ORGAZAM U ŽENA...posle 7 minuta???

CocoNuta

Početnik
Poruka
14
Gazda- mlogo se izvinjavam jer me smara da čeprkam po temama, a verujem da ovakva tema nije mogla da promakne cenjenim forumašima....pa se ponavljam!

Dečko me sinoć napao da imam problem! :roll:
Kaže- normalna devojka posle 7 minuta stimulacije treba da doživi ORGAZAM!

Po mojim saznanjima, sve je to individualno, ne treba generalizovati...ne postoji pravilo, ali bih volela da me neko ubedi u suprotno, volela bih da vidim ima li devojke koje redovno doživljavaju orgazam, posle 7 minuta! Da li postoji makar jedna devojka koja baš svaki put doživi??? :?
 
koliko ja znam to je sve jako individualno.

bas ti je decko seljak,mrzim takve prepotentne reakcije.
sledeci put mu odgovori da bi svrsila mnogo brze kad bi on znao sta da radi.

inace naslusala sam se gluposti od muskaraca 'sa puno iskustva'...kad zinu,odmah vidis da su se nabedili u nesto a da pojma nemaju :roll:
 
Orgazam nikada ne glumim, a doživim ga - možda jednom mesečno,
kad se poklope kockice- i moje i njegove!
Verovatno sve to ima veze i sa samim ciklusom- primetila sam da pre menzisa nemam želju za seksom, a posle- jaku! Koliko sam upoznata- to nam određuje, cenjeni nam hormon, progesteron!
 
Gde nadje tih 7 minuta?

gluposti

Ja kad ne dozivim orgazam u toku sexa, onda kad on svrsi on mene oralno zadovoljava dok je ne dozivim, tako da ispadne da svaki put dozivim orgazam a i ako se ponekad ne dozivi nikom nista, nije smak sveta, ali lose je kad ga nikad ne dozivis
 
CocoNuta:
Gazda- mlogo se izvinjavam jer me smara da čeprkam po temama, a verujem da ovakva tema nije mogla da promakne cenjenim forumašima....pa se ponavljam!

Dečko me sinoć napao da imam problem! :roll:
Kaže- normalna devojka posle 7 minuta stimulacije treba da doživi ORGAZAM!

Po mojim saznanjima, sve je to individualno, ne treba generalizovati...ne postoji pravilo, ali bih volela da me neko ubedi u suprotno, volela bih da vidim ima li devojke koje redovno doživljavaju orgazam, posle 7 minuta! Da li postoji makar jedna devojka koja baš svaki put doživi??? :?

Ima i da svaki put dozivi i da svrsi pre 7 minuta.:wink:

Ali taj tvoj ima yebeni stih u tikvi kad te za to napao.:wink:
 
CocoNuta:
Gazda- mlogo se izvinjavam jer me smara da čeprkam po temama, a verujem da ovakva tema nije mogla da promakne cenjenim forumašima....pa se ponavljam!

Dečko me sinoć napao da imam problem! :roll:
Kaže- normalna devojka posle 7 minuta stimulacije treba da doživi ORGAZAM!

Po mojim saznanjima, sve je to individualno, ne treba generalizovati...ne postoji pravilo, ali bih volela da me neko ubedi u suprotno, volela bih da vidim ima li devojke koje redovno doživljavaju orgazam, posle 7 minuta! Da li postoji makar jedna devojka koja baš svaki put doživi??? :?

Naravno da mzoe, mojim se ribama to redovno desava :lol: Cak mi to pocinje malo smetati, ja se tek zaukavam a ona gotova!!! :(

Ali ne mora tako da bude. Sve zavisi..... Za to mora da se "zna znanje" ;)
 
CocoNuta:
Verovatno sve to ima veze i sa samim ciklusom- primetila sam da pre menzisa nemam želju za seksom, a posle- jaku!

Hehehe ima veze sa tvojm godinama ;) Nemas vise od 20 jel tako? ;)


CocoNuta:
Ne bih da zadatu temu tretiramo kao problem u našoj vezi....pošto je to jedna izjava!

Više bih volela da iznesete- koliko često...da li svaki put...posle koliko vremena u proseku!

Želim da ga častim vašim odgovorima! Nek se dečko edukuje!


Sa mojima ga bas neces pozeleti bombardovati.

Jako cesto, i svaki put! Mislim zene koje su bile sa mnon. Ne volim da se hvalim, jer mi nekada ljudi ne veruju ali tako je.

Ali mogu ti reci, to mozes da mu preneses, potreban je trud i umece oba partnera.
 
Tamigo:
Ja kad ne dozivim orgazam u toku sexa, onda kad on svrsi on mene oralno zadovoljava dok je ne dozivim, tako da ispadne da svaki put dozivim orgazam a i ako se ponekad ne dozivi nikom nista, nije smak sveta, ali lose je kad ga nikad ne dozivis


Zena mora da sama zna sta voli i da nauci onda ce joj biti lako da svrsu jos ako naidje na nekoga ko zna znanje... ;)


Tamigo:
tako da ispadne da svaki put dozivim orgazam

PS Jel to znaci ukupno 1 org u toku sexa!? :shock: :shock: :shock:
 
CocoNuta:
Gazda- mlogo se izvinjavam jer me smara da čeprkam po temama, a verujem da ovakva tema nije mogla da promakne cenjenim forumašima....pa se ponavljam!

Dečko me sinoć napao da imam problem! :roll:
Kaže- normalna devojka posle 7 minuta stimulacije treba da doživi ORGAZAM!

Po mojim saznanjima, sve je to individualno, ne treba generalizovati...ne postoji pravilo, ali bih volela da me neko ubedi u suprotno, volela bih da vidim ima li devojke koje redovno doživljavaju orgazam, posle 7 minuta! Da li postoji makar jedna devojka koja baš svaki put doživi??? :?

Tvoj decko je samo jos jedan od mnogih muskaraca zavrbovanih od sekte "7 minuta" koja propagira ucenje po kome devojke koje ne svrse za tacno 7 minuta nisu normalne...
Call 911...
 

Back
Top