Muzika 80-tih

Jer u Def Leppard-u onaj bubnjar sa jednom rukom ?? To je kralj !!!
Mada kejti , slazem se sa tobom M.Jackson je car bree ... Stvarno , jer mozes da me podsetis kako se zove pesma,sa njegovog albuma , koju peva Macaulay Culkin ( sam u kuci ) ..??

:D jeste. To je Rick Allen, svira sa jednom rukom. On je genije, kao svi iz Def Lepparda. Oni su mi omiljena grupa inače ;)
A Majkl, to je carčina na kub!!!!Ona pesma je Black or White, ali to je već 91. godine ;)
Thriller i Bad su 80te, kao i najjači albumi 80ih!!!!!
 
Inače, Rick Allen je u saobraćajnoj nesreći izgubio ruku. On je već uveliko svirao u Def Leppardu, ali ni manjak ruke ga nije sprečio da nastavi sa sviranjem...nema šta, genije. ;) A njihova najjača pesma 80ih je Pour some sugar on me !!!!!!!
 
Pa dobro, je li ima neka žurka 80-ih ili nema?
ranting.gif
 
hm....italo disco...svidja mi se :)
Najjača pesma mi je definitivno Mister Flagio-Take a chance, zatim volim da čujem nešto poput sledećeg:
Digital Emotion - Go ggo yellow screen, My Mine - can delight, Cyber people - doktor Faustu's, Sabrina - boys, zatim legenda Mike Mareen - legendarna LOVE SPY, pa zatim dont talk to the snake, here i am, Radiorama ima strava pesme isto- Vampires, sing the beatles (nije baš nešto), ABCD... pa Miko Mission- how old are you....bla bla joj, dobre stare jedine 80te !!!!!!!

evo, moram i Miami sound machine da pomenem, slušam ih neprestano danas, baš mi se svidjaju njihove pesmice. Trenutno mi svira Bad boy....!!
 
E ja tu Radioramu jurim već ko zna koliko vremena. Imaš neki link za taj album?

Na ovom linku možeš da saznaš maltene sve o Radiorami (albumi,izođači,godine izdavanja,produkcijske kuće...itd.)

http://www.discogs.com/artist/Radiorama

Ako te interesuje,IMAM SVE OD NJIH (od prve do poslednje stvari kao italo disko izvođače)...oni su kasnije kada je promenjena postava počeli da se bave drugom vrstom muzike koja mene nije interesovala.
 

Back
Top