Huper

MarilynManson

Iskusan
Poruka
6.453
Od kako je Huper u nowom ruhu qpujem ga swakog meseca, Mareclowi textowi su super, ima podosta o starim dobrim a bogami i nowim dobrim bendowima...:twisted:
Imal odje jos ljubitelja Hupera :twisted:
 
i meni se sve vise svidja huper. pre sam prestala da ga kupuje, jer su poceli nevidjeno da smaraju sa domacom scenom tipa zeljko joksimovic i ekipa, i sa tracevima, ali sad su super, i ozbiljni i zanimljivi istovremeno. i svidja mi se sto ima i stare i nove muzike.
sta vi volite najvise da citate u huperu? ja ga uglavnom procitam od korice do korice, sto je retkost za ostale casopise.
i sta mislite da im fali?
 
ja nisam ni videla novo ruho :? E pa džaba te promene ako se ne uradi normalna advertising kampanja...ko će da sazna i kako da ima tu nešto novo :)
 
Mene uvek hvata nostalgija kad neko pomene Huper.Ja sam ga kupovala redovno dok je enigmatika izlazila u sredini.Kad su razdvojili Huper i Huper enigmatiku,strashno sam se razbesnela i vise nisam nikad kupila Huper.Bio je nekad 100% bolji nego Teen i drugi teenage casopisi.Secam se da su u Teenu bile neke bas perverzije od pitanja ginekologu i sl,u Huperu toga nikad nije bilo.Bedak,davnoproslo vreme....
 
Trilijan:
Mene uvek hvata nostalgija kad neko pomene Huper.Ja sam ga kupovala redovno dok je enigmatika izlazila u sredini.Kad su razdvojili Huper i Huper enigmatiku,strashno sam se razbesnela i vise nisam nikad kupila Huper.Bio je nekad 100% bolji nego Teen i drugi teenage casopisi.Secam se da su u Teenu bile neke bas perverzije od pitanja ginekologu i sl,u Huperu toga nikad nije bilo.Bedak,davnoproslo vreme....
pa nije bedak, mislim nije davnoproslo vreme. sada je ponovo stvarno kvalitetna novina, ne kao bravo i ok i neke druge gluposti. tacno da vise nema enigmatike unutra, ali nekako je to i posteno posto na primer, moja mama voli enigmatiku ali nece da cita huper, a sigurno postoji i obrnut slucaj, pa su ovako svi zadovoljni. preporucujem ti da kupis jedan broj, pa da vidis kakvi su sada. bas me zanima misljnje. poz
 
ovo po mom misljenju nije Huper. Huper me je nekada ispunjavao zadovoljstvom, ako su i pisali previse o domacim , a onda su bar pravili kakvu - takvu selekciju. Ovo sad mi je komercijalno i dosadno. Prestao sam da kupujem vec posle drugog broja u novom ruhu a pre toga sam kupovao od 1997. pa vi procenite da li im je to bio pametan potez i koliko je to bilo fer prema starim citaocima
 
Ja sam Huper kupila samo jednom i to prosle godine u oktobru.Izasao je text o grupi Duran Duran pa sam morala. Nije mi se ucinio losim a i posle sam vidjala u Politikinom Zabavniku reklame za njega i cini mi se da sadrzaj nije bio los. Medjutim vise ga nikada nisam kupila. Ne znam zasto:)
 
Meni nedostaje ono staro izdanje Hupera. Gde su oni ljudi koji su pre pisali članke? Oni su bili daleko zanimljiviji od sadašnjeg Hupera. Kupila sam dva broja novog i više nijedan. Uvek sam ga volela zato što je bio drugačiji od drugih časopisa, sada je bukvalno kao Bravo ili tako neki, uvek iste vesti, uvek iste ličnosti, pričaju o onome o čemu svi pišu i to me je smorilo.
 
Od novog Huperusa imam sve brojeve :cool:
Ja to samo zbog Marchelitove kolumne, jer je zaista awesome, takodje i Milutinova ^_^ LoL
A inace rubrike Mala Skola & Psiho Test uvek takodje procitam...
Ostalo je manje - vise oke...
Onaj broj o Punku je bio zaista mega :D
Mada, jeste, mnogo su vise smorili... a i mnogo popuju :S
Znam sad da treba da nas uce sta treba da slusamo, ali ono ga preterase.... mada, uvek je zextra!!!
 

Back
Top