Muzika 80-tih

Ma to si ti pogrešio, na mom kalendaru piše 16. april 1981.!
biggrin.gif
 
Već su izdali prvi singl u februaru. ;)
Inače, evo na radiju se stalno vrti Blondi sa pesmom Call Me, trenutno je to No.1.

i ostaće bar još dve nedelje...pesma nevidjeno razbija.
Ovi Duranovci su odlični momci!!! ovaj singl Planet Earth je fina stvarčica, ali nešto mi govori da će nam za koju godinu doneti još boljih pesmica i hitova...
Evo, jutros su na radiju izbacili novu listu top 10 pesama za ovu nedelju ;)
1.Blondie - Call me
2.Stevie Wonder - I ain't gonna stand for it
3.Journey - Don't stop believin'
4.Diana Ross - It's my turn
5.Rod Stewart - Passion
6.Barbra Streisand and Barry Gibb - What kind of fool
7.Olivia Newton-John - Physical
8.Kool & The Gang - Celebration
9.Neil Diamond - Love On The Rocks
10.John Lennon - Woman
 
jaooooooooooo, daja reci mi koji je to radio da nadjem stanicu i drogiram se extra mjuzom??????????? Ah, Duran Duran, meni se najvise svidja Come undone... E slusa li iko grupu koja se zove Vaya Con Dios- omiljene su mi Don't cry for Louie i Johny Johny... Modern Talking, A-ha, Alphaville, Chuck Berry, Barry White,Blondie, Bon Jovi( kakvi su to slatkisi...), Brayan Adams, Barbara Straisend, neprevazidjeni duet tandem John Travolta i Olivi Njutn John- Summer night i you're one that want... Sting, Aretha Franklin, Frank Sinatra, Doors, Eddy Grant, Phill Collins, Heart, Ace of base, Barry Manilow, Beverly Craver, Elton John, Chuby Cheker- i neprevazidjen Let's twist again- upravo slusam, Diana Ross, Dona Summer, Fleetwood Mac, Free, Queen, George Michael, The Ronets, Roxete, Troggs, Met Loaf, No doubt, Rhcp, Cher, Yazoo, Hary belafonte, Holy Valance, Janet Jackson, The Kraftwerk, Kiss, The Cranberries, samanta Fox, Weather Girls, Stivie Wonder, Lauren Christy..... Neki su od mojih omiljenih izvodjaca, spisak je podugacak aima ih još..... 'OĆU BRE 80-teeeeeeeeeeeee
 
auuuuu, gosn vnkrca, :) Vi ste se baš nauživali. Nije šala slušati (gledati) 80te čitava dva sata...

...nego, imam jedno pitanjce :D
Recimo, kad bi sad prepolovili eru muzike 80ih (na period od 1980-1985 i 1985-1989), koju polovinu biste odabrali kao, šta znam, omiljeniju, lepšu, bla bla...???

kejti kaže: 80-85 !!! :)
 
auuuuu, gosn vnkrca, :) Vi ste se baš nauživali. Nije šala slušati (gledati) 80te čitava dva sata...

...nego, imam jedno pitanjce :D
Recimo, kad bi sad prepolovili eru muzike 80ih (na period od 1980-1985 i 1985-1989), koju polovinu biste odabrali kao, šta znam, omiljeniju, lepšu, bla bla...???

kejti kaže: 80-85 !!! :)

Vidi ovako,pošto ja obožavam italo-disco muziku i na nju sam se preorijentisao i za nju mogu da ti kažem da je sve njeno bilo odlično do 1989 a kasnije počinju sa nekakvim eurobeat-om i to mi se već ne sviđa.....ostala muzika 80-tih je svakako doživela pravu ekspanziju početkom 80-tih kada su bile u punom jeku najveće i najbolje grupe i izvođači iz tog vremena (sad da ne nabrajam jer nemam vremena).....ali opet nemogu da kažem koja je bolja polovina jer i ti hitovi sa početka bili su isto tako slušani i krajem 80-tih.
Ma bitno da je 80-a.
:heart::heart::heart: ALWAYS ' 80 :heart::heart::heart:
 

Back
Top