Aj mo, temu, ko jé ko?

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Aj da vidimo ko je ko, dali imaju neki SRCE da priznaju ko su i za koga su i ko su u istinu.

Aj ja sam prva ja priznajem da nisam cista Srpkinja, ali bi dala Srce i dusu za SRBIJU. :shock:



Da vas vidim ko ste stvarno. Ja se ne plasim istine. :lol:
 
Ajde i ja da otvorim dusu i srce...

Sve sto sam do sad pricao o patriotizmu lagao sam. Ja sam student iz Pakistana.Islamske verispovesti sam i zovem se Afrim Daei.

Nemojte da me mrzite zbog toga,nisam cak ni komunista nego se zalazem za prava islamske zajednice u Srbiji...
 
Samanta_:
Aj da vidimo ko je ko, dali imaju neki SRCE da priznaju ko su i za koga su i ko su u istinu.

Aj ja sam prva ja priznajem da nisam cista Srpkinja, ali bi dala Srce i dusu za SRBIJU. :shock:



Da vas vidim ko ste stvarno. Ja se ne plasim istine. :lol:
Још ниси научила да поштени и искрени живе само у бајкама?:confused:
 
B.A.L.:
Ajde i ja da otvorim dusu i srce...

Sve sto sam do sad pricao o patriotizmu lagao sam. Ja sam student iz Pakistana.Islamske verispovesti sam i zovem se Afrim Daei.

Nemoje da me mrzite zbog toga,nisam cak ni komunista nego se zalazem za prava islamske zajednice u Srbiji...


he he he. :lol: DA si pravi Srbin nebi nikada tako postupao, ali se racunas ti veci heroj od pravog SBINA.


Komunista svaka cast. :lol:
 
B.A.L.:
Ajde i ja da otvorim dusu i srce...

Sve sto sam do sad pricao o patriotizmu lagao sam. Ja sam student iz Pakistana.Islamske verispovesti sam i zovem se Afrim Daei.

Nemojte da me mrzite zbog toga,nisam cak ni komunista nego se zalazem za prava islamske zajednice u Srbiji...
Salim se ETO SRBIN SAM...ali i kosmopolita u isto vreme.

Kao sto bih dao zivot za Srbiju,tako bi i dao za bilo koju zemlju da sam tamo rodjen.Jednostavno to je stvar geografskog odredista,a nikako mrznje i sovinizma.Dao bih zivot mozda i za drugi narod ko zna...NARAVNO AKO DELE ISTE IDEJE KAO I JA.

Kao Srbi u Spanskom gradjanskom ratu. :grin:
 
:lol:
B.A.L.:
Salim se ETO SRBIN SAM...ali i kosmopolita u isto vreme.

Kao sto bih dao zivot za Srbiju,tako bi i dao za bilo koju zemlju da sam tamo rodjen.Jednostavno to je stvar geografskog odredista,a nikako mrznje i sovinizma.Dao bih zivot mozda i za drugi narod ko zna...NARAVNO AKO DELE ISTE IDEJE KAO I JA.

Kao Srbi u Spanskom gradjanskom ratu. :grin:
Svaka ti cast ti si pravi SRBIN. :lol: Srbin je zakon Srbin je dusa, Srbin je moja majka i otac, zivela SRBIJA...... :lol:
 
Srbin bez kočnica - rođen u Bgd, odrastao u Bosni, klao se u ovih par ratova protiv muja i uja i nema nikakvih problema da i dalje nastavim ako zatreba!!! Tambur'o sam ja njih, a i oni su pomalo mene i spreman sam da se ''još ćeramo''!!!
Eto to je to!!!
 
Evo jedan prigodan stih:
Kada umrem ne zovite popa,
član Partije neka me zakopa!!!

f035.gif

Šta kažete na to narode???
 
Rainbow Six:
Srbin bez kočnica - rođen u Bgd, odrastao u Bosni, klao se u ovih par ratova protiv muja i uja i nema nikakvih problema da i dalje nastavim ako zatreba!!! Tambur'o sam ja njih, a i oni su pomalo mene i spreman sam da se ''još ćeramo''!!!
Eto to je to!!!
E moj dragi samo da ti je na dusu sto si klao. Ja zakoljem kokosku ´placem. svaka tebi cast za mulu.,

Mislim od SRCA, nisi sam kad se nalazis u samocu zamisli na Samantu. M pored tebe sam, sa mislima.
 
Samanta_:
E moj dragi samo da ti je na dusu sto si klao. Ja zakoljem kokosku ´placem. svaka tebi cast za mulu.,

Mislim od SRCA, nisi sam kad se nalazis u samocu zamisli na Samantu. M pored tebe sam, sa mislima.
Hvala na poštovanju!!! Oni po nama, mi po njima!!! Stara balkanska sportska disciplina prenošena s koljena na koljeno!!!! Od te zabave ostao mi je jedan neuobičajan problem!!!!
Društveno sam neprijatan na javnim mjestima kao što su npr. aerodromi!!!
I kad bi potpuno go prošao kroz detektor metala, on bi pištao samo tako!!!
d045.gif
 

Back
Top