VEZE POZNATIH PAROVA-PO ČEMU SU ONE TAKO USPEŠNE I ŠTA IH JE SPOJILO...

mrs depp

Aktivan član
Poruka
1.138
[/SIZE]Oduvek sam se pitala kako im uspeva...il je to samo lažna sreća u stilu glamura hollywooda--evo kao prvi par koji je meni zanimljiv jer mi je (horoskopski nespojiv-jarac i blizanac?) Johnny Depp i Vanessa Paradis....inače Mr DEPP je poznat po tome što su mu partnerke uglavnom bile jarčevi-Kate Moss......za početakak oni ...pa da krenemo!! Gospodine Psiho šta ti kažeš??
 
mrs depp:
ok prozivka i to ti nije neka fora...stavila sam temu kako bi mi mogli da naučimo nešto iz astrologije a ne da stalno neko pita Psiha-AJ MI URADI OVO,VIDI ONO...ovako ovo dođe kao praktična nastava!!!

Pa Ok, naravno ... Ali nije ovo jedina tema na kojoj "se moze nesto nauciti" - moze na vecini iako bih pre rekla da za vecinu ljudi ima neku drugu svrhu :roll:
Ali, ok, svako radi svoje i svako onako i kako voli ...
 
Neptunijanka:
Pa i Dzoni i Vanesa imaju Veneru u losem aspektu sa Saturnom. On ima kvadraturu a ona opoziciju. I on je takodje spojim sa Jarcevima i zbog onog sto je Mady rekala i zbog toga sto on ima ipak Veneru u X ( analogija stabilnosti i Jarca).

E, utesila sam se kada sam videla njenu Veneru u I u opoziciji sa Saturnom u VII naravo, to je i moja problematika!
Pa dobro...šta kažeš,da li će se Johnny napokon skrasiti pored nje?? il će blizanac da mu opet proradi.....sve nešto imam osećaj zbog njenih aspekata da ona još nije našla pravog i da će to pući...(pu,pu daleko bilo,pa da mi Johnny bude tužan :( )
 
mrs depp:
Pa dobro...šta kažeš,da li će se Johnny napokon skrasiti pored nje?? il će blizanac da mu opet proradi.....sve nešto imam osećaj zbog njenih aspekata da ona još nije našla pravog i da će to pući...(pu,pu daleko bilo,pa da mi Johnny bude tužan :( )

Kako se ovde vidi tek ce im od jeseni biti lose. Mada je podznak Lav i podznak Vodolija odavno u bracnoj problematici, pa tako i on. Samo sto ce ipak tek biti problema. A on nije smo sklon ucanju zbog sunca u Blizancima vec mozda pre zbog Urana u prvom , i sta ono beze Mars, da. Uran i Mars u konjukciji, bas covek nema jake zivce!
 
mrs depp:
auuuu!!! jadan moj Johnny....a taman sam mislila da je pronašao pravu:( :(

A koja bi bila prava konjukciju Mars Uranu I polju??? Ima li porave za takvog nervcika.


E, ljudi ne zanam zasto mi on nikada nije izgledao ni kao Blizanac ni kao Lav podznak, nekako sam bila uverena da ima negde jak pluton, ili da je skorpion podznak. Ja sam nalazila razne njegove karte, na jednom sajtu je kao podznak Devica!!!
 
Neptunijanka:
A koja bi bila prava konjukciju Mars Uranu I polju??? Ima li porave za takvog nervcika.


E, ljudi ne zanam zasto mi on nikada nije izgledao ni kao Blizanac ni kao Lav podznak, nekako sam bila uverena da ima negde jak pluton, ili da je skorpion podznak. Ja sam nalazila razne njegove karte, na jednom sajtu je kao podznak Devica!!!


Pa da onda bi mu pluton tacno dosao u I polje horoskopa. Vrlo moguce da je Devica podzanak, mada ga povuce onda Pluton a ne merkur . Bas cu pokusati da vidim gde jos ima njegovih podataka, jer cirkulise vise raznih natala!
 

Back
Top