Muzika 80-tih

Ja verna ostajem rocku do kraja svog zivota :D

U kom smislu verna? Hoces da kazes da ces uvek slusati onakvu muziku kakvu danas slusas?

Jednom sam rekao da cu ostati veran rap-u do kraja svog zivota i na svu srecu nisam. Cak vise i ne slusam rap muziku. A onda je dosla house muzika, pa instrumentalni rock, pa zatim trance, pa new flamenco, i tako dalje.

Znam da nikad ne znam sta cu sutra slusati. :)

Sto se teme tice...

Recimo 'Color Shock' od Jesse-a Johnson-a.
 
Billy,Billie,isto :D
Ima jos dosta poznatih stvari..
Samo,nisam znala da da je crnac,nekako me glas asocira na nekog belca,sa plavom kosom:lol:
A inace bas volim muziku 80-ih:ok:

Ima čovek fenomenalne hitove i jedan mi je od najomiljenijih pevača 80-tih :ok:

181958.jpg
 
U kom smislu verna? Hoces da kazes da ces uvek slusati onakvu muziku kakvu danas slusas?

Jednom sam rekao da cu ostati veran rap-u do kraja svog zivota i na svu srecu nisam. Cak vise i ne slusam rap muziku. A onda je dosla house muzika, pa instrumentalni rock, pa zatim trance, pa new flamenco, i tako dalje.

Znam da nikad ne znam sta cu sutra slusati. :)

Sto se teme tice...

Recimo 'Color Shock' od Jesse-a Johnson-a.

Ne, ja sam slusala razne vrste muzike i konacno sam se pronasla u rocku mada slusam i druge vrste muzike ali rock mi je u :heart:. . ono ako me kapiras :lol:
 
da,da...
ja bas obozavam te pop bendice (duran duran,culture club..) :D njihovi hitovi ce mutiti razum dok je veka i vremena...
a meni je "karma chameleon" jos uvek omiljena pop pesmica 80ih :D
 
Soul II Soul, Billy Idol je harao 80-tih White Wedding npr., Talking Heads, B-52`s, Yello,Grace Jones...
Čudo jedno, muzika 80-tih prija svima. Koji god pravac da slušaju i koliko godina da imaju, svi vole da čuju stvari iz tog perioda.
 
Muziku sam kao jako malo dete :roll: zavoleo uz grupe ABBA i Boney M.
Kasnije uz Duran Duran,Michael Jackson,Franky Goes To Holliwood,Kim Wilde.....i na kraju muziku koji i dan-danas slušam istim intezitetom kao i pre 20 i kusur godina "my life,my soul" - ITALO DISCO
Nije bitno od kojeg izvođača potiče stvar,kada čujem neku stvar iz 80-e vrati me u neko lepše vreme i obuzme me nostalgija...nemam omiljenu iz tog zlatnog vremena jer su to bili sve sami hitovi koji će večno trajati :D
 
joj i ja sam pocela sa Abbom :D
a muziku 80ih pamtim od najranijeg detinjstva...secam se da je tada medju klincima najveca muzicka faca bio zeljko joksimovic, i jedino ja nisam znala njegove pesme napamet :lol: jer se u mojoj kuci mogla cuti samo muzika iz ere 70ih i 80ih.
..iz tog vremena pamtim i moju opcinjenost pesmom Little lies od fleetwood mac :D
obozavacu muzku 80ih dok postojim!!!
 

Back
Top