13988_2271273,00.html

mis'm sigurno da ima i novina... no ja ne znam shta ima tu.... al na netu mozhesh nacji shta god vecj zhelish da naprvish... ja bih ti samo preporuchila da prvo malo prelistash neke knjige o projektovanju i perspektivi....
ma kakav alat... mism.. bolje nje ako imash al ne morash imati sve.. a i ako ti bash treba neshto imash po shkolama il kod majstora neke od mashina.... tipa za savijanje metala il neshto.... i kompresor mozhesh sam da napravish.... joooj objashnjavo mi je tata kako al ja sada da me ubijesh ne mogu da se setim.... al mogu da pitam....
mada ti za policu i nije obavezan.... al kao foliranje ovo ono.....

e da... ovo sam ja radila dok sam josh ishla u srednju... . uzmesh neke santimetar debele chelichne, gvozdene whatever zhice.... savijesh ih u nepravilan romb, zavarish i prelomish.. napravish dva ta i navuchesh platno ili kozhu preko... kao stolica....
 
e hvala livija srce si!...shteta shto si u pizdi materini mogli smo popiti kafu...kad vetj netje jagodica...joj shta mi valja chiniti kako da je pridobijem?...

smorio te forum a?...jes vala dosadan al tako ti je to sa forumima i ljudima...ima svastara idi tamo nije loshe al ne mozhe da se visi 5h prilichno je sqcheno...svima sam dao link pojo sam gowno sad nemam toliq slobodu...e shto dolazish na forum na srpskom?...idi na www.b3ta.com il neshto...adaptiraj se i vozdra raja...nije da ti je do korena il nechega...shta koji **** ja bi tako uradio...e i moja bivsha je u americi al ne znam dal je josh na ovom forumu ne javlja mi se mislim da nije...ona tje da se uda za srbina to je glupost ja bi za nekog amerikanca!...evil empire batooo...
 
Doors of Perception:
Shto,el bi sredio sobu? :)

Ovo je usputni truba podforum do sledeceg nizeg nivoa a to je razno !
a ja sam tamo posla.

vidish da nije truba forum!...evo ti livija...moderator beti...nema shezike il nekih takih dildoa...bio i piaf al njega nigde nema mozhda je dobio dete???...ovo ti je ko k
 
pa ti imash josh uvek onu pozivnicu za pivo : )
a neshto se mislim mozhda i svratim na leto... nisam odavno bila..... dobila sam neki smeshan akcenat.... zvala sam one jedine dve drugarice koje imam u bgu i obe su se prelomile od smeha.....
otqd znam.... dolazim.. kao da ne bih zaboravila..... adaptirana sam ja.... samo se prebacujem iz jednog ja u drugo po potrebi..... ponekad me strah da sam se suvisjhe amerikanizovala..... hehe koreni... e strashno je da se neko lozhi na te stvari.... a jezivo mi je da neko mozhe i da samo pomisli da se ja bavim tim.... al kao ok.. ne znamo se.... joj udaja.... qq :lol:
e imam ja gomilu ideja za to tvoje majstorisanje al mi je raspored haos.... a ovo treba da qcam u nedogled... a sad i imam vremena al sam prilichno pijana pa me strah ko zna shta cju nalupati.. bicje mi neprijatno posle : )
e liznorez je super... mis kad smo vecj kod tako nekih umetnichkih barica neam pojma otqd mi pade na pamet... a volim i da se ublatnjavim.... vajanje je super samo za to morash biti jako dobar crtach.... e imam negde proces samostalnog sklapanja kompresora u qcjnoj radinosti al sad da me ubijesh ne mogu da se setim... pravila sam jednom s tatom.... slabiji je al kao.... e i mala dvorishna fontana al to mi je tako seljachki pa necju da qcam mozhda se nekom dopadne ideja....
e a sad gledam bitno da sam se ja pohvalila da imam.... lol
ne znam za jagodicu..... nisam ja dobra u davanju saveta.... ne umem lepo da prenesem dojam.....
jao danas je st patricks day.... i ja imam venchicj od veshtachke deteline.... juche nas je zavejalo tako nemilosrdno da sam danas jedva izashla iz qcje..... al nije hladno kako vecj ume da bude.....
jao znam da nije tema... al malocas sam se rasprichala s nekom rodjakom i pitala me shta je to pindzhur... a ja neam pojma..... to je valjda neshto kao ajvar... al nisam sigurna....
 
eto el vidite da je super forum...beti shta ti misish...
ja sam se sinotj taaaako odvalio sve sa bacanjem pegle i dubokim razgovorima sa pedesetogodishnjacima...zhasu...joooj shta sam radio sad me sramota...ozhenio se drugar pisao sam o tome nekad...s poljakinjom!!...da dodjem sebi i da nadjem kola i da idem po poljake obetjo sam turu po okolini chachka...ql su poljaci al jedan je stjuard mislim da je gej mozhda mi se nabacivo...nije tako strashno jutros malo muchnina al nishta preterano...
patriks dej a?...to je ono kad ofarbaju req u zeleno uvek sam se pitao dal to shkodi zhivom svetu reke??...moja bivsha je u amerike i njoj je dosadno a bavila se sqlturom i slikanjem tj mislim da josh uvek slika tj znam...udatje se za nekog djola svi tje se udati!!...al ne dolazi vishe na ovaj forum pa mogu da lupetam...
jao da bio je i poziv na pivo...javi se kad dodjesh i ponesi puno para!!...mozhemo da se druzhimo netjemo da se yebemo jer sam ja fin...vi ste tamo svi il pijani il drogirani ccc...
pfff ovde ima 20c qpamo se u suncu...jao imash fontanu to je super...ne znam tachno da ti kazhem sad zbog chega al sigurno da je super...ma znam ja otkachila me jagodica sve su me zhene otkachile!...ostala je jedna al ona se oporavlja od operacije a i verujem da mi nabacuje tjerq a ne samu sebe...moram da se sprijateljim s poljacima da me ugoste tamo..gdanjsk u mome srcu aaah oooh...skrenuli smo s teme nachisto al bash nam je dobro...
dop ma shta ima veze mozhemo da shpeqlishemo...a shta je s avesic?...ona ne dolazi vishe na forum ni gigule mada se gigule pojavljivala...beti zna ko je dop opasna je beti!...ne mogu da nagadjam dizhem ruke boli me uvo ko si...
 
Imao sam knjigu, "Uradi Sam", veoma korisna stvar.
Vise puta mi je pomogla sto u dvoristu kuce sto na tavanu.
Korisni saveti za razne stvari, ... moram je potraziti!
 

Back
Top