k-800

goradana

Početnik
Poruka
5
ja imam k 800 instalirao sam pc suite ali nemogu da otvorim memoriju telefona nego moram prvo da iskopiram na komp pa sa kompa da otvaram slike i ostalo recimo samsung d520 ima isto pc suite mozes da udjes u memoriju telefona da saljes poruke preko kompa da direktno otvaras slike da kopiras imenik na komp..... ja to sa k800 nemogu nista pokusao sam da skinem update ali nemogu preko fona nego preko kompa ima oko 4mb i posle mogu da ga kopiram samo na memorijsku karticu ali tada telefon ne prepoznaje update JEL NEKO ZNA ODGOVOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mislis na K800i ? Sto se tice slika ni meni nije uspelo na taj nacin da ih memorisem u kompjuter, ali sam kupio mali bluetooth (usb) uredjaj za pc, i ide bez problema...druge radnje nisam ni pokusavao...
 
hektorijus ovde goradana ako ti treba neke informacije o k800i javi se ja sam sve spojio preko racunara slanje poruka pozivi imenik memorija fona itd onaj pc suite je skroz los ali ima program na netu koji sve to podrzava
 
goradana:
hektorijus ovde goradana ako ti treba neke informacije o k800i javi se ja sam sve spojio preko racunara slanje poruka pozivi imenik memorija fona itd onaj pc suite je skroz los ali ima program na netu koji sve to podrzava
Hvala, ali nije to meni ni bitno toliko...nego,dobio novi mobitel pa ajde da vidim sta moze...A inace smo kompjuteri i ja na "vi", tako da za mene treba dosta strpljenja i zivaca.
Jos jednom, hvala.
 

Back
Top