Ove "otporase" treba streljati iz humanitarnih razloga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма.......они су толико јадници маргинализовани.....а нешто им више споља и не уплаћују неку лову......тако да мислим на њих уопште не треба обраћати пажњу - тај лик је или удуван или пијан..... у сваком случају за њега није надлежна полиција него нека дежурна лудара.
 
giovaniI:
ma i oni su strani placenici.

I vaši su jer pare koje dobijaju za funkcionisanje stranke su dobijene od prodaje firmi strancima i izvoza u strane zemlje...


Inače podsećam kolegu Jominja da su teme koje pozivaju na nasilje kao i diskusije o tome zabranjene pravilnikom...
Imaš pravo da zatvoriš temu i da banuješ diskutante koji su podržali nasilje...
 
Iron Lord:
I vaši su jer pare koje dobijaju za funkcionisanje stranke su dobijene od prodaje firmi strancima i izvoza u strane zemlje...


Inače podsećam kolegu Jominja da su teme koje pozivaju na nasilje kao i diskusije o tome zabranjene pravilnikom...
Imaš pravo da zatvoriš temu i da banuješ diskutante koji su podržali nasilje...

Koje nasilje? Prema stokama? (mislio sam isklucivo na ove dve pozarevacke stoke)

To nam je jos falilo u Srbiji, da se neki jadni bednici izivljavaju na lesevima !
Svaki "normalan" demokrat bi ostro osudijo takvo ponasanje, svejedno koje groblje.

Kakvi su to jadni bednici, jos su izsvrljali knjigu gostiju na groblju !
Svasta sam dosad cuo, ali te bezvredne picketine treba oterati u tri ***** materine !
 
Fuehrer Bonker:
Koje nasilje? Prema stokama? (mislio sam isklucivo na ove dve pozarevacke stoke)

To nam je jos falilo u Srbiji, da se neki jadni bednici izivljavaju na lesevima !
Svaki "normalan" demokrat bi ostro osudijo takvo ponasanje, svejedno koje groblje.

Kakvi su to jadni bednici, jos su izsvrljali knjigu gostiju na groblju !
Svasta sam dosad cuo, ali te bezvredne picketine treba oterati u tri ***** materine !

Prijatelju, NAJBOLJE ĆEŠ IH MRZETI AKO IH IGNORIŠEŠ.
I nestaće sami od sebe...

A ovako otkud ja znam da li ih reklamiraš pa makar i u ovom kontekstu.

Na "Politici" prednost imaju PARLAMENTARNE STRANKE...
 
Iron Lord:
I vaši su jer pare koje dobijaju za funkcionisanje stranke su dobijene od prodaje firmi strancima i izvoza u strane zemlje...


Inače podsećam kolegu Jominja da su teme koje pozivaju na nasilje kao i diskusije o tome zabranjene pravilnikom...
Imaš pravo da zatvoriš temu i da banuješ diskutante koji su podržali nasilje...
koji "nasi"?
insinuiras!1
 
Iron Lord:
I vaši su jer pare koje dobijaju za funkcionisanje stranke su dobijene od prodaje firmi strancima i izvoza u strane zemlje...


Inače podsećam kolegu Jominja da su teme koje pozivaju na nasilje kao i diskusije o tome zabranjene pravilnikom...
Imaš pravo da zatvoriš temu i da banuješ diskutante koji su podržali nasilje...
AAAAAAA
tema ko stvorena za katanac :)
 
Iron Lord:
I vaši su jer pare koje dobijaju za funkcionisanje stranke su dobijene od prodaje firmi strancima i izvoza u strane zemlje...


Inače podsećam kolegu Jominja da su teme koje pozivaju na nasilje kao i diskusije o tome zabranjene pravilnikom...
Imaš pravo da zatvoriš temu i da banuješ diskutante koji su podržali nasilje...

Е, што ти је ВЛАСТ, када је једном добијеш не можеш да је се одрекнеш
ни ондаК када је више немаш ... :lol: :lol: :lol:
 
Fuehrer Bonker:
pa neznam, mislim da se to treba spreciti i ostro kazniti, svejedno dali se neko izivljava na groglju Djindica, Milosevica, Tita itd.

To je toliko bedno i jadno, nemam vise reci !

Не вреди ти на овом подфоруму оваква тема - јер овде има пуно оних ЛДП БАЛОНЏИЈА КОЈИ СУ СЕ РАДОВАЛИ И СЛАВИЛИ САХРАНУ СМ ....... :roll:
даклеМ.....осведочени некрофили.......и болесници.........
 
eremita:
Е, што ти је ВЛАСТ, када је једном добијеш не можеш да је се одрекнеш
ни ондаК када је више немаш ... :lol: :lol: :lol:

hehhehe, a kamoli ocekivati od Tadica da se odrekne predsednickog mesta....mada mozda i bi, ali za nista manje nego premijersko :P hehehe


p.s. ovde treba banovati sve koji pozivaju na nasilje i odbranu svega sto je Srpsko :) ovaj forum je predodredjen za pozivanje na secesiju kako KiM tako i ostalih delova Srbije i pljuvanju po svemu sto je srpsko :)
 
Fuehrer Bonker:
Svasta se desava u srbiji, ali ovo sta se cuje iz pozarevca, podseca me na 16 i 17 vek

http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/mart/05/V-06-05032007.shtml

Kakve su to otporaske stoke nevaspitane ! Ako bog da, da im neko taj kolac zabije u bulju pa da crknu kako takve svinje zasluzuju.
:roll: Eh, kamo sreće da je manje takvih kao što si ti. Šta drugo da se kaže o takvima.
Nego, najbolji lek protiv takvih kao što si ti je da te ljudi ignorišu. Ti si kao malo dete, dok vrištiš, skačeš, svi se uzmuvaju oko tebe. Ako prestane da se na tebe obraća pažnja, brzo ćeš se smiriti, hajde u krevetac, pa na spavkanje.
 
E ne mogu da vjerujem...

Zar taj lik nema obzira ni prema mrtvima, a osjecam da se boji i mrtva Slobodana te je ponio glogov kolac.. Taj ce uskoro izgleda da se boji svoje sjenke..

Nek se pomisli, a kako se u tekstu navodi da mu je neko ukopan u mjesnom groblju, pa nek zamisli ponovo da to isto neko uradi na grubu njegovog najmilijeg..

cccc..

Taj lik nije nikakav junak vec veliki kukavica i bolesnik..
Pored toga, sad se nasao hravar da se hvata glogovog kolca.. Sto se nije jace hvatao dok je Sloba mogao da uzvrati nego se kao i mnogi krio iza nekog drugog i nazivao sebe eto nekim "otporasem"..

Koje budalastine..

U snu se ne snili...
 
giovaniI:
op cemu pises?
stvarno mi nije jasno?

naravno da ti nije jasno i da ti nikada neće biti jasno
i to je jasno

Dakle - stranka nije pitala ODAKLE taj novac koji je dobila od Vlade Srbije - ako je od prodaje srpske imovine patriotski bi bilo da ne diraju takve novčanice ali...

vera se zbog para napušta, kako reče jedan forumaš kom takodje nije jasno...
 
Да је неко, којим случајем, ово урадио на Ђинђићевом гробу, чуло би се до Америке. И наравно криви би били радикали.
А овај Миле-фото , прототип отпораша. Балонџије су мало авангардније, они су дошли до скупштине ...а из истог легла.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top