Anketa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno nisam vezana za neki odredjeni muzicki pravac... Cesto ni ne znam ime grupe, ali mi se svidja neka pesma... Rock vucem jos od ranih dana, ono takvo vaspitanje..., volim da cujem nesto i od klasicne, metal, jazz, blues, ... HH i rap nesto slabije... starogradske (navika sa svadbi)... Sve je jako zakomplikovano... Novi ,,muzicki pravci'' nicu ko ludi, a priznajte da ni jednu pesmu ne mozete totalno svrstati u jedan od njih... sve je to ,,izbuckano''... Jedino znam da slusam vise balade... Toliko od mene...
 
Od muzike, najvise volim jazz i blues, obozavam kako stvari zvuce preko gramofona, koji je ostao od mame, sad stoji kod mene u sobi... Uhhhh, skroz se najezis od onog pucketanja i sustanja... Slusam neke ploce koje je ona sakupljala, ima kolekciju Sinatre, koga sam zavooolela... Inace slusam i ovo ostalo,savremenije, nista posebno ne bih izdvojila...Mozda neke nase stare stvari,koje uvece pustaju na radiju...A tehno, tehno ne mogu da smislim...
A filmove, sve, ali najdrazi su mi oni malo stariji, posebno B/W horori... Pritty spooky... :wink:
 
Od muzike slusam metal i rock najvise,filove najvise volim od cokolade,a filmove svih vrsta,moglo bi se reci da sam filomofil :oops: Vidite,ja ih ucim napamet :oops:
 
KO SE SA tobom POČNE RASPRAVLJATI,JEDNOSTAVNO NEMA KRAJA VRIJEĐANJU I PROVOCIRANJU,ZATO BOLJE PREĆUTATI NA TVOJE GLUPE KOMENTARE!!!
 
vidim kako si precutala...hihihihi
inace slusam jazz blues rock reggae punk ska! malo hiphop...
filmove prezirem....mnogo sam emotivnija za pozornicu...mada, debila kao sto sam ja, i filmovi umeju da me rasplacu
 
Sto se muzike tice... nisam izbirljiva... samo pobogu jedno veliko NEEEE za Grand, City i ostale domace bljuvotine s Pinka.... u novije vreme slusam Del Arno Band i odusevljavam se, svaki put iznova... REGGAENERACIJA rules!!!
A filmovi... romanticne komedije, uopste komedije i ljubavne drame.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top