Zasto starije gospodje vole mladje muskarce

Ha ha ha ha ha ha ha ha, Duska su pojedinci iz njegove familije prozvali Majkl Dzekson, zato sto ide na plasticne operacije pa izgleda kao de je '85. godiste a stvarno ne znam koje je on godiste. :D To je idealno. Ne verujem da starije gospodje vole mladje muskarce od 25 godina jer kad ih ni ja u zadnje vreme ne volim pitam se kako ce starije devojke da ih vole kad se cini kao da su suvise prazni.
 
vatreni_lovac:
Ja volim starije gospodje prosto obozavam jer su to iskusne osobe koje znaju sta zele i pruzaju ako im posvetis malo vise paznje one troduplo vracaju, sa njima je uzivanje prelepo ima li neko mozda da misli pogresno. gospodje svaka vam cast na tako lepom uzivanju ima li komentara


Aaaa grize te savest pa si došao po istomišljenike...

Nevencica:
Da bi se podsetile kako je to biti mlad. Ja da sam starija (tj kad budem starija) biracu definitivno maldje ako mi savest dopusti. A i pametnije su novije generacije. ;)

Tri puta "Oče naš" za ovo...

Grešno je pomisliti a ne kazati još grešnije pokrenuti internet konekciju, preusmeriti browser na Krstaricu, logovati se do 5 pokušaja naći ovaj podforum i napisati na temi...
 

Back
Top