UT 2003

Beyond_Imagine

Početnik
Poruka
17
Sta mislite o UT 2003?
Unreal Tournament je po meni najbolji iz celog dosadasnjeg serijala!
Nebitno je kakva je grafika,da li UT 2007 ima kristalnu grafiku i slicno!
Igra je neverovatna..i sam je zacetak UT fransize!
UT 2 je cist shit,ali 2003 po meni rastura!
Sta mislite o UT 2003?
 
Beyond_Imagine:
Sta mislite o UT 2003?
Unreal Tournament je po meni najbolji iz celog dosadasnjeg serijala!
Nebitno je kakva je grafika,da li UT 2007 ima kristalnu grafiku i slicno!
Igra je neverovatna..i sam je zacetak UT fransize!
UT 2 je cist shit,ali 2003 po meni rastura!
Sta mislite o UT 2003?

Prvo UT2007 jos nije ni izasao i ocekuje se da ce biti veliki hit.
UT2003 nije pocetak UT fransize vec je UT zacetak. UT2003 je njegov nastavak. Posle UT2003 je izasao UT2004 koji je milion puta bolji. Malo je zahtevniji ali je zato mnooogo bolji. Ima nekoliko fantasticnih modova kojih nemas u UT2003 (assault and onslaught) (assault je vracen iz izvorne prve verzije UT-a) ali je zato onsluoght fantastican mod. Takodje imas i Invasion (ikoji imasza 2003 u okviru patcha) onda last man standing i mutant (i gomila starih modova kao klasicni i kao "double") Takodje moze da se downloaduje i mega pack koji u sebi nosi gomilu novih mapa, skinova, poboljsanja i sta je najvaznioje vozila (u UT2004 za razliku od 2003 imas i vozila i letelice kojima mozes da upravljas).
UT2 nema veze sa UT-om (UNREAL TOURNAMENT-om). UT2 je u stvari UNREAL 2. To su potpuno drugacije igre.
Jedina mana UT-a je sto je skoro nemoguce igrati po netu. Da ne budem pogresno shvacen. Moze itekako, igrao sam ga nekoliko puta ali sam vrlo brzo prekidao. Mape za razliku od COD2 su dosta otvorenije i nema taktike nego se sve svodi na skakanje. Ovi protiv kojih igras non-stop skacu kao skakavci :lol: i to me uzasno izludjuje jer je nerealno.
 

Back
Top