za alkoholicare

AA SRBIJE

Obećava
Poruka
61
www.anonimnialkoholicari.org


ŠTA JE AA. Anonimni alkoholičari su zajednica muškaraca i žena koji međusobno izmenjuju iskustva, snagu i nadu, kako bi mogli rešiti zajednički problem te mogli pomoći i drugima da se oporave od alkoholizma.

Za članstvo postoji samo jedan uslov, a to je želja da se prestane piti. Članarina u A.A. se ne naplaćuje; mi se sami financiramo licnim doprinosima.

A.A. nema nikakve veze ni sa jednom verskom sektom, udruzenjem, političkom ili drugom organizacijom i institucijom. A.A. ne želi ucestvovati u raspravama, te ne podržava nikakve ciljeve niti im se protivi.

Naš je osnovni cilj - ostati triezan i pomoći drugim alkoholičarima da ostvare stanje trezvenosti.
 
Ideja kao ideja moze da pomogne i mozda vredi.
Ono sto ne razumem, kojim je jezikom pisano to na sajtu. Kao da je pisao neki polupismen covek? (triezan? na primer) Veoma ruzan utisak.
Deo sajta na engleskom, deo na "srpskom", zbrkano i neorganizovano.
Steta za sajt koji mozda ima potencijala i mozda moze biti koristan
 
Da znam da si skroz upravu,ja sam pravio prvi put web zeleci da pomognem,ali nisam za taj posao,a nisam bas ni pismen.Nadams e da ce neko pristupiti i pomoci.
Ovo radi i zato sam zeleo da prenesem i nasem narodu.
Svakako hvala na pregledu i dodatne info i saveti ce biti primljeni sa zahvalnoscu.
 
cuo sam za AA i podrzavam vas rad iako nisam alkos ili narkoman
takodje AA grupe imaju dosta iskustva i uspeha u odvikavanju ljudi od poroka

ali budalama kao jkl niko pa ni AA ne moze pomoci
 
Zbog toga sto nekima ovde uopste nije vazna sustina price, diskusije, rasprave... Bitno je samo cija se prica kome svidja i sta ocekuje da cuje na osnovu onoga sto sam kaze. Pogledaj na svastari, prosto se neki nadmecu ko ce nesto blesavije da odvali pa onda cita kometare "ala si lud", "bas si blesav", "stvarno si otkacen" itd, sve u nekoj pozitivnoj konotaciji.

Doticni andjeo je onako iz vedra neba lupila sta joj se ne svidja. Pa sta? Zar je to vazno u celoj temi o alkoholizmu? Ociglednu za nju to jedino i vazno, nema veze o cemu se prica, samo da je veselo...
Nema veze sto je alkoholizam strahovit problem u Srbiji, nema veze sto postoje ljudi koji bi da pomognu i da se nekako organizuju, nema veze sto je stanje sve gore, posebno medju mladima.

Nije andjeo nasla za shodno da bilo sta kaze u vezi teme, vazno je da se andjelu ne svidja kako ja pisem...kao da je to najvaznije u celoj stvari.
Eto zbog toga se svadjaju po forumu.
 

Back
Top