MV2 Player

Frozen74

Primećen član
Banovan
Poruka
660
Godinama koristim MV2 Player i nemam nekih problema s njim....

Osim..

Naime kad god gledam neki film pri pokretanju moram da uvek iz MV2 Playera malo posvetlim sliku jer je za nijansu tamnija nego sto mi je to potrebno.

Da li postoji nacin da nekako trajno iz MV2 Playera posvetlim default sliku kako ne bih morao stalno da se bakcem s tim.

:D
 
@Frozen74
U pravu si, i ja isto uvek posvetlim sliku za stepen(uistinu daljincem pa nije problem).To je zbog toga jer je DVDrip. Kad gledam DVD na TVu isto mi je tamna slika ali to je normalno da bi crna bila crna.

Probaj sledece, u podesavanjima za DivX i XviD promeni brightnes, a ne u MV2 playeru.
 
Imas i overley iz MV2 pa vidi kad ga ukljucis\iskljucis da li radi.

Najlakse ti je da napravis kracice za to npr. SHFT+I osvetljenje+, SHFT+P osvetljenje-, a SHIFT+O OVERLAY on\off.
Meni je overlay ON jer koristim brihtnes podesavanja iz MV2, pa ako posvetlim sliku u Media playeru ce da ostane ista.
 
Nadji u kontrolama tu opciju i promeni joj na koje dugme da se pali i gasi.To ti je da li ce slika biti prikazana kao jedna ili sa vise slojeva pa titl bude drugi sloj npr.
 
Kako miš nema veze?!?!. Od toga koliko miš reflektuje slika može biti svetlija ili tamnija, da ne pominjem ambijentalno svetlo i uticaje mesečevih mena.

@off topic, @mod
Možda tema svaštara nije loša ideja. Sve poruke koje nemaju veze s temom samo prebaciš u tu temu i onda će valjda teme biti čitljivije.
 
rad-lajt je resenje:lol:
nikako "red light" to je bezveze a i nema podesavanje prema mesecu i menama....

A sto se tice offtopica, pa nasta ce ta svastara da lici:lol::lol::lol:
 

Back
Top