Radovan Karadžić viđen u Panami

Кад ћеш доћи брате Радоване
чекамо те са четири стране.
Где год има православна кућа
за те има и ракија врућа.

Не знам зашто али Караџића по мени никад не би требало испоручити трибуналу. Имам неки осећај да човек ни за шта није крив од оног што му се приписује.
 
Следеће:

"Радован виђен у кафетерији Беле Куће!"
"Радован виђен као копилот Air Force One!"
"Развод Џорџа Буша: Каква је улога Радована Караџића?"
"Челси Клинтон затруднела: Потрага за Радованом Караџићем се наставља!"

:)
 
jomini:
To treba Srbija da uradi. Objaviti i nekako ''dokazati'' da traženi nisu u Srbiji i da kažu ovima - sada ih vi hvatajte...
A kako vidim, ''uhvatiće ih, k'o druga Crnog, al' za k...c''...
Ovo je citat iz Undergrounda...
laza.jpg
:lol: :lol:
 
Дафмен3:
Кад ћеш доћи брате Радоване
чекамо те са четири стране.
Где год има православна кућа
за те има и ракија врућа.

Не знам зашто али Караџића по мени никад не би требало испоручити трибуналу. Имам неки осећај да човек ни за шта није крив од оног што му се приписује.

ma vazno je da je kriv [ako je?]
 
Strela:
Инспектор Клузо би га гарант нашао.... :-D
Čisto sumnjam!!!

Holbruk: Dogovorili smo se da Karadžić nestane

16:27 BANJALUKA , 28. februara (Tanjug) - Bivši američki diplomata i jedan od glavnih tvoraca Dejtonskog sporazuma Ričard Holbruk izjavio je da je sa bivšim predsednikom Republike Srpske (RS) Radovanom Karadzićem svojevremeno postignut dogovor da "nestane".
Bivši specijalni izaslanik SAD za Balkan otkrio je u intervjuu sarajevskom "Dnevnom avazu" da je američka administracija, posle donošenja Dejtonskog sporazuma imala nameru, da zabrani Srpsku demokratsku stranku (SDS), ali da je umesto toga postignut dogovor da Karadzić odstupi sa mesta predsednika RS i SDS-a i "da nestane, da se zauvek sakrije".
(Kraj)
 

Back
Top