Gljivice na penisu

clan_zivota

Zainteresovan član
Poruka
118
E ovako,pre godinu dan posle odnosa sa devojkom su mi se pojavili neki crveni delovi na penisu,nisam odmah reagovao i to se prosirilo i na analni otvor i testise.Otisao sam kod doktorke opste prakse i ona mi je rekla da su to gljivice i dala mi mast Canesten.Posle terapije gljivice su nestali,ali su mi glavic i kozica postali nekako suvi lepe se i pojavilo se neko crvenilo,kao da ga iritra to sto je suvo.Od tada je proslo godinu dana.Probao sam neku uni dozu(tableta) posto sam procitao na forumu,takodje sam video da preporucuju afloderm mast koju sad koristim,ali kao i posle svega kad prestanem kozica i glavic su opet suvi i sve isto...Desilo mi se da se gljivice vrate pa opet koristim mast i one nestanu ali su mi glavic i kozica i dalje suvi i crveni...

Kako da izlecim ovo?
Da li seksualnim puem ja mogu i dalje da prenesem neke gljivice?
Sta mi se ovo desava????

Devojka je imala te gljivice i koristila je neke vagino...Pa je proslo a ja sam izgleda to dobio od nje dok nije izlecila...

Zasto mi doktorka nije radila bris??
 
vanesssa56:
Da nisu to takozvani KONDILOMI ?
:lol: nisu
boze, samo se smejem veceras...:wink:

postavljacu teme>
to o cemu pricas meni lici na kandidu..a i po leku bih rekla da je to..ako ti se vracaju gljvice, znaci da-ili ih ti nisi zalecio, ili ih nije zalecila tvoja devojka..
inace, kandida je cesta, razvije se od raznih gluposti-prehlade, antibiotika, itd..leci se lako, ali moraju oba partnera da se lece istovremeno, i da koriste lek kako pise na kutiji..dakle celu terapiju, bez prekidanja
suvoca i crvenilo su posledica lekova, i trebalo bi da prodje samo od sebe
e sad, ne razumem zasto ti doktorka nije radila bris..ovo sto sam ja izlupala cisto je nagadjanje..ako ti se celo zezanje ponavlja, TRAZI da ti se uradi bris, i tebi i partneru..ili promeni lekara
 
Ja i devojka nismo zajedno vec godinu dana,tako da nema od koga de mi se vrac,a i kad mi se vraca vraca mi se posle neke prehlada.tacnije vratilo mi se samo jednom.Mene brine ovo suvo i crveno,zasto ne prodje???koliko treba da cekam da bi to proslo?

Da li je problem sto sam masturbirao par puta za vreme terapije?
 
ma ja samo u prolazu , kao priuceni laik..dok ne dodju odgovorna lica:lol:
o tome znam malo vise zato sto sam pre desetak godina u periodu kad mi je bio bas los imunitet i stalno sam bila nesto bolesna, izmedju ostalog imala problema i sa kandidom

najbolje je da odes kod ozbiljnog lekara, da uradis ne samo bris, nego i hlamidiju i sta ja znam..svaku promenu na sluzokozi koja traje i ponavlja se, treba shvatiti ozbiljno

i da...za vreme terapije treba izbegavati svaku vrstu trenja
 
Javi se dermatovenerologu ili urologu i to odmah ujutro ,a pre toga bi mogao da odes u mikrobiolosku laboratoriju da se testiras na citav niz mikrorganizama.
Evo zasto ne dozvoljavamo da se koriste nazivi lekova na forumu, to samolecenje ce vas glave kostati.Koristio si kortiko preparat na infekciju...gore nisi mogao da napravis.
 
dr:
Javi se dermatovenerologu ili urologu i to odmah ujutro ,a pre toga bi mogao da odes u mikrobiolosku laboratoriju da se testiras na citav niz mikrorganizama.
Evo zasto ne dozvoljavamo da se koriste nazivi lekova na forumu, to samolecenje ce vas glave kostati.Koristio si kortiko preparat na infekciju...gore nisi mogao da napravis.

pa nije se covek samo lecio..doktorka mu je prepisala lek
 
Ne znam za privatne klinike, sta fali drzavnim ustanovama, klinika za dermatovenerologiju, imas u Dzordza Vasingtona i u Deligradskoj ulici, za ovu prvu ti ne treba uput.
Ako insistiras na placanju ,toplo preporucujem VMA, popodne rade sa civilima.
 
