Zelim da ostanem bez je ba ca a fantasticno izgledam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
topmodelsica:
Kako da ostanem sama i bez je ba ca a fantasticno izgledam i vrlo sam komunikativna i imam decka.
Necu da nadjem drugog jer bi se onda javio i treci i cetvrti i onda da me ne bi rastrgli morala bih da se udam. Samo sa ovim sam mirna i sigurna.
lako... prestanesh da se jebesh sa svojim deckom... bices i dalje mirna i sigurna a neces imati jebacha...;)
 
c008.gif
c028.gif
 
dakle.... bas nesto razmisljam, pa mi nije jasno... zbog cega su ov... ma dajte, nebitno je... stvarno... jel mogu ja nesto da kazem? u stvari... verovatno ce biti kasno jer cu ionako sve reci pre nego vi i uspete da odgovorite... jel da da je ovaj forum super stvar? kako je lepo to sto svi razmenjujemo svoja misljenja... znaci... mozete lion veceras iz X-1, ili barselonu 2 ili sevilja-sahtjor X2... kvota 2,45... verujte... nije lose uopste... a mozda je sve to samo rizik... sta znam? a da li ste vi osoba koja voli da rizikuje? u stvari, koliko vas privlaci rizik?
 
rile_laki_oblak:
dakle.... bas nesto razmisljam, pa mi nije jasno... zbog cega su ov... ma dajte, nebitno je... stvarno... jel mogu ja nesto da kazem? u stvari... verovatno ce biti kasno jer cu ionako sve reci pre nego vi i uspete da odgovorite... jel da da je ovaj forum super stvar? kako je lepo to sto svi razmenjujemo svoja misljenja... znaci... mozete lion veceras iz X-1, ili barselonu 2 ili sevilja-sahtjor X2... kvota 2,45... verujte... nije lose uopste... a mozda je sve to samo rizik... sta znam? a da li ste vi osoba koja voli da rizikuje? u stvari, koliko vas privlaci rizik?


Jao zapetljano jedno stvorenje.... :D .. Ponekad se zapitam, kako mushkarac moze tako dobro i istovremeno slatko da folira zbunjenost.... 8-) :lol:

f050bv5.gif
 
rile_laki_oblak:
dakle.... bas nesto razmisljam, pa mi nije jasno... zbog cega su ov... ma dajte, nebitno je... stvarno... jel mogu ja nesto da kazem? u stvari... verovatno ce biti kasno jer cu ionako sve reci pre nego vi i uspete da odgovorite... jel da da je ovaj forum super stvar? kako je lepo to sto svi razmenjujemo svoja misljenja... znaci... mozete lion veceras iz X-1, ili barselonu 2 ili sevilja-sahtjor X2... kvota 2,45... verujte... nije lose uopste... a mozda je sve to samo rizik... sta znam? a da li ste vi osoba koja voli da rizikuje? u stvari, koliko vas privlaci rizik?
i takvog te bolje razumem od one fantomke...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top