Prvi susret

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vanamond

Početnik
Poruka
35
PRVI SUSRET
Te večeri zvezde su se videle veoma dobro za gradske uslove. Šetao sam psa. Pomislio sam kako to da neki imaju sreće što su ih kidnapovali vanzemaljci ili pak ostavili im mistične poruke. Misli su mi odlutale u sasvim drugom pravcu. Šetnja se bližila kraju i ja sam poželeo još jednom da vidim nebo. Podigo sam pogled koji je u trenutku ostao zamrznut. Tri crvene tačkice u formaciji trougla pojavile su se velikom brzinom iz suprotnog pravca u kom sam se kretao. Zatim su naglo stale tačno iznad mene. Tamo gde je moj pogled ostao sa nevericom. Posle dve do tri sekunde tačkice su naglo ubrzale i nestale iz mog vidnog polja. U prvi mah nije mi palo na pamet da je to nešta vanzemaljski. Kasnije kad sam vratio film i uzeo u obzir brzinu pojavljivanja i nestajanja i način kretanja (putanja kojom je stiglo i otišlo), počeo sam da verujem da sam imao susret sa nečim vanzemaljskim.
********************************************************************************************************
OVO JE ISTINIT DOGADJAJ !
********************************************************************************************************
 
Nista na ovom svetu nemoze tako brzo da se zaustavi sobzirom na veoma veliku brzinu kojom su se kretale. Nisam imao utisak da su se zaustavile istovremeno. Nepomicno su stajale 2 do 3 sekunde. Ubrzale su za 1 do 2 sekunde i nestale. Prilikom ubrzanja sam primetio blagi zaokret. Danas sam poprilicno siguran da one nisu sa ovoga sveta. Osim ako se neki novi Nikola Tesla igra u komsiluku ;)
 
/me
stavlja naocare za sunce
i vadi sivu olovku)barem lici :lol: ) sa crvenoim lampicom
*flash*
to sto ste videli su bila isparenja sa saturna

:lol: tako nekako
davno to bese :lol:
mada mogu da zamislim prvi, zvanicni, susret
imamo da zapocnemo medju planetarni rat
ljudi su suvise paranoicni
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top