INDIGO DECA..............................

Pogledala sam link... ja nikad nisam cula za indigo decu do sada, ali me mnogo podseca na seriju Heroes tj. na onu ideju da postoje posebni pojedinci, tj. ljudi sa posebnim sposobnostima, neka genetika je u pitanju. Gledala sam je do neke desete epizode, ali je onda postala previse krvava... pa cekam da budem sama u svom telu za takva iskustva.
 
Zato što je ovde najbolja atmosfera i mogu se čuti različita mišljenja. To bi valjda trebalo da bude kompliment, zar ne?

Podforum "Savremeni muškarac" mi je toliko apsurdan da se pitam zašto uopšte postoji.
Šta ustvari znači "savremeni muškarac"? Da li je to podforum za gey populaciju ili za nešto drugo?
Da li se tamo priča o delovima za automobil ili fudbalskim utakmicama (što bi po ustaljenim shvatanjima bile "tipično muške teme"). Ozbiljno, zaista mi nije jasno čemu služi taj podforum.
 
Pa ovde na Ženskom kutku, se ne piše isključivo o šminkanju i nekim ženskim temama.
To po pravilu preskačem.
Ovde se mogu naći i ozbiljnije teme iz najrazličitijih oblasti i to mi se sviđa.
E sad, moram i ja da priznam, kao muškarac, da su žene često bolji sagovornici za takve stvari (svaka čast muškim izuzecima).
 
I ja sam citala to u zabavniku, ali ne znam sta da mislim. Nazalost, poznajem gomiletinu roditelja koji smatraju da su njihova deca posebnija no sto zaista jesu, tj sve mali Napoleon do napoleona, pa bi im ova indigo-prica bas dobro dosla da opravdaju njihovu hirovitost i nevaspitanje.
E, da, bio je i neki kao test, tipa Da li je vase dete indigo? pa sam ja zakljucila da sasvim sigurno NE poznajem ni jedno indigo dete. Pa sam se malo povratla u svoje skolske dane.. pa ni tamo ne mogu da pronadjem nikoga ko bi se uklopio u opis.
Onda se setim jednog vec odraslog deteta koje bi moglo da bude tu negde, al opet, iz moje familije-znaci ista sam ko ovi roditelji sa pocetka posta... bah
 

Back
Top