Posledice 11-og sepembra...

al' ste bre smorili sa tim september eleven... sele mudže oko vatre ukrstili ruke i rešili da se naebu keve amerima... uleteli na kvarno u džetove i sjurili ih u tornjeve i pentagon... velika mudrost. posle 20 casova na trenažeru mož da navuguješ jet na patku sa pačićima koja leti na jug... onako laganica, a kamoli onolike zgradurine.
 
marlon:
al' ste bre smorili sa tim september eleven... sele mudže oko vatre ukrstili ruke i rešili da se naebu keve amerima... uleteli na kvarno u džetove i sjurili ih u tornjeve i pentagon... velika mudrost. posle 20 casova na trenažeru mož da navuguješ jet na patku sa pačićima koja leti na jug... onako laganica, a kamoli onolike zgradurine.

Ma kakve patke, komarci, komarci... bre! ;)
 
ma to su bre bili genijalci.... zamisli bre dođeš u usa spavač si deset godina, vozis neki pick up i onda naprasno rešiš da budeš pilot... pa jos arapin, pa jos na trenazer za putnicke avione, pa jos uneseš i noz i slicno u njega, pa jos i sinnhroniziujes tajming sa ostala dva drugara, pa jos to svi ameri sa zemlje i iz vojske i avio kontrole gledaju ko ovce sta radite ii niko da mrdne.. ma kakva bre teorija zavere... to su bre baje na kvadrat...ramboi....
 
Иначе, биће још већи напад од 11. септембра, а ваши "Амери" су се већ испуцали те неће имати никакав адекватан одговор.

Већ смо установили да је оружје за масовно уништење бескорисно против не-државних актера
и НВО као што је ал-Каа3ида.

Према томе, најгоре што САД могу да ураде је да побију насумичну гомилу сељана који везе немају са терористима;
само то су већ урадили, тако да сада иду само низбрдо.

Апдејт о америчким жртвама у Ираку:

фебруар 2004. - 20
фебруар 2007. - 80

То је значи 4 пута више након 3 године
 
marlon:
ma to su bre bili genijalci.... zamisli bre dođeš u usa spavač si deset godina, vozis neki pick up i onda naprasno rešiš da budeš pilot... pa jos arapin, pa jos na trenazer za putnicke avione, pa jos uneseš i noz i slicno u njega, pa jos i sinnhroniziujes tajming sa ostala dva drugara, pa jos to svi ameri sa zemlje i iz vojske i avio kontrole gledaju ko ovce sta radite ii niko da mrdne.. ma kakva bre teorija zavere... to su bre baje na kvadrat...ramboi....

Zbog tih "supermena", obicni gradjani vec trpe posledice. I bice sve gore i gore...
 
Esoteric:
@Jaguar

Ti, zaista verujes da su muslimanski teroristi s*ebali kule?
Па не знам, зато и конструишем 2 паралелне приче, за случај да је једна истинита.

Са једне стране рецимо, имам бин Ладенове аудио-касете где преузима одговорност.
Једна од њих је из 2006. године, то је његова изјава поводом суђења тзв. "двадесетом отмичару", који се зове Zacarias Moussaoui илити Zakaria Musawi.

Шеих Осама (حفظه الله) ту каже да Мусауи уопште није требало да буде 20-ти отмичар,
и он зна јер је он лично изабрао тимове.
(Успут је значи и експонирао судски процес као лажан.)

А с друге стране, слажем се да постоји огроман број сумњивих ствари око читавог догађаја, и у том смислу ваља спровести ближу истрагу.
Значи не слажем са са онима којима је увредљив и сам помен тога да званична теорија не стоји.

Са неким границама наравно, јер у принципу не готивим оне параноике који причају о чиповима и Ротшилдима.

Од алтернативних објашњења ми је најближе Џерард Холмгрен гледиште по којем није постојао ниједан од 4 авиона.
То је иначе занимљива теорија о којој препоручам да прочитате штогођ.
 
Esoteric:
http://www.prisonplanet.com/articles/march2007/010307_b_BB.htm

...su, izgleda, mracnije, sa sirim implikacijama po obicnog gradjanina, nego sto smo to, u prvi momenat, mozda, mislili...stari dobri Orwel...sa nostalgijom ga se secam...

Pa i trebalo je da ima posledice, niko ne bi bi pravio zaveru bez posledica, niko ne bi bio toliko nesposoban da napravi veliku zaveru a da ona prodje bez posledica.
 
Markelja:
I idemo jopet.......... :D Pravo osvezenje..........
Once again ... :lol:

Na Nacinalnoj Geografiji (TV) сам гледао емисију, која доказује, да су зграде биле миниране. Брзина којом су се срушиле (7-8 секунди) није могућа, ако су челичне греде попустиле на (не знам којем спрату)(званична теорија), Ову брзину подупире само планирано и прецизно минирање фундамента. Јер она се управо "сложила вертикално", што је тешко и испланирати.

Пошто ме знате као "Американофила" :lol: , неће вам бити чудно ако кажем - заболе ме за њих. Али, они су искористили ово срањ* да анимирају тзв. јавно мњење да равнају по Азији и шире ...

Контрола поједница ИД картицама је такође у "оквиру безбедности" нације - а шта је све иза тога, више од пола воловске америчке популације није способна ни да схвати.

А и чика Орвел, изгледа није баш слепац ...
 
Па ко ће онда да брани јадне Бошњаке , што ми непријтано ...
c006.gif
 

Back
Top