Obrisase mi post...nemoj nista da mackas 3 dana pred uzimanje brisa,to je vazno reci,a mozes da masturbiras koliko god hoces..guzve,redovi u drzavnim ustanovama su ogromni,pa i na VMA,bolje privatno to odradi,nije mnogo skupo mnogo je komotnije,pozzz :wink:
 
dr:
Ne znam za privatne klinike, sta fali drzavnim ustanovama, klinika za dermatovenerologiju, imas u Dzordza Vasingtona i u Deligradskoj ulici, za ovu prvu ti ne treba uput.
Ako insistiras na placanju ,toplo preporucujem VMA, popodne rade sa civilima.


Hocu u pivatnu bas zbog manje guzve i privatnosti,da li znate neku rivatnu kliniku koja to radi?
 
clan_zivota:
Hocu u pivatnu bas zbog manje guzve i privatnosti,da li znate neku rivatnu kliniku koja to radi?

Svaka privatna klinika danas ima konsultanta dermatologa, dakle bilo koju da okrenes kazi da ti treba dermatolog (ne mozemo reklamirati privatnu praksu na time ni imena klinika, ali ako uzmes novine naci ces u svakoj bar nekoliko privatnih klinika kako se reklamiraju). Svakako obzirom na problem ne bi bilo lose da odes na Institut za mikrobiologiju na Med fakultetu i uradis briseve na mikoplazmu, ureaplazmu i hlamidiju, i sto pre idi neka te pogleda dermatovenerolog. NE LECI SE VISE SAM, molim te, posebno nemoj mazati NIKAKVE masti bez konsultacije sa lekarom!
 
WithdrawnWater:
Svaka privatna klinika danas ima konsultanta dermatologa, dakle bilo koju da okrenes kazi da ti treba dermatolog (ne mozemo reklamirati privatnu praksu na time ni imena klinika, ali ako uzmes novine naci ces u svakoj bar nekoliko privatnih klinika kako se reklamiraju). Svakako obzirom na problem ne bi bilo lose da odes na Institut za mikrobiologiju na Med fakultetu i uradis briseve na mikoplazmu, ureaplazmu i hlamidiju, i sto pre idi neka te pogleda dermatovenerolog. NE LECI SE VISE SAM, molim te, posebno nemoj mazati NIKAKVE masti bez konsultacije sa lekarom!


Ali meni je to proslo posle canestan masti,samo mi je otalo to crvenilo i suv glavic i kozica???Kazu da je to reakcija na lek? Dokle ce to da traje?
 
Lepo mu ispricaj sve od pocetka, od trenutka kada su problemi poceli, kako je promena izgledala, kako se sirila, sta ti je rekao lekar opste prakse, kolko si mazao i cime, da si onda mazao kortikosteroidom dobivsi ideju na forumu, i sta se desavalo od posle toga. Takodje, jasno napomeni da nisi koristio kondom. Dermatolog ce te saslusati, pogledati promenu, uzeti bris, i dati ti misljenje i eventualnu terapiju. Svakako, smiri se, nemas razloga za paniku, sutra ces znati vise.
 
Ej, aj se molim te smiri i ne drami! Samo pravis sebi vecu frku nego sto stvarno jeste. Kad si vec sacekao godinu i nesto dana, sacekaj jos 12 sati dok ne dodjes kod dermatologa. Otkud znam kad ce da ti uzme bris, valjda kad te bude pregledao. A rezultate ce imati kad budu izrasle podloge, za jedno nedelju dana (naravno da ne ide odma, uzme se bris, pa se zaseju podloge i ceka se da nesto nikne na njima - bakterije, gljivice.....).
 

Back
Top