Muski striptiz

E ja se time bavim, ostavicu ti kon. tel. na pm
secret_smile.gif
 
pa kake veze ima ako je aut
toj njegovo zanimanje.bavi se čovek sutim od šesetosme
nema ušta sad das prekvalifikuje
to ko da si nekog čiču zapitala šta je a on ti rekne opančar.a ti njemu u je pa to je aut
a on ti kaže dobro saću odma d postanem di džej il menađer na hjuman risors
tako ti je to.
malo je danas pravih stripera.to ti je zanat u odumiranju ko što su sodadžije
prenosi se sas kolena na koleno
moj deda je bijo striper moj otac isto a i ja sam.
a eto moj sin sigurno neće teti.
neće ga porodični zanat.ima d kaže d oće d bidne andragog
 
gurbet:
pa kake veze ima ako je aut
toj njegovo zanimanje.bavi se čovek sutim od šesetosme
nema ušta sad das prekvalifikuje
to ko da si nekog čiču zapitala šta je a on ti rekne opančar.a ti njemu u je pa to je aut
a on ti kaže dobro saću odma d postanem di džej il menađer na hjuman risors
tako ti je to.
malo je danas pravih stripera.to ti je zanat u odumiranju ko što su sodadžije
prenosi se sas kolena na koleno
moj deda je bijo striper moj otac isto a i ja sam.
a eto moj sin sigurno neće teti.
neće ga porodični zanat.ima d kaže d oće d bidne andragog

ja prvo sirota stvarno pomislila das' rom..nisam citala postove pazljivo :lol: . sad vidim da si samo mangup, ali ni to nije lose :wink:
p.s. slika u profilu je pravo osvezenje :lol:
 
feles:
ja prvo sirota stvarno pomislila das' rom..nisam citala postove pazljivo :lol: . sad vidim da si samo mangup, ali ni to nije lose ;)
p.s. slika u profilu je pravo osvezenje :lol:
fala vi gospodžice
maco
nebik baš preteravo d kaem d sum mamgup al mi godi.ima te od mene piće za ovo kad god bidnete raspoložna.
može i neko strano nemora sok
 
gurbet:
fala vi gospodžice
maco
nebik baš preteravo d kaem d sum mamgup al mi godi.ima te od mene piće za ovo kad god bidnete raspoložna.
može i neko strano nemora sok
dogovoreno, ja bas volem tamnopute(ne salim se :wink: ), al' imalirane prosto obozavamm :lol:
budi mi pozdravljen, svaka cast na ideji 8-)
 
otrovni starac:
a kad si uvidela da je arijevac onda si svrsila od srece. inace, rom znaci covek. bar koliko sam ja obavesten, ahahaha.

hahaha.....ne bih da te razocaram stari, ali arijevci nisu moja liga. plavusana ne mogu ocima videti...osim u drugarskom smislu...a mali je osvezenje nije da nije :wink: interesantna ideja...
ti si s' druge strane vec vidjeno ....nebrojeno puta druze Stari :roll: ajd' zdravo da si pa komplekse vidaj na nekom drugom mestu....
p.s. znam da rom znaci covek, nemam nista protiv istih, i ne vidim da tu ima nesto smesno... :confused:
 
loopless:
... imam ja i zolju i minobacac i raketni sistem , ako ti treba samo javi :lol:
hvala, nije potrebno...ja sam ti zena - cosmopolita, i uopce nemama takvijeh predrasuda...
sta vam je ljudi :confused:
p.s. izvinjavam se sto ne rekoh nista u vezi sa temom, al' to me proslo odavno, bila videla i nije mi vise zanimljivo...pozdrav svima :D
 

Back
Top